1. kapitola → Šedivé, nebo černé oči?

28. září 2008 v 15:26 | Catt |  Láska a nenávist

Takže je tu první kapitolka...:o)
DOufám, že se vám bude líbit, je celkem dlouhá, takže se snad nudit nebudete.
Jinak pls nekoukat na chyby, jestli tam nějaký jsou (100% se nějaký najdou...) tak je přehlídněte...
DÍKEEESSS :o*
A ještě → KOMENTY POVINNÝ!!!!
Už mlčím..XD
(KLIK PRO CELÝ ČLÁNEK ↓)

1.kapitola
Šedivé, nebo černé oči?
Po nástupišti se ozývali krátké obdivující hvízdnutí za ženskou siluetou. Dívka se procházela po nástupišti 9 a ¾ a za ní vlál dlouhý hnědý ohon. Musela uznat, že se cítila skvěle. Už nebyla ta malá holka, která si nechala všechno líbit. Už ne. Na chvíli se zastavila a zakoukala se na oblohu Je krásně pomyslela si a dál se dívala. Někdo jí přerušil zastíněním. "Stojíš mi ve světle." sykla na osobu, která byla před ní. Dotyčný se jedním prudkým pohybem otočil a za jeho hlavou následovaly dlouhé blonďaté vlasy.
"Ale, ale. Koho pak to tu nevidím, Suzan Jarsenová?" řekl posměšně Lucius.
Je to opravdu Jarsenová? Pomyslel si Malfoy Nějak nám za ty 2 měsíce zkrásněla.
Poposunul se blíž a začal znova přemýšlet. Nemohl si nepovšimnout, že místo neučesaných hnědých obyčejných vlasů měla teď Suzaninu krásně prostříhanou kadeř. Když uviděla Luciuse na proti ní, ztuhnula.

Že by mi řekl Suzan? Mě? Které šest let neříkal jinak než mudlovská šmejtko?To mu asi zase něco přelítlo přes nos. Uvažovala hnědovláska a koukala na plavovlasého kluka. Ne, thole už nebyl hoch. Tohle byl už muž.
"Copak kočičko? Nehceš pomoc rozhýbat?" zeptal se posměšně Lucius a přibližoval se k hnědovlasé dívce, ale to už zase začala normálně reagovat.
"Nesahej na mě, Malfoy!" sykla mu kousek před jeho tváří.
"Ale no tak, kočičko, nemusíš být taková netikavka." oplácel jí to s chladným úsměvem a přiblížil se k ní ještě blíž. Když už byl Lucius blízko Suzainy tváře zahleděl se jí do očí. Lucius se zase pomalu, ale jistě zabořil do přemýšlení. Jak je možné, že si do teď nevšiml, jaký má zelený oči? Nádherně jí jdou k vlasům. I hrudník začínal nabírat nějaký ten objem a přes krátkou sukni si nemohl nepovšimnout jejích dlouhých nohou.Postava která minulý rok přes hábit vůbec nevypadala tak dokonale a štíhle jako teď. Lucius musel uznat, že Suzan je opravdu nádherná a věděl, že není sám, komu přijde atraktivní. Atraktivní? Panebože, ta šmejdka přece není vůbec atraktivní, i když je pravda, že teď jí to sluší. Mám rok na to abych si s ní užil. Uvažoval. Mezitím se v Suzaniný mysli odehrávala bitva, zda se jí Lucius líbí, či ne. Když se jakoby probrala z transu a pomalu si uvědomovala, že je Malfoy od ní pouhých pět centimetrů. To by stačilo pomyslela si i když nechtěla. Musela uznat, že ty jeho ocelový oči ji zaujali. Byli přímo hypnotizující, ale poznala v nich krutost. A jeho vůně, byla jako afrodisiakum.
"Tak to by stačilo." řekla a vzala zavazadlo, který si brala s sebou, ale Lucius byl rychlejší a chytil ji drsně za ruku. "Auuu." sykla kufr pustila.
"Ne koťátko,nestačí," sykl jí do ucha "Až to bude stačit tak ti to povím."
"Neříkej mi koťátko." zavrčela zase Suzan na Malfoye a kopla ho do rozkroku. "To máš za to, ty perverzní úchyle!" křikla na Luciase, který se kroutil bolestí na zemi a už si brala znova své zavazadlo a kráčela na druhou stranu pryč od Luciuse. To ale nevěděla, že Malfoyovi přiběhli jeho pomocníci a pomohli mu vstát. "Cruc." křikl Malfoy, ale než to stačil dopovědět, tak ho jiná osoba spoutala neviditelnými provazy. Asi nečekal, že je z pozadí sledoval hlouček mládenců říkající si Pobertové.

….(u Pobertů)…

Kolem hloučku mládenců prolítla štíhlá osoba a kluci jí hned začali komentovat.
"Hele, není to náhodou Suzan Jarsenová?" zeptal se chlapec s hnědým roštím místo vlasů.
"Jo, to je. Teda z ní je pěkný kus." odpověděl mu na to elegantní černovlasý kluk.
"Ale no tak. Přece by si nekoukal na Suzan? Na naše ošklivé káčátko." Uchechtl se James.
"Klidně. Z minulého roku se teda hodně změnila. Povrchově, samozřejmě." přitakal Sirius se svým tajemným úsměvem.
"Jako, že by za ní ten hřích stál? To chce básník říct?" zeptal se brýlatý chlapec a koukal se nedočkavě na Siriuse. Koukl se na něj, ale Tichošlápek nereagoval.
"Hááloo!!!" křikl mu Peter do ucha. "Někdo se tě na něco ptal." Připomněl mu a taky koukal na Siriuse, který koukal ale úplně jinam. Zbytek party se otočil na místo, kam se díval.
"Že by se Jarsenová dostala do křížku s Malfoyem?" řekl štiplavým, ale zároveň posměšným tónem James.
"Koukejte na ní, jak se mračí…" načne větu Peter, ale za něho to dopoví Sírius
"…jak jí to sluší, a koukněte se na ten její zadeček. Jo Jamesi myslím si, že Jarsenová by stála za ten hřích." spiklenecky na něj mrkl. Když se zase koukli na místo, uviděli, jak Lucius držel Suzan násilně za ruku a pomalu se k ní přibližoval.
"Neměli bychom zasáhnout? Koukni jak na ní mlsně kouká. Jak vlk!" vykvíkl Sírius až ho to překvapí.
"Ještě chvíli počkej, Zoro. Ona se umí bránit." řekl mu Jamese . Po chvíli koukaní uviděl, jak se Lucius hroutí pod úderem do rozkroku a křečovitě se válí na zemi. Pobertové se už na to nemohli dívat a vyprskli smíchem. Po očku se ale Sirius díval, jak Luciusovi pomáhali jeho bodyguardi vstát a jak ukázal hůlkou na odcházející Suzan a vyslovoval zaklínadlo "Cruc." Sirius okamžitě vytáhl hůlku, ukázal na Luciuse a vykřikl: "Spectruspres." Lucius byl okamžitě obmotán neviditelnými provazy.
"Teda to bylo o fous." pochvaloval ho James "Jak si ale mohl vědět, že to Malfoy udělá? Že ty jsi Jarsenovou pozoroval?" Siriuse se smál nad tím jak nad Malfoyem vyzrál.
"Abys nepraskl, cassanovo." křikl na něj Peter, ale to už Sirius neslyšel protože se rozeběhl k ustrašené Suz.
"Seš v pořádku?" křikl na ni.
"Jo, díky." poděkovala hnědovláska a koukala se na svého zachránce. Když přišel blíž, poznala v něm známého lamače dívčích srdcí.
"Čau Jarsenová. Jak je?" navázal rozhovor.
"Jo, dobrý." odpověděla zdvořile Suz, ale to je vše co mu řekla. Nechtěla se s ním vybavovat.
Siriusovi se na tváři okamžitě objevil neodolatelný úsměv, ale jaký bylo jeho zklamání, když zjistil, že to se Suzan nějak nehnulo.
"A co takhle odměna?" zeptal se lišácky a v očích mu hrály jiskřičky.
"Jako co by jsi po mě chtěl? Nemusel si vůbec nic dělat." odpověděla mu a koukla se mu do jeho černých očí, doslova se v nich utápěla. Má krásný oči. pomyslel si, ale okamžitě zase myšlenku vyhnal z hlavy.
"Ne, nemusel. To bych pak ale viděl tvé krásné tělo jak se zmítá v křečích a to bych nepřežil." Řekl trochu podrážděně. "Jako co by jsi po mě chtěl? Nemusel si vůbec nic dělat." Panebože, jak já tohle na ní nesnáším, vždyť by mi měla být vděčná ne? Tázal se sám sebe Sírius.
"Hmm…Jako kdyby si těch krásných těl neviděl až až, že Sírie?" řekla mu jeho nepříliš oblíbenou přezdívkou. Panebože! řekla si v duchu Jak já tu jeho aroganci nesnáším, fajn, zachránil mě před Malfoyem, ale pak se už nemusí dožadovat dalších debilit.
"Ale no tak! Jarsenová! Snad by jsi mi měla být vděčná ne?" udělal psí na ní psí oči. "Takže si vyberu odměnu a přijdu si pro ní dneska večer v devět hodin ať už chceš nebo ne!" informoval ji. "A teď mě omluv, jdu se věnovat někomu, kdo moji společnost náležitě ocení." Oznámil a odešel k hloučku dívek, který na něj celou dobu koukaly a slintaly.
"Jako kdyby o tvojí pozornost někdo stál, idiote." řekla potichu a se slovem idiote nasadila zmrazující pohled. "Jdu se věnovat někomu, kdo moji společnost náležitě ocení." blabla bla…jak já tu jeho aroganci nesnáším. Nastoupila do vlaku, do kupé ke svým kamarádkám.

Celou cestu do Bradavic, si s kamarádkami povídaly, ale Suzan musela neustále myslet na Luciusovu nádhernou vůni a na Siriusovi nádherných černých utápějících se v nich oči.
oOo

"Jdu se převléct do hábitu.," řekla hnědovláska zrzce a ostatním dívkám.
"Dobře, my půjdeme tak za deset minut." Odpověděla ji Lily "A ještě něco, dávej na sebe pozor, slyšela jsem, co na tebe zkoušel Malfoy. Vem si raději hůlku."
"Ale prosím tě, ve vlaku snad po mě nebude vysílat kletby, kde by mohl sestřelit i učitele." Přesvědčovala ji, ale ta Lily ji podle výrazu na tváři absolutně nevěřila
"No, jak myslíš." podotkla a zase se zapojila do debaty.

"Ježíši." Vykvíkla, když se koukla na nekonečnou frontu na dámské toalety. "Tak dlouho tady teda nevydržím." Že bych šla na panský? Uvažovala. Nikdo tam není a když někoho poprosím aby mi podržel dveře, tak se nic nestane a hlavně tady se Malfoy neukáže. Nemá rád hafo lidí.
"Hele, ty!" křikla na malou zrzku "Pohlídáš mi dveře jo?" rozkázala jí Suz.
"Tak jo." Odsouhlasila jí to.
"Mimochodem jsem Suzan. To kdyby se někdo ptal kdo tam je ano? Jdu si jenom převléct hábit takže mi to potrvá maximálně tak deset minut." řekla jí ještě a zabouchla za sebou dveře. Když za ní zacvaknul zámek začala se v klidu převlíkat. To ale nevěděla, že jí z pod zdálí někdo sledoval a ten někdo si to rovnou namířil na pánské záchody.
oOo"Tak jak ti to šlo cassananovo?" zeptal se Jamese Síriuse, který ale nevypadal moc dobře. Své zklamání, ale skryl za svým úsměvem. Bohužel Jamese neoblafnul.
"Mám jí v kapse." odpověděl mu svědomitě a ležérně si sedl na sedačku.
"Dobře? Když myslíš? Mě spíš přišlo, že jí to vadilo jak jsi u ní furt byl." Neudržel se Remus a koukl se na Síriuse, kterému se na čele udělala malá vráska. Že bych se jí nelíbil? Ale vždyť já se líbím všem holkám na této škole. Stačí si jenom vybrat a mám je všechny. Ale proč mě to vůbec zajímá? Pomyslel si.
Jo, ale musíš usoudit, že jí to sluší. Provokoval ho další hlásek v jeho hlavě.
"Sluší? Vždyť je stejná jako všechny ostatní." Odpověděl hlásku v hlavě, jenomže si nějak neuvědomil, že to křičel na celé kupé.
"Ale no tak, brácho. Peter to tak nemyslel." Poplácal ho James po zádech.
"Já vím, vůbec nevím co to do mě vjelo."
"Hele, nezabouchl ses nám? To by byl celkem gól. Ty a ošklivé káčátko. I když je fakt, že teď už moc ošklivá není. Musím uznat že ty její nohy a její hrudník je fakt neodolatelný. Prostě je to kus." skočí jim do řeči Remus. Všichni v kupé na něj civí.
"Reme, ty ses nám za ty prázdny přilepšil." Začal se smát James.
"Jo, to teda. A Jamesi neblázni. Já a zamilovat? Neříká se mi přece jen tak školní cassanova." Připomněl mu Sirius a ujišťoval v duchu zároveň i tak sám sebe. I tak mu ale v hlavě vrtal malý červíček co mu říká :Proč se jí nelíbím?Proč je na mě tak hnusná?A proč nad tím vůbec přemýšlím?
"No nic, za chvíli budeme v Bradavicích. Měl bych se jít převléct.a Vy nejdete?" zeptal se svých přátel, kteří ale jenom zakroutili hlavou a pomalu se zase ponořili do debaty, která holka je v sedmáku nejhezčí. Podle Jamese samozřejmě Lily. Když si vzal potřebný věci a hůlku zamířil si to na záchod. Když v tom koho nevidí kličkovat mezi dívkami. Vlály za ní krásné hnědé vlasy. Jersminová. rozeběhl se za ní. Uviděl, jak se domlouvá s malou zrzkou aby počkala přede dveřmi. Moje chvíle. Řekne si Sirius a koukal jak se za Suzan zavřely dveře. "Hele, ty!" ukáže na malou zrzku, která na něj vzhlížela jako na boha. "Tamhle ten kluk tě volal." ukáže na blonďáka, který se díval směrem k nim a pokukoval po zrzce. No vida, ještě dám dohromady pár. Pousmál se nad tou situací a otevíral dveře. Sakra, ona se tam zamkla, chytrá hlavička.
"Obsazeno!" zakřičel ženský hlas ze záchodů. Vytáhl hůlku a tiše řekl.
"Alohomora." Zámek se hnul. Sirius otevřel dveře a koukal do tmy. Pochvíli tam poznal ženskou siluetu.
"Sírie! Co tu k sakru děláš?" obořila se na něj a nasadila mrazící výraz.
"Co tu dělám?" otáza se jí a ta něj jen vrhla další ze svých výrazů typu to je ale debil.
"Jo ty, kdo jiný? Ten za tebou?" ukázala na blonďáka, který se bavil se zrzkou.
"Jo ten, tak já se ho dojdu zeptat." řekl ironicky a otočil se na podpatku.
"Ty seš ale imbecil, samozřejmě, že se ptám tebe." Koukne se na Siria a ten se na ní zazubí.
"Já se chci převléct. A pak jestli sis všimla tohle je pánská toaleta, tak ptát bych se měl spíš já." Řekl naprosto klidným hlasem a už se nadechoval, aby řekl něco čím by jí okouzlil, ale Suz byla rychlejší.
"Sirie! Než zase vypustíš z té tvé nevymáchané a popraskané huby, tak si to pořádně promysli, nebo mi jednoduše uhni z cesty!" zakřičí na něj a čekala co jí na to řekne. Sirius mlčel. Čekala, že jí řekne další štiplavou poznámku, ale on tam jenom tak stál a díval se jí do očí. Doslova se v nich utápěla a hladově se do nich dívala. Co to se mnou k sakru je? Co to dělá? zeptala se Suz sama sebe, když ji Sírius jemně obejmul a přibližoval svoji tvář k její. Už od sebe byli jenom pár centimetrů, když v tom se Síriusovi ústa hladově vpila do těch jejích. Panebože, pomyslela si Suz, líbá nádherně a vůbec nemá uschlý rty. Popřemýšlela a pousmála se. V tom si ale uvědomila co to dělá a od udiveného Síriuse se odlepila a vrazila mu facku, ale ne takovou silnou jak chtěla a jenom malou, takovou urážející.
Sírius se mezitím utápěl v Suzaniných očích. Má je nádherný. pomyslel si ale to už ucítil Suzaninu ruku na jeho tváři. Překvapivě jí pustil a nechal odejít.
"Už na mě víckrát nesahej!" ještě nakřičela a šla pryč. Sakra, myslel jsem že už jí mám. Zavřel dveře. Co jsem zase pokazil? Mysle jsem, že se jí to líbí. Je to asi tvrdší oříšek, nevadí. Tvrdší oříšky mám rád. Vždycky až je dostanu to stojí za to. Pobaveně se podíval do zrcadla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Lily | Web | 2. května 2010 v 14:08 | Reagovat

Je to krásný ale asi by bylo lepší kdyby si změnil abarvy černá se na černý špatně čte...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama