1.kapitola → Andílek bez svatozáře...

27. září 2008 v 16:58 | Catt |  Sevie /Sevííí/ and ME
A je tu pvní kapitolka!!Jupí ne?xD Jsem se teda dokopala...hlavně kvůli tomu, že mám něco s esíčkem (klouby nad pánví...) takže jsem měla celkem dost času, ale i tak jaksi chyby se tam vloudily takže to nějak prosím přehlížejtexD
Díky a pěkné počteníčko... Snadse bude líbit...:o)
LIMIT KOMENTÁŘŮ=15

1.kapitola
Andílek bez svatozáře...
"Tady máte letax." Říďa nám dal modrý prášek do rukou. "Z přemisťování jste všichni přítomní měli za přívětivou, takže víte co a jak." Znuděně jsem se koukla na toho sexy blonďáka vedle sebe. Mezitím, co pan "ředitel" něco kecal jsem si s Jackem vyměňovala koketní pohledy. "Slečno Evansová! Posloucháte mě?" trochu jsem nadskočila a pohled jsem stočila na pana Khurtna.
"Ale jistě pane řediteli." Nevinně jsem se usmála.
"Tak mi tedy řekněte, co jsem vám teď povídal." Ouu…
"Víte pane profesore, ono je to trochu složité, protože to přeci nemůžu říct naprosto stejně jako vy. Vy to totiž řeknete jinak a já."
"Dost." Utnul to a probodl mě pohledem. "To by stačilo. Musím uznat, že jsem rád že se vás zbavuji." Cože?Kdo by se MĚ chtěl zbavit? Mě? Takového andílka…. "Tak tedy vezměte si letax a řekněte Bradavice." Znuděně jsem si stoupla do krbu.
"Bradavice." Pronesla jsem a cítila jsem, jak se mi udělalo nevolno. Neznamenalo, že když z toho mám přívětivou, že mi to je příjemné…
Konečně jsem ucítila zem pod nohama a otevřela jsem oči. Nad mnou se tyčil brýlatý dědeček s šedými vlasy a vousy. Hned za nim se na mě cenil odporný zjev těžce připomínajícího dědka s pletí notorického ochlasty.
"Panebože." Zahuhla jsem a rychle odvrátila zrak od toho zjevu.
"Slečna Evansová? Velice mě těší, že vás poznávám. Já jsem profesor Brumbál, ředitel Bradavic." Usmál se na mě dědeček, který byl oproti tamtomu ochlastovi lepší pleť. To by mě nenapadlo, čeho všeho si všímám na starších chlapech.xD
"Jasan." Jakmile jsem uviděla jeho pobavený výraz, usoudila jsem, že to bude v poho. Kolem mě se objevil zbytek.
"Budu zvracet." Pronesl Mišálek a na důkaz svých slov si dal ruku před pusu.
"Filchi odveďte pana Blerka na toaletu." Chvatem, za jaký by se nestyděl ani obránce ragbayovýho národního mužstva ho ten tvor popadl za rameno a někam ho odvedl…chudák… Kdo ví co je to zač? Nějakej peďák ne? Teda při pohledu na ten zjev jsem přemýšlela, zda bych si s Michaelem taky nezašla pokecat se záchodovou mísou. "Tak tedy pojďte za mnou." Poslušně jsme kývli a vydali se za dědečkem…
*
"Teďko půjdete se mnou do Veliké síně, kde vás Moudrý klobouk zařadí do jedné ze čtyř kolejí." Nuda… "Půjdete buď do Havraspáru." Heh? "Mrzimoru." Co to je k sakru za název? To je jako kdyby někdo zmrzl…LOL "Zmijozelu." Slušný název… "Nebelvíru." Ach jo… Děda otevřel dveře a mě se naskytl pohled na masivní místnost. "Tak jdeme." Usmál se a šel dovnitř. V místnosti byli čtyři stoly, kolem kterých seděli studenti a naproti stolům byl jeden velký, u kterého seděli profesoři. Všichni se na nás podívali… trapas…co je na nás tak zajímavé? Nadechla jsem se a šla za Brumbálem. Když jsem procházela kolem jednoho stolu, všimla jsem si nepřehlédnutelných zrzavých vlasů. Dva zelený diamanty se na mě podívali a na její tváři se rýsoval poněkud šokující výraz. Co jsem tak koukala, tak naproti ní seděl rozčepýřený kluk a mohl na ní oči nechat. Jakmile mě zpozoroval, čelist mu jaksi klesla. No jo…moje milovaná sestřenka a já… Jsme jak dvojčata- vzhledově. "Sedněte si a já vás po jednom vyvolám. Sednete si támhle na stoličku a klobouk vás zařadí." Pošeptal nám Brumbál a mi jsme sborově přikývli.
*
"Andrey Sue Salmon Evansová." Všechny pohledy se stočili na mě. Nechápu, co je na tak atraktivní, inteligentní (v mezích), sexy, úžasné, nádherné, okouzlují, zrzavé a zelenooké dívce jako jsem já tak zajímavého?xD Šla jsem si sednout na tu děsně tvrdou židličku a na hlavu mi narazili opelichaný klobouk.
No vida, další Evansová… vono to mluvilo? To bylo příšerné! On se mi díval do hlavy! Jak si mohl dovolit? Css.. přemýšlela jsem, že bych ho dala zažalovat.
Tě pic čéče. Tim jsem ho asi mírně vykolejila.
ee… Takže kam chceš?
Já nevim, je mi to nějak u zadnice. Pokrčila jsem rameny. Třeba za Lily?
Za tvoji sestřenicí?Ale tam se moc nehodíš…
Ne, asi za moji prababičkou… zakoulela jsem panenkami. Tak co?
Tak ať je tedy po tvém.
No to trvalo.
"NEBELVÍR." Hbitě jsem seskočila ze židličky -tak hbitě že jsem málem spadla, ale díky mé vyváženosti -pač piji aqualineu (po té mám taky krásnou štíhlou linii…no fakt nekecám)-jsem to jakž takž udržela, takže jsem ze schůdku nemotorně seskočila- a šla si přisednout k Lily.
"Čues zrzko." Usmála jsem se na ni, za to ona se nějak přívětivě netvářila.
"Ahoj Sue." Pravděpodobně se pokusila o úsměv, ale na tváři se jí vyrýsoval jakýsi úšklebek. "Dlouho jsme se neviděly."
"Naposledy při prázdninách." Přikývla jsem.
"Lily? Představíš nás?" to se do našeho rozhovoru přimíchali dva kluci.
"Jo, em. Tohle je, je to." Nechápavě jsem se na ni podívala. Ona se za mě snad styděla? Za mě? Za tak milou dívenku? Ještě mi chybí nad hlavou svatozář… "To je Andrey Sue Salmon Evansová. Em, moje sestřenice. Sue, tohle je Sirius Black." Ukázala na velice mm… pohledného černovlasého kluka. "Tohle James Potter, můj kluk." Koukla na brýlatého chlapce. To můj kluk dodala jako proč? Můj typ to není…Ne, že by nebyl pěknej, ale měl brýle a to já… em… nerada. "Nečekala jsem, že zrovna ty budeš na výměnným pobytu." Přiznala se a koukla se na mě. Teď už na tváři měla výraz -pokuď by se tomu tak dalo říkat- normální..
"Jo no." Podrbala jsem se na hlavě. "Říďa řekl, že potřebuju no… Jak bych to řekla?" zasekla jsem se a podívala se na sexy černovlasého kluka. Hodil na mě fakt moc pěkný úsměv. "Prostě jsem tu na výměnným pobytu. Víš jak to chodí, sem tam dobrý známky a je to." Zalhala jsem. Míša, kterého přeřadili taky k nám na mě hodil pohled typu: Ty a dobrý známky? Dobrej fór.
"Rád poznávám takový moc pěkný holky jako ty. Nechceš si někdy zajít k jezeru?" Mrkl na mě Sirius a podal mi ruku. Koukala jsem na něj jak na vola a začala se šíleně smát až jsem jídlo, co jsem zrovna strčila do pusy vyprskla Lily do klína. "Co je?" ohradil se.
"Nech mě hádat." Uklidnila jsem se. "Ty Siriusi Blacožeto seš určitě ten největší sukničkář na této škole. Je to tak?" tentokrát jsem na něj mrkla já. James hvízdnul a Lily mi začala tleskat. "Autogramy až na letišti." Zvedla jsem se, uklonila se a pak jsem si zase sedla.
"Cože?"
"To se říká u mudlů ty zaostalče." Black se na mě ublíženě podíval.
"To bylo dobrý Sue." Zasmála se sestřenka. "Budeš se mnou na pokoji?"
"Nevim. Brumla nic neříkal."
"No, tak snad budeš." Pokrčila jsem rameny a začala jsem se tak "intimně" věnovat jídle, že jsem si nevšimla, že se mi za zády zastavil Brumbál.
"Slečno Evansová?" S Lily jsme se otočily a koukaly na ředitele. "Slečno Sue?" Lily pochopila a znova se stočila k zamilovanému pohledu Pottera. "Dostavte se prosím po večeři do mé ředitelny. Musíme se domluvit s kým budete na pokoji."
"Mě by to pane profesore nevadilo." Usmál se Black a koukl na mě. To je debil…
"Já myslim, že to slečně Evansové rozhodnu já a pan ředitel Khurtn." Na BLacka jsem hodila oblíbený škleb alá trhni si nohou kreréne.
"Jasňačka." zasmála jsem se a naprosto nevěnovala pozornost překvapený výraz Brumbála a propalujícího Blacka.
*
"SAKRA JÁ SE NA TO VYSERU!" zařvala jsem na nějakej pitomej obraz. Namalovaný lidi v něm se na mě šokovaně podívali.
"No toto. Ta výslovnost! Co si to dovolujete vy. Vy, vy Bastardko a."
"SAKRA ŘEKNĚTE MI, KDE JE ŘEDITELNA!" skočila jsem jim do věty. Ty ještě stále šokováni mím skvělým hlasem mě začali navigovat.
*
"Brý. Brý večer pan. Pan ředitel." Zdravila jsem mezi tím co jsem popadala dech.
"Dobrý večer slečno Evansová." Usmál se a pokynul mi abych si sedla.
"Díkes." Na sedadlo jsem skočila. Ty jo, teda na chvilku jsem mě pocit, že mé krásné pozadí bylo naprosto scucnuto do sedačky.
"Tak tedy slečno Evansová." Koukl se na mě skrz půlměsíčkové brýle. "S panem ředitelem Khurtnem jsme se domluvili, že vás sem vezmu ještě s dalšími tři žáky na převychování." Celkem nahlas jsem si odfrkla. Já a na výchovu? Pche. "Pan ředitel si výslovně přál, aby jste měla samostatný pokoj, protože prý děláte nepořádek."
"Cože?" vyhrkla jsem a začala se smát. Ale moment samostatném pokoj? Tý jo to bude luxusss… Zrovna jsem se začala houpat na křesel, když v tom. KŘUP "To je přece blááááá." Ano, to křup bylo křupnutí nožičky u sedačky. Takže teď je ze mě mastnej flek na zemi. To by mě zajímalo, čím by mě asi vytřeli… jako mastnej flek… kapíte?... jako mastnej flek… heh…xD
"U Merlina jste v pořádku." Říďa byl u mě dřív než jsem to stačila nějak zareagovat.
"Jooo." Zakňourala jsem a odlepila se z podlahy.
"Tak tedy, jelikož zrovna není k dispozici žádná samostatná ložnice."
"Ano?"
"Tak budete v ložnici se Severusem Snapem."
"COŽE?" vyhrkla jsem a přidupala jsem si to ke stolu, za kterým se rozvaloval Brumbál. "Já budu v ložnici s klukem? Kolik mu je? Do jaké koleje chodí? Jak vypadá? Je to šprt? Je alespoň pěknej? S kým se kamarádičkuje? Má holku?" slušný… takovej příval otázek by nezvládla ani moje mamka a to mi věřte, ona v tom má už nějakou tu praktiku…
"Slečno Evansová, uklidněte se."
"Budu s klukem! Budu s klukem! Budu s klukem?!" pochodovala jsem si to kolem dokola toho polorozpadlého křesla a při tom opakovala tu zapeklitou větu.
"Slečno Evansová! Pokoj bude rozdělen dveřmi." Zarazila jsem se a najednou jsem si připadala jako naprostej idiot.
"Takže nebudu s klukem?"
"Budete v jedné komnatě, která je ale rozdělená. Jediné co budete mít spolu je koupelna a toaleta."
"Zrovna ta nejdůležitější místnost?!"
"Pan Snape není zrovna typ chlapců, který by šmíroval slečno."
"Jak to vy můžete vědět?" vypískla jsem a při tom jsem mu zašermovala prstem před obličejem.
"Věřte tomu, já to vim." Zasmál se.
"Aha, vy jste snad u něj byl na toaletě a kontroloval, zda vás šmíruje bo co?"
"Tak to by stačilo!" utnul to. Zrovna jsem se tak skvěle rozjela…ch jo… "Na tento měsíc budete s panem Snapem a další měsíc budete s vaší sestřenicí slečnou Lily Evansovou."
"Oukej, ale tak rychle si to umě nevyžehlíte." Dala jsem si ruce v bok.
"To je mi jasné slečno." Povzdychnul si. "Tak jdeme?"
"No co mám asi tak dělat?" prskla jsem a vydala se za Brumbálem do mé komnaty. Budu s klukem s koupelnou! Budu s klukem a s koupelnou! BUDU S KLUKEM A S KOUPELNOU?! Tak tomuhle se říká organizace na hovno…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 5. dubna 2009 v 21:49 | Reagovat

to je bezvadny Catt :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama