2.kapitola → Ach ten večírek 1/2

28. září 2008 v 16:20 | Catt a Ivi |  Když se něco podělá
Tak, jak jsem slíbila, tady je 2. kapitola od společné povídky: Když se něco podělá 1/2
Barvičky jsou zase tak jako minule: Já-černá
Ivi-šedá
(Klik na celý článek:)

2.kapitola
Ach ten večírek
Decentně se napiju vína, tak jak je to v etiketě a pozoruju dění kolem sebe. Sestra si už někam odběhla a mě nezbývá teda nic jiného, než se zabavit. "Catt, rád tě vidim." ozve se za mnou, rychle se otočim a usměju se.
"Já tebe taky Luciusi, jak se máš?" začnu konverzaci.
"Jde to." sjede mě pohledem. "Pěkné šaty, více odhalují než zakrývají."
"To je snad dobře ne?" znova se napiju vína a letmo se kouknu po sále, můj zrak spadne na černovlasého muže, který mě dnes navštívil. Usměju se při vzpomínce, jak jsme si to rozdali.
"Jistě, to je dobře." usměje se a přitáhne si mě k sobě. "Moc dobře." pošeptá a pak se zase odtáhne. Kolem nás projde zrovna blonďatá pipka s černovlasým ocáskem. "Luciusi, hledala jsem tě." zacvrliká Narcissa a políbí ho. Já jenom protočim panenky, na tohle fakt nemám žaludek...
oOo
Zamračeně pozoruju jak se Cattina záda vzdalují. To si manželů Blacků nevšimla, anebo mě jim nechala napospas? Hádám pro první možnost, Catt by si pana Blacka ujít nenechala...no jo no..ta minulost...ty vztahy... Povzdechnu si, a čekám až ke mně hostitelé dojdou. "Zdravím slečno la Rouge." pozdraví mě paní Blacková, a závistivě si mě prohlíží. Pan Black mě přímo hltá...ještě mě slupnout...fuj, udělalo se mi nevolno...jejich nejstarší syn je ale v tom slupováním dobrej...ale na Rema stejně nemá! "Dobrý večer, máte to tu hezké." začnu. "Ano...vy jste zadaná?" zeptá se mně zvědavě pan Black. Merline, to je ale páprda! I když myslím, že Sirius po něm zdědil tvář...jen to tělo ne, i když... "Ne." násilím se přiměju usmát "Ne, bohužel se ještě nenašel ten pravý." "Ano..." kývá hlavou paní Blacková "Znala jsem vaše rodiče." "Ano." odpovídám. V tom spatřím, jak se ke Catt blíží Narcissa. "Omluvte mě..." zdvořile se omluvím a připojím se ke Catt, která zřejmě potřebuje pomoct. I když mě nepomohla.
oOo
Ségra si to štráduje ke mě... Díky bože! "No, Luciusi, omluv mě." usměju se na něj, ty dvě pipky skvěle ignoruji a pak se otočim na Vivien. "Že si taky přišla." prsknu na ni.
"Nechala jsi mě tam s tim buldozerem!" pohledem ukáže na Blackovi... Vauu, starej Black vypadá ještě dobře, ale Regí je lepší.
"Přežila jsi to, tak si nestěžuj." nevinně se usměju, " Ono se to nezdá, ale už jsme tu půl hodiny." upozornim ji. Viv se na mě jenom blbě koukne. "Pro Salazara, Vivien." protočim panenky a ukáže snad na všechny chlapy.
"Aha." zasměje se.
"No nic, řekly jsme do hodiny budeme nahý, tak ať to dodržíme." kopnu do sebe zbytek čeveného vína azačnu se rozhlížet po své kořisti... moment, kdo řekl, že bude jenom jedna?
oOo
Merline...jestli si myslí, že se tu svleču do naha, tak to se mýlí! "Rozhodla jsem se, že změním plány." našpulím rty "Musím se šetřit pro Remuse." oznámím.
oOo
Málem vyprsknu víno v puse. "To si děláš srandu?" zakuckám se a snažim se popadnout dech. "Sakra ségra, je to jezevčík!" vykulim oči, pak nad tim ale mávnu rukou. No co, je to její život, tak ať si ho taky sama podělá. "Jdu za Regulusem." oznámim ji a začnu ho vyhledávat. Bohužel ho načapám, jak se zrovna oblizuje s nějakou hnědovláskou. A do háje, tu hnědovlásku poznávám. "Lisa?!" oči mi pravděpodobně vystřelí z ďulků. Ach, moje milovaná sestřenice... Mám stek, na sebe, na tu krávu a na Regího... tche... Kde se vlastně courá ten Sirius?
oOo
Spořádaně zakroutím hlavou. To je celá ona. Napiju se vína. Najednou mi někdo položí ruku na rameno. Ztuhnu a otočím se. Vykouzlím ten nejdokonalejší úsměv a vyloudím ze sebe tiché: "Zdravím Mistře." Ano...stojí tu Pán Zla a v celé své kráse. Ostatní ho ještě nepoznali, protože můj omlaďující lektvar funguje tak skvěle, že ho málem ani Sevík nepoznal. Zálibně si Mistra prohlížím. Hmm...to je ale kusanec! Mňam! Hnědé vlasy má nakrátko sestřižené, ale některé mu neposlušně spadají přes obličej. Svoje kruté, ledové oči jsou ale pořád stejný (taky proto jsem ho poznala). Postava...hmm...mlask. "Všechno díky tobě." usměje se ledově a políbí mou ručku. Ó jaký gentleman! "Pro Vás vše, pane." odpovím mu a znovu se blahoskvostně umívám. Ještě víc mě překvapí, když mi nabídne rámě. Já ho prostě zbožňuji! Jaká skvělá třešnička na dortu! Přijmu rámě, a i s Mistrem mířím opět k úchvatným hostitelům (jaká ironie).
oOo
Vře to ve mě, ale nasadim milý úsměv, otočim se na podpatku a vyhlížim Siriuse. "Hledala jsi mě?" ozve se vedle mě. Otočim se, stojí tam kdo jiný než...
"Blacku." mlsně se usměju a zastrčim se neposedný modrý pramen vlasů. "Ano, hledala." smetu mu neexistující smítko z oblečení a prohlížim si ho.
"Když jsi mě našla, nechtěla by jsi se jít projít ven?" prohrábne si vlasy a druhou volnou rukou se dotkne mého odhaleného ramene. Otočim se a když vidim, jak je Regulus (ano, všimli jste si toho, už je to Regulus a ne Regí) zabraný do Lisy, popadnu Siriho za ruku a táhnu ho ven k nim na zahradu. Cestou ještě zavadim okem o Ivy a toho pěknýho kusu vedle ní. Mlsně se olíznu. Siri mi zatim gentlemansky podrží dveře a já vyjdu ven.
oOo
"Slečno..." Black st. nedopoví, protože ho přeruším. "Vivienne Christiane Nicol Angel de la Rouge?" řeknu sladce a andělsky se usměju. Přitom pohodím hlavou, a jeden neposlušný pramínek mi elegantně sjede od temeny hlavy až někam dolů, k mým ňadrům. Ten páprda Black mě asi fakt slupne! Přede všemi! Před Pánem! Merline... Paní Blacková ho však rázně šťouchne a usměje se "Copak jste potřebovala, Viviene, drahoušku?" zeptá se jedovatě. "A kdopak je tento pán? Váš přítel...?" dodá zvědavě, když konečně zmerčí toho "boha" po mém boku. Než cokoliv stačím říci, odpoví ten "bůh" sám. "Ale, ale..." odříkává jako by huboval malé dítě "Blackovi pořádají ples, ale mě jaksi nespadla pozvánky do pošty...Jak je to možné?" Podle toho jak vše kolem utichá, a jak Blackovi blednou, mi něco říká, že jim došlo kdo před nimi stojí...
oOo
"Co budeme dělat?" povytáhne obočí ten idol Bradavic vedle mě. Stojíme si to na zahradě a čumíme na hvězdy... romantika, asi se půjdu vyzvracet.
"Co by jsi dělat chtěl?" našpulim rty. Black si mě za přitáhne boky a ruka mu zašmátrá pod sukni na holé stehno. "Nějakej nedočkavej." uchechtnu se pro sebe a začnu mu rozepínat kalhoty.
"No co." usměje se ti svým "hvězdným" úsměvem a já mu ho oplatim. Tentokrát já si přitáhnu jeho a začnu ho drtit polibky. "Už chápu, co na tobě bratr vidí."řekne mezi polibky, hned se od něj odlepim.
"Regí?"
"Regi?" pokrčí nos. Uuups, asi jsem něco řekla...
oOo
Pořád stojím vedle toho nádhernýho "Kevina" a na tváři ten přiblblej ksicht. "Nevadí...přišel jsem, viděl jsem, a jdu se bavit...zítra je schůze!" dořekl Mistr a jako by se všichni vzpamatovali, a "bavili" se dál. Stejně však ve vzduchu bylo cítit potlačované napětí. Hostitelé se nijak vypařili, a nás teď obklopil houf smrtijedek. Docela mě to flustrovalo. Jediné, co mě uklidňovalo, byla má dlaň, která stále byla...vy víte kde. "Dámy..." pronesl, a aby mohl pozvednout sklenku, a mávnout hůlkou pro efekt, pustil moji dlaň. Zamrumlala jsem něco jako "To je hrůza" a šla se tedy vypřit, když má jiné "obdivovatele". Než jsem se ale stačila vypařit, má dlaň se překvapeně ocitla zase zpátky tam kde byla. Jen jsem pozvedla obočí, a i s Mistrem, jsme se přesunuli do málo rušného místa. Cestou mě doprovázeli naštvané pohledy. Hlavně Belatrix. No co, má smůůlu holka! "Christiane..." poválí mé druhé jméno ústy, a mě to zní jako pohlazení.
oOo
Sirius si mě měří takovým pohledem. "Takže Regí jo?" protáhne.
"Já nic takového neřekla!" prsknu..
"Jo jasně." Řekne pobaveně. "No, až se tohle Regí dozví." Teď už se rozesměje a já uvnitř bublám.
"On se to ale nedozví!" prsknu a kouknu se mu do pobaveného obličeje.
"Opravdu? A jak ty to můžeš vědět?" Natlačim ho na stěnu a sama se k němu přilepim. Vykasám si šaty a vytáhnu hůlku, kterou namířím na jeho nádobíčko.
"Věř mi, já to vim." Nevinně se usměju, za to Siriusovi jaksi došla slova. Dokonce i ten vysmátý obličej je fuč.
"Oukej, já ti věřim." Promluví nakonec, hůlku schovám.
"Kde jsme to skončili?" prohodim a jeho ruce položim na svoje stehna.
oOo
Pán mě pomalu políbí, a jednou rukou mě obejme kolem pasu. Proč jednou? Tou druhou totiž drží svojí skleničku s vínem... Poddám se jeho polibkům...ale najednou koutkem oka uvidim, že nejsme sami. Jemně Mistra odstrčím, a sama se odtáhnu. "Děje se něco?" zeptá se tichým hlasem. Zavrtim hlavou a zaostřila zrak na pár,plazících se po sobě na zdi. Mistr asi sledue můj zrak, a teď se jedině pobaveně usmívá. "Jako co je tady k smíchu?" ptám se nechápavě. když popojdu kousek blíž, a popadnu dech, zjistím co Mistra tak pobavilo! Hle, vždyť to je...Regulus s Lisou! Mojí sestřenicí!
oOo
Sirius se okamžitě přišpendlí na moje rty. Za bok mě vysadí na větší kamenný výstupek a začne mi líbat dekolt. Mezitím, co on se pere s mými šaty, já mu rozepínám sundavám kalhoty. Když jsme konečně zbaveni, teď už nepotřebného oblečení, začneme si užívat vášnivého styku.
oOo
"Ahoj Liso." pronesu suše a jasně ucítim Pánovi ledové rty na mém krku. Ucílí se do stínu, takže ho není vidět. Okamžitě se od sebe odtrhnou. Regulus putuje zrakem po mém těle, asi zvažuje, jestli já nebo Lisa, zatímco jeho partnerka mě sjede pohrdavým pohledem. Mistr mi dokonale sjíždí svými rty po mém krku... "Viviene," vyplivne mé jméno "Co ty tu? A tak sama..." Jo, tohle se jí hodí... Lisa je vždycky velmi opatrná, jestliže jsem s Catt, nikdy nic neřekne, ale teď zřejmě vycítí svojí šanci. Tázavě se zadívá na Reguluse, který zkoumá její ňadra, a předstírá že tam nejsem. Jsou absolutně nechutný. Pak najednou Lisa bleskově vytáhne hůlku. Regulus nezůstane pozadu. Ustoupim a opřu se o Pána. V tom šeru se zdá, jako když jsem přitisklá ke stěně.
"Ale ale...snad se nebojíš." ušklíbne se Lisa a druhou rukou si upravuje šaty. Pánovi rty na mém krku ztuhnou. Pak už je necítim. Zřejmě ho tahle konzervace začíná zajímat. "Tebe? Nikdy!" sakra! Hůlku mám u své šikovné sestry! Co teď? "Konečně čas, kdy je potřeba tě zničit! Když ne milou sestřenku Catt, tak tebe." zasyčí nenávistně. Regulus se jí postaví po boku, podle toho, že skloní hůlku usoudim, že se rozhodne nezasahovat. Ale můj aktuální druh se zasáhnout rozhodne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | Web | 29. září 2008 v 17:32 | Reagovat

Aktuální druh...tak tohle mě dostalo....

2 VrbyBreaft VrbyBreaft | E-mail | Web | 21. září 2017 v 7:43 | Reagovat

get personal loan bad credit - http://loansvtna.org/
online loans monthly payments <a href=http://loansvtna.org/>pay day loan</a> ’

3 BlopGrebra BlopGrebra | E-mail | Web | 22. září 2017 v 9:55 | Reagovat

10 dollar payday loan
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans near me</a>
bad credit payday loan lenders
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans near me</a> ’

4 Scrbundura Scrbundura | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:48 | Reagovat

cialis daily dose
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis generic</a>
cialis 5mg side effects
<a href=http://cialisofkl.com/>generic cialis</a> ’

5 Ffvgteanna Ffvgteanna | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:21 | Reagovat

cialis prescription online
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
overnight cialis delivery
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

6 FsvemBesk FsvemBesk | E-mail | Web | 25. září 2017 v 4:36 | Reagovat

cialis 20 mg side effects
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis tadalafil side effects
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

7 Fvthswheeli Fvthswheeli | E-mail | Web | 29. září 2017 v 9:43 | Reagovat

direct payday lenders no teletrack
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a>
what is payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a> ’

8 Febbwheeli Febbwheeli | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:53 | Reagovat

guaranteed personal loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday loan</a>
home loans people bad credit
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance america</a> ’

9 Jtnbembory Jtnbembory | E-mail | Web | 4. října 2017 v 6:44 | Reagovat

personal loan
<a href="https://paydayloamec.com/">payday loans online</a>
online bank account
<a href=https://paydayloamec.com/>cash advance</a> ’

10 FwjjGrebra FwjjGrebra | E-mail | Web | 4. října 2017 v 14:11 | Reagovat

payday loan
<a href="https://paydayllae.com/">3 month payday loans</a>
payday loan with
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

11 Ldbginhela Ldbginhela | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 6:54 | Reagovat

instant payday loans for - https://cashcevth.com
no credit check mortgage <a href=https://cashcevth.com>unsecured loans</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama