3.kapitola → Dvojitá srážka

28. září 2008 v 15:29 | Catt |  Láska a nenávist
je tu další kapitolka se jménem Neobyčejná sázka. Nic dlouhého psát sem nebudu, pač mě nic nenapadá...xD
Nezapomeňte psát komenty, jsou povinný!!!!
Tak a já už mlčím..pěkné počteníčko :o)
(KLIK PRO CELÝ ČLÁNEK ↓)

3.kapitola
DVOJITÁ SRÁŽKA
"Catt!Dělej, nebo přijdem pozdě na Brumbálův proslov." křikla rudovláska na brunetku, ta okamžitě popadla hůlku a běžela za Lily. Konečně dorazily do síně, kde už skoro všechny místa byla obsazená.
"Ufff. Stihly jsme to. Sice tak tak, ale stihly." oddechla si Catt a pokukovala po volném místě. Sakra, žádný jiný místo než u Pobertů tu není. Zaklela pro sebe. Byla až moc hrdá, na to, že si k nim přisedne, ale jak se na to tak dívá, tak jí ani nic jiného nezbývá, protože za a) Lilith už tam sedne. Bohužel jí nic jinýho nezbývalo, protože za a Lily na ní už mávala a seděla vedle Jamese a za b) jinde místo opravdu nebylo. Rozhodla se, že pro dnešek nechá svoji hrdost hrdostí a sedla si k nim.
"Čau Jarsenová." tmavovlasý kluk na rtech vykouzlil neodolatelný úsměv.
"Čau všichni." pozdravila Catt ostatní a teprve potom se otočila k Siriusovi "Nazdar Sírie." dokončila větu. Prostě si ho nebudu všímat. Řekla si Catt a přepla na ignoracie for Black.
Po nekonečným Brumbálovým proslovu byla Catt jak ze dřeva. Ještě chvíli tady budu a už se nezvednu. "Lily, jdu se projít. Neboj beru si hůlku." oznámila své kamarádce.
"Dobrá, ale dávej bacha!" upozornila jí Lily a věnovala se zase jídlu.
Konečně se vytratila z Velké síně a popošla. Prošla kolem brnění, ale nedávala bacha a tak do někoho varzila.
"Dávej bacha!" okřikl jí chladný hlas. Lucius pomyslila si Catt, otočila se na podpadku a utíkala se schovat do učebny.Bohužel k její smlůle a jeho štěstí narazila do lavice a rozplácla se na zemi. Hůlka jí někam odletěla.
"Doprdele." ujelo hnědovlásce a snažila se vstát.
"No vida," za sebou slyšela nepříjemný hlas. "Koťátko se zatoulalo. Máme ještě nevyřízené účty!" připomněl jí Malfoy a drsně ji chytl za ruku.
"Auu." křikla Catt do prázdna. Chytil ji tak pevně, že si zpochvilce myslela, že jí upadla. "Nech mě Luciusi!" sykla a snažila se od něj sodtrčit, ale oproti němu byla slabá a nic nezmohla.
"Takže ty se chceš bránit jo?" vrazil ji facku, až to s Catt málem šlehlo o zeď, naštěstí to ale ustála. Aniž by něco zpozorovala, Lucius řekl pro néímeznámou formuli a přej hůlkou po jejím rameni. Od ní se samovolně strhl školní plášť. Panebože, co chce dělat? V očích se jí objevilo zděšení, z toho co se bude dít. Lucius se nalepïl na její suché rty a začal ji líbat Pochvilce se od ní odlepil, znova řeknl formuli a hůlkou tentokrát přejel po sukni. Od jejího těla se odtrhla sukně. Teď už tam stála jenom ve spodním prádle s bílou halenkou. CO teď?Mysli, mysli. Kdybych u sebe měla hůlku, bylo by to snažší. Ale takhle. Když uviděla, jak moc chtivě se na ní Lucius díval a otevíral pusu na další zaklínadlo, nenapadlo jí nic lepšíjho, než ho zuřivě líbat. Lucius poněkud zaskočený se od ní odtrhl. "A mám tě. Teď už mi neutečeš." Začal ji znova líbat. Aniž by si Lucius ale něčeho všiml Catt mu nenápadně vzala hůlku. Odlepila se od něj a namířila na něj. "Impersentro!" křiknla a z jeho hůlky vystřelil zelený paprsek, který zasáhl Luciuese. Ten odletěl na druhou stranu očebny a s velkým Prásk dopadl na tvrdou zem. Poté Catt ukázala na svoje věci a svojí hůlku, s elegancí řekla formuli a věci na které ukázala se odlepili od země a "propluli" vzduchem.
"Neříkej mi kotě." sykla na něj, ale k jejímu překvapení se tomu Lucius chladně usmál.
"Tohle není konec, budeš pikat." Catt se otočila a zkontrolovala si zda má v kabátě hůlku. Měla jí tam... Když si vše zkontrolovala, vyšela ven z učebny lektvaru a položila jeho hůlku na první lavičku, na kterou narazila. To se stane jenom mě. postěžovala si, otočila se a zahla za roh. Jenomže když se otočila do někoho vrazila. "Já se na to." zaklela.
"Ale, ale. Jarsenová." vytrhl jí z kletí známý hlas. "Jaký to má asi důvod, že seš tady polonahá?"Sakra a jsem zase v bryndě.
*
"Ahoj." pozdravil brýlatý kluk rudovlasou dívku.
"Aho, ahoj ostatní." oplatila mi to.
"Kde máš Jarsenovou?" zeptal se Sirius a očima tikal po místnosti, jestli ji náhodou neuviděl.
"Támhle je." řodpověděla mi Lily a mávla rukou směrem k černé siluetě, která se k nim začala pžibližovat.
"Čau Jarsenová."pozdravil ji a nasadil neodolatelný úsměv, po kterým holky z vedlejšího stolu začali slintat.
"Ahoj všichni," pozdravila nejprve ostatní a teprve potom se otočila na Sirius. "Nazdzdar Sírie."
Po Brumbálovým proslovu se Catt zvedla, něco pošeptala Lily a odešla.
"Konečně pokoj od Blacka." Oddychla si s úsměvem hnědovláska a zabočila za roh. Bohužel narazila do něčeho tvrdého.
"Dávej bacha!" okřikl ji chladný hlas a ve tmě se blýskly ledové oči, které mohli patřit jenom jednomu. Vysoukala ze sebe tichý promiň, otočila se na podpatku a rychle utíkala pryč. K její smůle ale narazila na lavici a spadla na zem.
"Do prdele." Ujelo jí. Snažila se vstát, ale naražené koleno ji to neusnadňovalo.
"No vida." Uslyšela za sebou hlas. "Moje malé koťátko, ještě máme nevyřešené účty."připomněl jí chladný blonďák a drsně jí chytl za ruku.
"Auu." Vykvíkla do prázdna. "Nech mě Malfoy." Snažila se mu vykroutit, ale proti němu nic nezmohla. Měl moc velkou sílu.
"Ty se chceš bránit?" vlepil ji facku, až to s Catt málem šlehlo o zeď. Naštěstí to nakonec ustála, ale hůlka jí někam odlítla. Aniž by něco zpozorovala, Lucius řekl nějakou formuli a přejel hůlkou po jejím rameni. Samovolně se z ní strhnul školní plášť. Panebože, co chce dělat? Přemýšlela celá zděšená z toho co se bude dít, ale aniž by něco postřehla Lucius se přišpendlil na její rty. Potom se od ní odlepil a zase řekl se z ní strhla sukně. Teď už tam stála jenom ve spodním prádle s bílou halenkou, která nepatrně prosvítala. Co teď? Zoufala. Mysli, mysli. Kdybych mi neodlítla někam ta pitomá hůlka. Ale takhle. Dívala se, jak otevíral pusu, aby řekl znova formuli. Tentokrát přejížděl po vrchní straně stehna. To ne. Catt napadla jediná věc. Rychle si ho k sobě přitáhla a začala jazykem prozkoumávat jeho ústa. Naštěstí nestačil říct formuli. Lucius poněkud zaskočený se od ní odtrhl. "A mám tě. Teď už mi neutečeš." Vítězoslavně se ušklíbnul a za boky si ji k sobě přitáhl ještě blíž. Aniž by ale postřehl, Catt mu vzala hůlku. Odlepila se od něj smyslně mu jazykem přejela po rtech, poté na něj namířila jeho hůlkou. "Sentatros!" křikla a z Luciusový hůlky vystřelila zelená záře, která zasáhla Luciuese do hrudníku. Ten se odlepil od země a s velkým prásk dopadl na druhou stranu učebny. Poté hnědovláska ukázala na svoje věci a svojí hůlku, s elegancí řekla formuli a věci na které ukázala se odlepili od země a "propluli," vzduchem.
"Neříkej mi kotě." Prskla na něj, ale k jejímu překvapení se na ní Lucius usmál. "Tohle není konec, budeš pikat." Catt se otočila a zkontroluje si zda má v kabátě hůlku. Měla jí tam. V z učebny lektvaru, položila jeho hůlku na první lavičku, na kterou narazila.
"To se může stát asi jenom mě." Řekla si nahlas pro sebe, otočila se a zahla za roh. Jenomže když se otočila do někoho vrazila. "Já se na to." sykla.
"Ale, ale. Jarsenová." Promluvil k ní hlubší hlas "Jaký to má asi důvod, že seš tady polonahá?"Sakra a jsem zase v bryndě.
*
"Ahoj." Pozdravil brýlatý kluk zrzavou dívku.
"Ahoj Jam. Pottere, ahoj ostatní." pozdravila ho a začervenala se.
"Kde máš Jarsenovou?" zeptal se Sirius a očima tikal po místnosti.
"Támhle je." řekla Lily a mávla rukou směrem k černé siluetě, která se k nim začala přibližovat.
"Čau Jarsenová." Pozdravil jí a nasadil neodolatelný úsměv, po kterým holky z vedlejšího stolu začali slintat.
"Ahoj všichni." pozdravil nejprve ostatní a teprve potom se otočila na Sirius "Čau Sírie."
Po Brumbálovým proslovu se Catt zvedla, něco pošeptala Lily a odešla.
"Kam šla?" zeptal se znuděně Sirius.
"Šla se projít, za deset minut je tady." odpověděla mu Lily. Po patnácti minutách se Sirius zvedl. "Mám zadek jako prkno." Přiznal se. "Jdu se projít."
"Fajn, mi ti v tom nebráníme." Odpověděl mu za všechny brýlatý chlapec. To je mi jasný, stejnak celou dobu čučíš Evansové do výstřihu. Pousmál se a odešel z Velké síně. 21:00 hodin, měl bych najít Jarsenovou, aby mi dala odměnu. řekne si pro sebe Sirius..Z přemýšlení ho vytrhla dutá rána do ramene.
"Já se na to." Klela osoba, která do něj narazila. Sirius podle hlasu poznal, že je to dívka, kterou hledal.
"Ale, ale. Jarsenová." Promluvil k ní. "Jaký to má asi důvod, že seš tady polonahá?" Dlouhovlasá brunetka před nim stála jenom ve spodním prádle a v halence. V jedné ruce držela zbytek svého oblečení a v druhé tiskla hůlku. Musel se držet, aby se na ni nevrhl, nestrhl z ní oblečení a neměl s ní noc plnou vášní. Neskutečně ho vzrušovala.
"Sirie? Co chceš?" vybafla na něj.
"Je devět hodin víš? A ty by jsi mi měla splatit dluh." Připomněl jí a polonahou Catt si obtočil k sobě, chytil ji za ruku tak, že se nemohla ani hnout. Hnědovláska se ani nebránila, bylo jí to celkem příjemné. Příjemné? Od Blacka? NE, NIKDY! Křičela sama na sebe, ale bylo. Lechtalo ji, jak jí Sirius dýchal na krk. "A taky že mi ji dáš." pošeptal jí do ucha a olízl ji ušní boltec.
"Okamž." snažila se něco říct, ale on jí jemně kousnul do rtu. Tak jemně, až se celá zachvěla.
"Jarsenová, ty se celá chvěješ." řekl ustaraně. "Není divu, když seš tady polonahá." Sundal si svůj plášť, kterým přikryl její záda. "Zbytek zahřeju já." usmál se a přitáhl si jí ještě blíž a políbil jí. Catt mu začala bušit do hrudníku, ale nakonec její ruce sklouzli k jeho zádům a začala je hladit. Z jemného polibku se vyklubal nenasytný a vášnivý. Catt si konečně uvědomila, že byla opřená o zeď a o ní se třel Sirius a líbal ji. Co to dělám? Vždyť to vlastně nechci. Pomyslela si a odtrhla se od něj. Díval se jí do očí. Ona se v těch jeho černých doslova utápěla. Pěkné oči, to se musí uznat. Řekl si sám pro sebe Cassanova a ani si neuvědomil, že se mu Catt vysmekla a utíkala pryč.
Co to bylo Jarsenová? Sakra vzpamatuj se takhle se líbat s Blackam a to ještě hned po Mlfoyovi. Pohlavkovala se Catt. Když se zastavila před buclatou dámou, uvědomila si, že si tam nechala věci a jediný co jí zůstalo byl Siriusův plášť a její hůlka v ruce. "Néé." Zahulákala na celou chodbu.
"Neječte tady!" okřikla ji buclatá dáma. "A místo toho mi řekněte heslo!"
"Tuňákový dortíčky." Odpověděla a vstoupila do společenské místnosti.
"Kde jsi byla? Měla jsem o tebe strach." ptala se jí Lily, která seděla u krbu a četla si knížku.
"Teďko se o tom nechci bavit. Řeknu ti to všechno zítra bereš?" usmála se na ní.
"Jo, jasně. Jak chceš." Oplatila jí úsměv a četla si dál.
*
Díval se jak dívčí silueta zahla za roh. Je to kus. Pomyslí si. K sakru, kde mám plášť? Koukal se po chodbě, ale uviděl jenom školní sukni a plášť jiný osoby. "No, tak to vypadá, že si tady někdo něco zapomněl." řekl Sirius a na tváři se mu objevil úsměv. Věci, které ležely na zemi vzal do ruky a zamířil do pokoje.
*
"No konečně ses ukázal. Byl jsi pryč asi tak půl hodiny." napomenul ho James.
"Příště půjdu spát po večerníčku mami..."
"Co to máš v ruce?" zeptal se znova brýlatý chlapec, který si jako první všiml, že Sirius něco drží v ruce.
"To je Jarsenový. Šel jsem si pro odměnu." všechny páry očí v místnosti se upřeli na jeho.
"Další ve sbírce zlomených srdcí?" zeptal se Remus.
"Ne, jen jsem se s ní líbal. Narazila do mě, když jsem se šel projít. Na tom by nic nebylo, kdyby přede mnou nestála polonahá." Vychutnával si jejich šokující pohledy.
"E?" zasekl se James a otevřel pusu.
"Nalítaj ti tam včely, Tichošlápku." Zasmál se Sirius při pohledu na svého kamaráda.
"Jak jako polonahá?" Vzpamatoval se a sundal si z nosu brýle.
"No, jako polonahá. Spodní prádlo a halenka. Ta má pěkně mrštnej jazýček."
"Vauu. Teda to jsem zvědavej, jak tohle všechno dopadne." zasmál se Remus.
"Hele, lidi. Jdu s Lily na sraz u Zlatého prutu." Pronesl hrdě James a zase si brýle nandal.
"Tak to nejsi jedinej." Řekl Sirius "Já tam půjdu s Jarsenouvou, za tohle." ukázal na oblečení.
"No, jsem celkem unavenej." Řekl Peter a schoulil se do klubíčka v posteli.
"Jo, já taky. Už je hodně hodin, jde se spát." rozhodl Remus aniž by někdo něco namítl zhasl světlo a šli spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama