2.kapitola → Neobyčejná sázka

28. září 2008 v 15:28 | Catt |  Láska a nenávist
2.kapitola


NEOBYČEJNÁ SÁZKA"Honem Catt nebo budeme muset jet s Pobertama." křikla na Catt Lily a utíkala směrem ke kočárům. Když ale Catt přiběhla k Liliy, stála před nimi osoba, kterou ona ani jeden člověk z celého Nebelvíru nemohl vystát.
"Lucius." sykla Catt a mladík před ní se otočil.
"Čau koťátko." Řekl jí tak mrtvým hlasem, že z něho dostane strach "Takže zase se vidíme." kouknul se jí do očí a jedním jediným pohledem jí doslova zmrazil. "Máme nevyřízené účty." Připomněl jí Lucius a chňapnul jí po ruce tak silně až jí v ruce něco křuplo "Pamatuj si kotě, že já vždycky zvítězím ať už chceš nebo ne!" Pomalu se k ní přiblížil.
"Nech jí na pokoji Malfoy!" křikla na něj Lily, ale on jí jenom vlepil facku a ona se už válela na zemi svírající si svůj nos, ze kterého tekla krev.
"Lily!" křikla na ní jestli je v pořádku, ale to už viděla jak k nim běží hlouček kluků a jeden z nich běží k Lily. Pobertové. řekla si Catt a čekala co se bude dít.
"Ty úchyle! Bezcitném parchante!" křiknla na Luciuse Catt a plivla mu do tváře.
"Nikdo mi nebude říkat úchyle ani parchante. Nejsem žádný úchyl, jenom po tobě toužím Catt a dosáhnu toho ať chceš nebo ne." pošeptal Catt krutým hlasem a přitáhnul si ji ještě blíž.
"Ne." stačila ještě říct ,ale Lucius jí umlčel dlouhým vášnivým polibkem. Její ruku stále držel tak pevně, až si myslela, že jí upadla. Ale nejvíc jí překvapilo to, že mu polibek opětovala. Myslela, si že od Luciuse to bude krutý a nucený, ale opak byl pravdou nenasytně se vpíjel do jejích rtů a dokonce byl i jemný. Lucius se snažil dostat ještě dál a chtěl vervat svůj jazyk do Cattiných úst, ale to už ale někdo nemohl vidět a vrazil do Malfoye takovou rychlostí, že to nevydržel , zakymácel se a spadl na zem. Catt se pod takovou rychlostí taky zakymácela a zůstala ležet na zemi.
"Jarsenová? Jsi v pořádku?" zeptal se jí tmavovlasý kluk a pomáhal jí se zvednout.
"Sírie? Dík." Když se koukla směrem k Luciusovi, uviděla, že tam tak nestál a koukal se na ní nenasytným a krutým pohledem, který říkal, že tohle není konec. Tenhle rok bude teda zajímavý. Řekla si pro sebe a chytila se Síriuse.
"Panebože Jarsmenová! Myslel jsem si, že za těch sedm let sis už uvědomila, že s Malfoyem se do křížku dávat nemáš." Koukal na Catt a měřil si jí pohledem.
"Mmmm." odpověděla Catt a sklonila oči k zemi.
"Mmm? A to je vše co mi na to řekneš? Co takhle mi třeba poděkovat? A co odměna?" Koukala na něj s pohledem, který srčí troškou zklamaní. Myslela si, že to udělal protože to tak cítil. A ne, že by za to chtěl nějakou pitomou odměnu.
"Díky, ale jak si mohl vědět, že se mi to nelíbilo?" zeptala se ho a koketně na něj mrkla.
"Jarsenová, já si myslím, že kdyby se ti to líbilo, tak by jsi mu za a neflusla do tváře a ze b by jsi neřekla ne, když se tě chystal políbit." Okamžitě obhájil svůj úsudek. Něco na tom je. Popřemýšlela Catt. Kdyby se mi to líbilo, tak bych opravdu neudělala ani jednu z těch věcí co Sírie vyjmenoval. Ale proč jsem mu ten polibek k sakru opětovala? Ty se aleš pitomá Catt. Pitomá, pitomá, pitomá..
"Tak fajn, díky." No, tak to by byl první krok k tomu, abych ji dostal. Ne nadarmo mi totiž říkají cassanovo. Pousměje se Sírius.
"Není zač, pro tebe vždy vše."
"Vše?" zeptala se Catt. Siriuse to trochu zaskočilo, ale po tom se už zase vzpamatoval.
"No, to co je v mích silách."
"Jo? A dokázal by jsi zařídit třeba to, abys mi přestal držet ruku?"
"Em, jo." řekl Sirius. Teprve teď si uvědomil, že ještě stále držel její ruku. Těžce jí pustil a vydal se směrem k Pobertům.
"Catt? Jsi v pořádku?" zakřičela na Catt její nejlepší kamarádka Lily Evansová, která k ní před chvíli přiběhla.
"Jo, já ano. Moc se ti omlouvám."
"Prosím tě za co?" starostlivě se usmála na Catt. "To je v pořádku, Potter se o mě postaral." řekne Lily a Catt z jejího hlasu okamžitě poznala, že je ráda, že jí pomohl právě James.
"Potter jo? Koukala jsem, že si na něj nezačala ječet. Jak to máš jen tak mimochodem ve zvyku." usmála se Catt.
"Názory se mění rychle ne? Jenom jsem mu poděkovala a dala pusu na tvář."
"Pusu? Na tvář?" vykulila na Lily oči.
"No, jenom takovou malou. Jakože děkovnou víš?"
" Jo tak děkovnou? Lily, sakra to ty jsi říkala, že je to debil, imbecil magor a co já ještě vím."
"Ale tyhle názory jsem nezměnila. To je jedno." ukončila rázně téma Potter a šla na další "Slíbíš mi, že se od Malfoye budeš držet dál. Ano? Já jsem byla dostatečně blízko na to, abych viděla. Že si mu ten polibek opětovala." Začala ji varovat "Je to nebezpečný člověk a já nechci aby se ti něco stalo."
"Neboj se." Řekla Catt ne příliš přesvědčivým hlasem.
"Fajn a co ti říkal když tě držel? Zas tak blízko jsem nebyla abych to slyšela."
"Co mi šeptal?" ztěžka polkla. "Řekl asi něco takovýho: Nejsem žádný úchyl, jenom po tobě toužím a dosáhnu toho ať chceš nebo ne." Lily na ní doslova zírala.
"Tak to je špatný. Hodně špatný. Odedneška nebudeš chodit sama temnýma uličkami a vůbec." řekla rázně Lily.
"Fajn, tak já ti tohle všechno slibuju." Usmála se na Lily, která jí to oplatila.
Obě dívky už na nic nečekali a nastoupily do kočáru, který před nimi zastavil a celou cestou si povídaly co prožily o prázdninách.

…(U POBERTŮ)…

Když se Sirius otočil a odcházel od Catt, furt mu v hlavě zněla její otázka ,,Jak můžeš vět, že se mi to nelíbilo?,,. Měla pravdu, jenom slepý by jsi nevšiml, že mu polibek opětovala, Měl pocit, že kdyby nezakročil, tak že by se Malfoye dostal i dál. Proč na to furt myslím? Vždyť mi do toho nic není. Uklidňoval se.
"Ten magor, uhodil Lily." řekl James, který se k němu mezi tím, co přemýšlel připojil.
"Ale stálo to za to ne?" zeptal se a ukázal na otisk od Lilyiných rtů.
"No, ta malá pusa ano, ale ta facka ne. Kdyby ses do něj nepustil ty, tak bych to udělal já." vyhrožoval.
"Mmm, nemohl jsem přihlížet na to, jak jí Malfoye rve ten svůj odporný jazyk do jejích úst."
"Klid, mluvilo to samo za sebe." začne James a poplácá ho po ramenu. "Žárlivost, nenávist a že by tam byla i tak trochu zamilovanost?"
"Zamilovanost?" ucuknul a kouknul se na Jamese, jako kdyby se naprosto zcvoknul. "Neznamená, že když ti jsi zabouchej do Lily, že já musím být automaticky zabouchej do Jarsenový."
"No tak fajn no." řekl James a oba zamířili ke zbytku party.
"Čaues lidi." Pozdravil je Remus.
"Čau."
"Hele, dáme sázku?" zeptal se najednou James.
"Jo, tak jo. O co?" odpověděl mu otázkou Sírius.
"Já tenhle rok dostanu Lilya ty zase Catt. Vsadíme se o jejich srdce. Ta, která první řekne miluju tě mě nebo tobě, tak vyhrává. Bereš?"
"Tak jo. A co vy?" souhlasil a kouknul se na Petera a Remuse.
"Já jdu s vámi. Mě se líbí Anet. A ty červíčku?" řekl Rem.
"Já ne. Mě z toho vynechejte."
Pobertové se tedy domluvili a nastoupili do kočáru, který je odvezl do Bradavic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama