2.kapitola → Ach ten večírek 1/2

28. září 2008 v 16:20 | Catt a Ivi |  Když se něco podělá
Tak, jak jsem slíbila, tady je 2. kapitola od společné povídky: Když se něco podělá 1/2
Barvičky jsou zase tak jako minule: Já-černá
Ivi-šedá
(Klik na celý článek:)

2.kapitola
Ach ten večírek
Decentně se napiju vína, tak jak je to v etiketě a pozoruju dění kolem sebe. Sestra si už někam odběhla a mě nezbývá teda nic jiného, než se zabavit. "Catt, rád tě vidim." ozve se za mnou, rychle se otočim a usměju se.
"Já tebe taky Luciusi, jak se máš?" začnu konverzaci.
"Jde to." sjede mě pohledem. "Pěkné šaty, více odhalují než zakrývají."
"To je snad dobře ne?" znova se napiju vína a letmo se kouknu po sále, můj zrak spadne na černovlasého muže, který mě dnes navštívil. Usměju se při vzpomínce, jak jsme si to rozdali.
"Jistě, to je dobře." usměje se a přitáhne si mě k sobě. "Moc dobře." pošeptá a pak se zase odtáhne. Kolem nás projde zrovna blonďatá pipka s černovlasým ocáskem. "Luciusi, hledala jsem tě." zacvrliká Narcissa a políbí ho. Já jenom protočim panenky, na tohle fakt nemám žaludek...
oOo
Zamračeně pozoruju jak se Cattina záda vzdalují. To si manželů Blacků nevšimla, anebo mě jim nechala napospas? Hádám pro první možnost, Catt by si pana Blacka ujít nenechala...no jo no..ta minulost...ty vztahy... Povzdechnu si, a čekám až ke mně hostitelé dojdou. "Zdravím slečno la Rouge." pozdraví mě paní Blacková, a závistivě si mě prohlíží. Pan Black mě přímo hltá...ještě mě slupnout...fuj, udělalo se mi nevolno...jejich nejstarší syn je ale v tom slupováním dobrej...ale na Rema stejně nemá! "Dobrý večer, máte to tu hezké." začnu. "Ano...vy jste zadaná?" zeptá se mně zvědavě pan Black. Merline, to je ale páprda! I když myslím, že Sirius po něm zdědil tvář...jen to tělo ne, i když... "Ne." násilím se přiměju usmát "Ne, bohužel se ještě nenašel ten pravý." "Ano..." kývá hlavou paní Blacková "Znala jsem vaše rodiče." "Ano." odpovídám. V tom spatřím, jak se ke Catt blíží Narcissa. "Omluvte mě..." zdvořile se omluvím a připojím se ke Catt, která zřejmě potřebuje pomoct. I když mě nepomohla.
oOo
Ségra si to štráduje ke mě... Díky bože! "No, Luciusi, omluv mě." usměju se na něj, ty dvě pipky skvěle ignoruji a pak se otočim na Vivien. "Že si taky přišla." prsknu na ni.
"Nechala jsi mě tam s tim buldozerem!" pohledem ukáže na Blackovi... Vauu, starej Black vypadá ještě dobře, ale Regí je lepší.
"Přežila jsi to, tak si nestěžuj." nevinně se usměju, " Ono se to nezdá, ale už jsme tu půl hodiny." upozornim ji. Viv se na mě jenom blbě koukne. "Pro Salazara, Vivien." protočim panenky a ukáže snad na všechny chlapy.
"Aha." zasměje se.
"No nic, řekly jsme do hodiny budeme nahý, tak ať to dodržíme." kopnu do sebe zbytek čeveného vína azačnu se rozhlížet po své kořisti... moment, kdo řekl, že bude jenom jedna?
oOo
Merline...jestli si myslí, že se tu svleču do naha, tak to se mýlí! "Rozhodla jsem se, že změním plány." našpulím rty "Musím se šetřit pro Remuse." oznámím.
oOo
Málem vyprsknu víno v puse. "To si děláš srandu?" zakuckám se a snažim se popadnout dech. "Sakra ségra, je to jezevčík!" vykulim oči, pak nad tim ale mávnu rukou. No co, je to její život, tak ať si ho taky sama podělá. "Jdu za Regulusem." oznámim ji a začnu ho vyhledávat. Bohužel ho načapám, jak se zrovna oblizuje s nějakou hnědovláskou. A do háje, tu hnědovlásku poznávám. "Lisa?!" oči mi pravděpodobně vystřelí z ďulků. Ach, moje milovaná sestřenice... Mám stek, na sebe, na tu krávu a na Regího... tche... Kde se vlastně courá ten Sirius?
oOo
Spořádaně zakroutím hlavou. To je celá ona. Napiju se vína. Najednou mi někdo položí ruku na rameno. Ztuhnu a otočím se. Vykouzlím ten nejdokonalejší úsměv a vyloudím ze sebe tiché: "Zdravím Mistře." Ano...stojí tu Pán Zla a v celé své kráse. Ostatní ho ještě nepoznali, protože můj omlaďující lektvar funguje tak skvěle, že ho málem ani Sevík nepoznal. Zálibně si Mistra prohlížím. Hmm...to je ale kusanec! Mňam! Hnědé vlasy má nakrátko sestřižené, ale některé mu neposlušně spadají přes obličej. Svoje kruté, ledové oči jsou ale pořád stejný (taky proto jsem ho poznala). Postava...hmm...mlask. "Všechno díky tobě." usměje se ledově a políbí mou ručku. Ó jaký gentleman! "Pro Vás vše, pane." odpovím mu a znovu se blahoskvostně umívám. Ještě víc mě překvapí, když mi nabídne rámě. Já ho prostě zbožňuji! Jaká skvělá třešnička na dortu! Přijmu rámě, a i s Mistrem mířím opět k úchvatným hostitelům (jaká ironie).
oOo
Vře to ve mě, ale nasadim milý úsměv, otočim se na podpatku a vyhlížim Siriuse. "Hledala jsi mě?" ozve se vedle mě. Otočim se, stojí tam kdo jiný než...
"Blacku." mlsně se usměju a zastrčim se neposedný modrý pramen vlasů. "Ano, hledala." smetu mu neexistující smítko z oblečení a prohlížim si ho.
"Když jsi mě našla, nechtěla by jsi se jít projít ven?" prohrábne si vlasy a druhou volnou rukou se dotkne mého odhaleného ramene. Otočim se a když vidim, jak je Regulus (ano, všimli jste si toho, už je to Regulus a ne Regí) zabraný do Lisy, popadnu Siriho za ruku a táhnu ho ven k nim na zahradu. Cestou ještě zavadim okem o Ivy a toho pěknýho kusu vedle ní. Mlsně se olíznu. Siri mi zatim gentlemansky podrží dveře a já vyjdu ven.
oOo
"Slečno..." Black st. nedopoví, protože ho přeruším. "Vivienne Christiane Nicol Angel de la Rouge?" řeknu sladce a andělsky se usměju. Přitom pohodím hlavou, a jeden neposlušný pramínek mi elegantně sjede od temeny hlavy až někam dolů, k mým ňadrům. Ten páprda Black mě asi fakt slupne! Přede všemi! Před Pánem! Merline... Paní Blacková ho však rázně šťouchne a usměje se "Copak jste potřebovala, Viviene, drahoušku?" zeptá se jedovatě. "A kdopak je tento pán? Váš přítel...?" dodá zvědavě, když konečně zmerčí toho "boha" po mém boku. Než cokoliv stačím říci, odpoví ten "bůh" sám. "Ale, ale..." odříkává jako by huboval malé dítě "Blackovi pořádají ples, ale mě jaksi nespadla pozvánky do pošty...Jak je to možné?" Podle toho jak vše kolem utichá, a jak Blackovi blednou, mi něco říká, že jim došlo kdo před nimi stojí...
oOo
"Co budeme dělat?" povytáhne obočí ten idol Bradavic vedle mě. Stojíme si to na zahradě a čumíme na hvězdy... romantika, asi se půjdu vyzvracet.
"Co by jsi dělat chtěl?" našpulim rty. Black si mě za přitáhne boky a ruka mu zašmátrá pod sukni na holé stehno. "Nějakej nedočkavej." uchechtnu se pro sebe a začnu mu rozepínat kalhoty.
"No co." usměje se ti svým "hvězdným" úsměvem a já mu ho oplatim. Tentokrát já si přitáhnu jeho a začnu ho drtit polibky. "Už chápu, co na tobě bratr vidí."řekne mezi polibky, hned se od něj odlepim.
"Regí?"
"Regi?" pokrčí nos. Uuups, asi jsem něco řekla...
oOo
Pořád stojím vedle toho nádhernýho "Kevina" a na tváři ten přiblblej ksicht. "Nevadí...přišel jsem, viděl jsem, a jdu se bavit...zítra je schůze!" dořekl Mistr a jako by se všichni vzpamatovali, a "bavili" se dál. Stejně však ve vzduchu bylo cítit potlačované napětí. Hostitelé se nijak vypařili, a nás teď obklopil houf smrtijedek. Docela mě to flustrovalo. Jediné, co mě uklidňovalo, byla má dlaň, která stále byla...vy víte kde. "Dámy..." pronesl, a aby mohl pozvednout sklenku, a mávnout hůlkou pro efekt, pustil moji dlaň. Zamrumlala jsem něco jako "To je hrůza" a šla se tedy vypřit, když má jiné "obdivovatele". Než jsem se ale stačila vypařit, má dlaň se překvapeně ocitla zase zpátky tam kde byla. Jen jsem pozvedla obočí, a i s Mistrem, jsme se přesunuli do málo rušného místa. Cestou mě doprovázeli naštvané pohledy. Hlavně Belatrix. No co, má smůůlu holka! "Christiane..." poválí mé druhé jméno ústy, a mě to zní jako pohlazení.
oOo
Sirius si mě měří takovým pohledem. "Takže Regí jo?" protáhne.
"Já nic takového neřekla!" prsknu..
"Jo jasně." Řekne pobaveně. "No, až se tohle Regí dozví." Teď už se rozesměje a já uvnitř bublám.
"On se to ale nedozví!" prsknu a kouknu se mu do pobaveného obličeje.
"Opravdu? A jak ty to můžeš vědět?" Natlačim ho na stěnu a sama se k němu přilepim. Vykasám si šaty a vytáhnu hůlku, kterou namířím na jeho nádobíčko.
"Věř mi, já to vim." Nevinně se usměju, za to Siriusovi jaksi došla slova. Dokonce i ten vysmátý obličej je fuč.
"Oukej, já ti věřim." Promluví nakonec, hůlku schovám.
"Kde jsme to skončili?" prohodim a jeho ruce položim na svoje stehna.
oOo
Pán mě pomalu políbí, a jednou rukou mě obejme kolem pasu. Proč jednou? Tou druhou totiž drží svojí skleničku s vínem... Poddám se jeho polibkům...ale najednou koutkem oka uvidim, že nejsme sami. Jemně Mistra odstrčím, a sama se odtáhnu. "Děje se něco?" zeptá se tichým hlasem. Zavrtim hlavou a zaostřila zrak na pár,plazících se po sobě na zdi. Mistr asi sledue můj zrak, a teď se jedině pobaveně usmívá. "Jako co je tady k smíchu?" ptám se nechápavě. když popojdu kousek blíž, a popadnu dech, zjistím co Mistra tak pobavilo! Hle, vždyť to je...Regulus s Lisou! Mojí sestřenicí!
oOo
Sirius se okamžitě přišpendlí na moje rty. Za bok mě vysadí na větší kamenný výstupek a začne mi líbat dekolt. Mezitím, co on se pere s mými šaty, já mu rozepínám sundavám kalhoty. Když jsme konečně zbaveni, teď už nepotřebného oblečení, začneme si užívat vášnivého styku.
oOo
"Ahoj Liso." pronesu suše a jasně ucítim Pánovi ledové rty na mém krku. Ucílí se do stínu, takže ho není vidět. Okamžitě se od sebe odtrhnou. Regulus putuje zrakem po mém těle, asi zvažuje, jestli já nebo Lisa, zatímco jeho partnerka mě sjede pohrdavým pohledem. Mistr mi dokonale sjíždí svými rty po mém krku... "Viviene," vyplivne mé jméno "Co ty tu? A tak sama..." Jo, tohle se jí hodí... Lisa je vždycky velmi opatrná, jestliže jsem s Catt, nikdy nic neřekne, ale teď zřejmě vycítí svojí šanci. Tázavě se zadívá na Reguluse, který zkoumá její ňadra, a předstírá že tam nejsem. Jsou absolutně nechutný. Pak najednou Lisa bleskově vytáhne hůlku. Regulus nezůstane pozadu. Ustoupim a opřu se o Pána. V tom šeru se zdá, jako když jsem přitisklá ke stěně.
"Ale ale...snad se nebojíš." ušklíbne se Lisa a druhou rukou si upravuje šaty. Pánovi rty na mém krku ztuhnou. Pak už je necítim. Zřejmě ho tahle konzervace začíná zajímat. "Tebe? Nikdy!" sakra! Hůlku mám u své šikovné sestry! Co teď? "Konečně čas, kdy je potřeba tě zničit! Když ne milou sestřenku Catt, tak tebe." zasyčí nenávistně. Regulus se jí postaví po boku, podle toho, že skloní hůlku usoudim, že se rozhodne nezasahovat. Ale můj aktuální druh se zasáhnout rozhodne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | Web | 29. září 2008 v 17:32 | Reagovat

Aktuální druh...tak tohle mě dostalo....

2 VrbyBreaft VrbyBreaft | E-mail | Web | 21. září 2017 v 7:43 | Reagovat

get personal loan bad credit - http://loansvtna.org/
online loans monthly payments <a href=http://loansvtna.org/>pay day loan</a> ’

3 BlopGrebra BlopGrebra | E-mail | Web | 22. září 2017 v 9:55 | Reagovat

10 dollar payday loan
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans near me</a>
bad credit payday loan lenders
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans near me</a> ’

4 Scrbundura Scrbundura | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:48 | Reagovat

cialis daily dose
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis generic</a>
cialis 5mg side effects
<a href=http://cialisofkl.com/>generic cialis</a> ’

5 Ffvgteanna Ffvgteanna | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:21 | Reagovat

cialis prescription online
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
overnight cialis delivery
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

6 FsvemBesk FsvemBesk | E-mail | Web | 25. září 2017 v 4:36 | Reagovat

cialis 20 mg side effects
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis tadalafil side effects
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

7 Fvthswheeli Fvthswheeli | E-mail | Web | 29. září 2017 v 9:43 | Reagovat

direct payday lenders no teletrack
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a>
what is payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a> ’

8 Febbwheeli Febbwheeli | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:53 | Reagovat

guaranteed personal loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday loan</a>
home loans people bad credit
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance america</a> ’

9 Jtnbembory Jtnbembory | E-mail | Web | 4. října 2017 v 6:44 | Reagovat

personal loan
<a href="https://paydayloamec.com/">payday loans online</a>
online bank account
<a href=https://paydayloamec.com/>cash advance</a> ’

10 FwjjGrebra FwjjGrebra | E-mail | Web | 4. října 2017 v 14:11 | Reagovat

payday loan
<a href="https://paydayllae.com/">3 month payday loans</a>
payday loan with
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

11 Ldbginhela Ldbginhela | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 6:54 | Reagovat

instant payday loans for - https://cashcevth.com
no credit check mortgage <a href=https://cashcevth.com>unsecured loans</a> ’

12 KdbccfStult KdbccfStult | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 21:45 | Reagovat

advances http://paydayloansonlinenow.us.com/
consolidated credit <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>best payday loans online</a>

13 SvesbIgnito SvesbIgnito | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 22:47 | Reagovat

what is payday loan https://now24paydayloans.com/
opening bank account <a href=https://now24paydayloans.com/>cash advance lenders</a>

14 Mlokmfeemia Mlokmfeemia | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 0:43 | Reagovat

loan cash https://1paydayloansonline.com/
same day online payday loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">3 month payday loans</a>

15 Dvenrenwheeli Dvenrenwheeli | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 0:16 | Reagovat

car loan bad credit
<a href="https://1paydayloansonline.com/">online payday loans</a>
online payday loan
<a href="https://1paydayloansonline.com/">bad credit loans</a>

16 JbsdnPaitly JbsdnPaitly | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 2:32 | Reagovat

easy get payday loans
<a href="https://xxepayday.com/">cash advance loans</a>
online instant payday loans
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance credit card</a>

17 Dbsggwheeli Dbsggwheeli | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 23:29 | Reagovat

get personal loan bad credit
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">fast payday loans</a>
online instant payday loans
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">payday advance loans</a>

18 Dsbgwheeli Dsbgwheeli | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 14:10 | Reagovat

usa payday loan store
<a href="https://paydayploansonline.org/">online payday loan</a>
canadian payday loan
<a href="https://paydayploansonline.org/">online payday loans</a>

19 Dbswheeli Dbswheeli | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 17:41 | Reagovat

100 online payday loan
<a href="https://payday-loans.us.org/">online payday loans direct lenders</a>
instant payday loan
<a href="https://payday-loans.us.org/">payday advance loan</a>

20 EVtUnsurf EVtUnsurf | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 18:53 | Reagovat

cheapest viagra
<a href=http://viagraocns.com/>viagra side effects</a>
herbal uk viagra
<a href="http://viagraocns.com/">free viagra</a>

21 Mbsoxigh Mbsoxigh | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 1:35 | Reagovat

cheap viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra on line</a>
viagra canada no prescription
<a href="http://newmed1onlinev.com/">natural viagra</a> ’

22 FwenemBesk FwenemBesk | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 2:31 | Reagovat

cialis 20mg generic
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis tadalafil 5mg once a day
<a href="http://retcialis.com/">cialis professional</a> ’

23 FndemBesk FndemBesk | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 2:15 | Reagovat

cialis daily prices
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
cialis everyday india
<a href="http://cialpharmedi.com/">cialis cheap</a> ’

24 Evteanna Evteanna | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 15:46 | Reagovat

cialis use in women
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis online without a prescription</a>
generic cialis any good
<a href=http://veucialis.com/>cialis for women</a> ’

25 Lssdvdenubre Lssdvdenubre | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 4:10 | Reagovat

generic viagra canada
http://viasergeneric.com/
buy viagra online at
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra without prescription</a> OK’

26 Brvsembory Brvsembory | E-mail | Web | 3. února 2018 v 18:04 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">online payday loan</a>
best payday loan online <a href=https://onlineloan.us.org/>payday loans</a>

27 MvsdSpuddy MvsdSpuddy | E-mail | Web | 6. února 2018 v 0:39 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">cheap viagra</a>
cheapest viagra price
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra online without prescription</a>

28 GbcRoafe GbcRoafe | E-mail | Web | 19. února 2018 v 3:42 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">online payday loans</a>
payday advance <a href="https://loanonline.us.org/">online payday loan</a>
OK’

29 Gbmarrog Gbmarrog | E-mail | Web | 24. února 2018 v 13:08 | Reagovat

buy generic cialis - http://buycialisomskc.com/
buy 20 mg cialis online <a href=http://buycialisomskc.com/>generic cialis</a> ’

30 LqhemBesk LqhemBesk | E-mail | Web | 27. února 2018 v 5:44 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis professional review
<a href="http://retcialis.com/">cialis price</a> OK’

31 dafaRiz dafaRiz | E-mail | Web | 28. února 2018 v 0:47 | Reagovat

best herbal substitute for viagra
<a href=http://viagrabs.com>my response</a>
how to tell if viagra is authentic
<a href="http://viagrabs.com">discount viagra</a>
is taking half a pill of viagra

32 FfvPurce FfvPurce | E-mail | Web | 3. března 2018 v 18:46 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">pills erectile dysfunction</a>
non prescription viagra
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>buy viagra</a>  OK’

33 pireeitact pireeitact | E-mail | Web | 6. března 2018 v 1:23 | Reagovat

r http://viagraonlinenut.com buy viagra online <a href=http://viagraonlinenut.com>generic viagra buy online</a> viagra and sudafed interactions

34 Ermaevago Ermaevago | E-mail | Web | 13. března 2018 v 4:27 | Reagovat

u http://clalisonlineohi.com canadian pharmacy cialis
cialis hotline
<a href=http://clalisonlineohi.com>cialis online canada</a> can't ejaculate on cialis

35 JjjPurce JjjPurce | E-mail | Web | 26. března 2018 v 12:47 | Reagovat

cash advance <a href="https://fastcash.us.com/"> fast payday loan</a>
student loan forgiveness <a href=https://fastcash.us.com/> fast loans</a>
OK’

36 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 1:20 | Reagovat

viagra substitute herbal
<a href=http://viagrabs.com>additional hints</a>
where to buy viagra cape town
<a href="http://viagrabs.com">pfizer viagra</a>
where to buy viagra in gurgaon

37 bgfOxita bgfOxita | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 13:13 | Reagovat

viagra 100mg <a href="http://loviagraosn.com/#">where to buy viagra online</a> viagra online without prescription <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra price</a> OK’

38 wbzuseby wbzuseby | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 5:14 | Reagovat

herbal viagra australia <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">buy online viagra</a> cheap viagra uk <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>online viagra prescription</a> OK’

39 bsfOxita bsfOxita | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 14:05 | Reagovat

sildenafil viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy generic viagra</a> viagra story <a href=http://fviagrajjj.com/#>does viagra work</a>

40 bsfOxita bsfOxita | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 22:34 | Reagovat

generic viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">order viagra</a> cost of viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>does viagra work</a>

41 bsfOxita bsfOxita | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 12:48 | Reagovat

viagra generic <a href="http://fviagrajjj.com/#">herbal alternative viagra</a> cheap generic viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>real viagra</a>

42 bsflooke bsflooke | E-mail | Web | 4. května 2018 v 9:09 | Reagovat

viagra sildenafil <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra</a> buy viagra uk <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra online</a>

43 bzzPhida bzzPhida | E-mail | Web | 6. května 2018 v 20:46 | Reagovat

no prescription cialis <a href="http://www.ciallisonline.com/#">cialis</a> tadalafil citrate <a href=http://www.ciallisonline.com/#>cialis online pharmacy</a>

44 bdcRaino bdcRaino | E-mail | Web | 8. května 2018 v 17:44 | Reagovat

canadian pharmacy viagra <a href="http://usa77www.com/#">cheapest viagra</a> lowest price viagra <a href=http://usa77www.com/#>viagra wholesale</a>

45 nnzStult nnzStult | E-mail | Web | 10. května 2018 v 16:00 | Reagovat

financial <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">п»їpayday loans</a> fast cash personal loans <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>payday loans no credit check</a>

46 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 13. května 2018 v 3:47 | Reagovat

benefits and side effects of viagra
<a href=http://viagrabs.com>you can try this out</a>
taking viagra at age 23
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
where can i get free viagra samples

47 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 16. května 2018 v 3:48 | Reagovat

alexandre borges toma viagra
<a href=http://viagrabs.com>natural viagra</a>
energy drink and viagra
<a href="http://viagrabs.com">dig this</a>
is it safe to take molly and viagra

48 Geraldmoisk Geraldmoisk | E-mail | Web | 21. května 2018 v 16:50 | Reagovat

u http://viagraivo.com viagra generic name
what are the side effects from viagra
<a href=http://viagraivo.com>viagra generic</a> how to identify original viagra

49 nubstict nubstict | E-mail | Web | 23. května 2018 v 3:53 | Reagovat

online viagra <a href="https://bitcapblog.com/#">п»їname brand viagra</a> viagra doses https://bitcapblog.com/# - viagra online generic

50 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 23. května 2018 v 22:06 | Reagovat

best viagra price online
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra for sale</a>
should you take half a viagra
<a href="http://viagrabs.com">visit</a>
how to make viagra work the best

51 becGearp becGearp | E-mail | Web | 24. května 2018 v 3:24 | Reagovat

natural viagra alternatives <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">generic viagra online</a> viagra suppliers <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">viagra buy</a>

52 brdRaino brdRaino | E-mail | Web | 25. května 2018 v 20:08 | Reagovat

viagra and alcohol <a href="https://aluixnetwork.com/#">viagra online</a> viagra online without prescription <a href=https://aluixnetwork.com/#>viagra online</a>

53 bdxRaino bdxRaino | E-mail | Web | 28. května 2018 v 5:14 | Reagovat

cheapest viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra on line</a> viagra price <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/#>п»їviagra</a>

54 vxdRaino vxdRaino | E-mail | Web | 5. června 2018 v 22:03 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra generic</a> buy generic viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>lowest viagra price</a>

55 bfiRaino bfiRaino | E-mail | Web | 7. června 2018 v 16:35 | Reagovat

viagra natural <a href="http://viagraocns.com/#">discount viagra</a> sublingual viagra <a href=http://viagraocns.com/#>viagra without a prescription</a>

56 bynGearp bynGearp | E-mail | Web | 7. června 2018 v 23:10 | Reagovat

viagra samples <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra for sale</a> order generic viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap generic viagra</a>

57 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:38 | Reagovat

why take viagra at high altitude
<a href=http://viagrabs.com>viagra order</a>
does viagra really work yahoo answers
<a href="http://viagrabs.com">viagra how it works</a>
viagra paracetamol together

58 nfsRaino nfsRaino | E-mail | Web | 9. června 2018 v 7:06 | Reagovat

buy viagra online without prescription <a href="https://holidayrentallorgues.com/">buy viagra uk</a> viagra soft tabs <a href=https://holidayrentallorgues.com/>how to use viagra</a>

59 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 9. června 2018 v 17:32 | Reagovat

does viagra wear off after ejaculation
<a href=http://www.viagrabs.com>generic viagra</a>
gebruiksaanwijzing viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra online</a>
how to get viagra south africa

60 xcbGearp xcbGearp | E-mail | Web | 11. června 2018 v 23:19 | Reagovat

buy online viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">generic viagra</a> viagra jelly <a href="http://emtpartsstore.com">viagra generic name</a>

61 xbcGearp xbcGearp | E-mail | Web | 12. června 2018 v 2:34 | Reagovat

what is debt consolidation <a href="https://onlineloan.us.org">online loans</a> bad credit loans for military payday loans for military <a href="https://onlineloan.us.org">online personal loans</a>

62 bsdRaino bsdRaino | E-mail | Web | 13. června 2018 v 8:30 | Reagovat

bad credit personal installment loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">cash advance</a> 1500 payday loan guaranteed <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>advance cash payday loan</a>

63 aaqRaino aaqRaino | E-mail | Web | 15. června 2018 v 3:22 | Reagovat

cialis 5mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">online cialis</a> tadalafil cialis <a href=http://besiktasboschservis.com/>generic cialis</a>

64 nmnGearp nmnGearp | E-mail | Web | 17. června 2018 v 11:16 | Reagovat

cialis <a href="http://cialisserfher.com/ ">generic cialis online</a> cheap tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">buy cialis</a>

65 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 18. června 2018 v 2:24 | Reagovat

story behind viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra on line</a>
viagra still hard after ejaculation
<a href="http://viagrabs.com">anchor</a>
costs of cialis and viagra

66 fnsRaino fnsRaino | E-mail | Web | 19. června 2018 v 10:24 | Reagovat

viagra brand <a href="https://holidayrentallorgues.com/">generic viagra rx</a> 100mg viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra spam</a>

67 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 21. června 2018 v 15:18 | Reagovat

viagra with wife
<a href=http://viagrabs.com>free viagra samples</a>
the dangers of using and abusing viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra online</a>
viagra hersteller

68 nssensut nssensut | E-mail | Web | 23. června 2018 v 23:54 | Reagovat

cialis soft <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis pill</a> cialis online pharmacy <a href="http://hitcialisosn.com/">tadalafil 20mg</a>

69 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 25. června 2018 v 2:58 | Reagovat

achieve that drastic opposite of viagra
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
how to use viagra to last longer
<a href="http://viagrabs.com">other</a>
mixing viagra and cialis together

70 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 27. června 2018 v 4:54 | Reagovat

what happens if a 14 year old boy takes viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>what happens if a girl takes viagra</a>
viagra in finland
<a href="http://viagrabs.com">visit</a>
nhs approved viagra

71 JosephHef JosephHef | E-mail | Web | 2. července 2018 v 0:05 | Reagovat

shortness of breath viagra
<a href=http://viagrarow.com>generic viagra</a>
viagra vs over the counter
<a href="http://www.viagrarow.com">viagra no prescription</a>
viagra lining ivf

72 fbfmeack fbfmeack | E-mail | Web | 5. července 2018 v 10:54 | Reagovat

cialis 20mg <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online pills</a> cialis no prescription <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online buy</a>

73 bnmAning bnmAning | E-mail | Web | 15. července 2018 v 22:48 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://setviagraeja.com/#viagra"> online viagra generic</a> viagra brand name <a href="http://setviagraeja.com/#viagra">viagra</a>

74 kmuGlite kmuGlite | E-mail | Web | 24. července 2018 v 0:23 | Reagovat

buy viagra online no prescription <a href="http://www.genpharmvrj.com/#">generic viagra online</a> cheap viagra <a href=http://www.genpharmvrj.com/#>buy viagra</a>

75 bgvJobiA bgvJobiA | E-mail | Web | 29. července 2018 v 21:54 | Reagovat

tadalafil liquid <a href="https://authenticknicksstore.com/#">buy tadalafil 20mg price</a> cialis canada <a href="https://authenticknicksstore.com/#">cialis cost</a>

76 byhJobiA byhJobiA | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 21:37 | Reagovat

100mg viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">cheap viagra</a> viagra generic brand <a href="http://www.bitcapblog.com/">online pharmacy viagra</a>

77 GeremoRiz GeremoRiz | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 6:20 | Reagovat

side effects of taking 2 cialis
http://cialisle.com/ difference between viagra and cialis
cialis 5 mg cura la prostata

78 GeremoRiz GeremoRiz | E-mail | Web | 11. září 2018 v 3:24 | Reagovat

si puГІ comprare cialis in farmacia
<a href=http://www.cialisle.com>cialisle.com</a> price of cialis
cialis and viagra interaction

79 GeremoRiz GeremoRiz | E-mail | Web | 15. září 2018 v 4:20 | Reagovat

is cialis covered by insurance for bph
<a href=http://cialisle.com>cialisle.com</a> liquid cialis
cialis dosage en francais

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama