3.kapitola → Lupin může za všechno!

28. září 2008 v 16:22 | Catt a Ivi |  Když se něco podělá
Tak, jak jsem slíbila, dneska tu přibude další kapitolka... A to k Když se něco podělá. Copak toho chci moc dokončim zítra. Dneska jsem unavená a navíc nejdou mi bedničky a bez hudby já nedokážu pořádně psát... Takže, tuhle věnuju spoluautorce Ivi! Jooo... díky, Ivi, že si na mě počkala doma a neutekla xD Muhehe... No, neřešte... Sama nevim, co vlastně píšu. Každopádně, tady máte další kapču a snad se bude líbit :)

3.kapitola
Lupin může za všechno!
"Catt?" víte, ono není zrovna krásný vejít do pokoje svý sestry, která se s pláčem zalyká na posteli...ouha...proč na mě tak vyjeveně kouká?
"VIVIENE!!!" já vím, takhle zní mé jméno...
"Co se děje?"
"CO SE DĚJE???" proč tak řve, sakra? "Já tě tu od rána hledám, a ty se mě ptáš co se děje?" vzlykne ještě.
"Promiň..." nedokončím.
Catt si stoupne, utře slzy a usměje se "Můžu být dobrá herečka?"
Zírám na ni....
"Víš," vysvětluje překotně "Takhle to budu hrát na Kristíka...a kde jsi byla?" optá se zvědavě.
oOo
"Kde jsem byla?" ségra si mlčky sedne na postel a prohrábne si vlasy. "To kdybych věděla."
"Cože?" nechápavě na ní koukám.
"Probudila jsem se u Mistra a z minulého dne jsem si nic nepamatovala." vysvětlí mi a povzdychne si.
"Taky, taky..." ušklíbnu se.
"Jak, taky, taky?!" ozve se Viv.
"Tak jak to řikám: Taky, taky." zubnu se.
"A nechtěla by si mluvit našim jazykem? Taky, taky může znamenat, že jsi se probudila u Mistra." Kéž by. "Tak?!" pozvedne obočí.
"Fajn." rezignuju, a sednu vedle ní. "Taky jsem se probudila u někoho v posteli, aniž bych věděla, koho ta postel je." protočim panenky a pokračuju dál. " Taky jsem si nepamatovala, co se dělo minulý zbytek noci."
"Aha." zmohne se setřička, roztáhne ruce, a plácne sebou na záda.
"Ale koukni, co mi ten tajnůstkář dal." zvednu se přejdu k věšáku, kde mám hábit a v něm šperk. "Čuč." ukážu ji stříbrnou růži do vlasů.
oOo
"Týýjo...to já dostala jen šálek čaje a croissanta." hlesnu.
"To víš no,..." zazubí se na mě "Musíš mít dobré známosti."
"To chceš jako říct," nafouknu se " Že Pán Zla není dobrá partie?"
oOo
"Dalo by se o tom polemizovat." uchechtnu se a šperk zase uklidim.
"No, co dneska budeme dělat?" optá se setřička. Zrovna chci něco odpovědět, ale to se ozve zaťukání na okno.
"To není možné, od včerejška to tu je jak v sovinci!" vyprsknu vztekle a dojdu k oknu. Otevřu ho, a čapnu dopis, který byl usídlen v zobáku sovy.
"Kdo ti píše?" kouknu se na znak v rohu obálky a na pečeť.
"A do háje." ozvu se. Viv ke mě rychle přiběhne a kouká mi přes rameno.
"Rodiče?" povytáhne obočí. Obálku roztrhnu a vytáhnu dopis. Rychle si ho přečtu.
"Co píšou?" dopis složim a sednu na postel. "Tak co?" ozve se zase Viv.
"Píšou ohledně mě." polknu.
"Proč?"
"Ohledně mě a Kristiana." zmučeně se na ní kouknu. "Ohledně datu naší svatby."
oOo
To je drsný....kolik je vlastně? Sakra! Za pět minut devět!
"Ségra, za hodinku jsem u tebe..." houknu na ni ve dveřích a pádím do svýho pokoje. Jen tak tak jsem to stihla. Sotva zavřu dveře, objeví se tam on. Mého srdce šampión! Jaká ironie....
Usměju se, ale v duchu na sebe kleju. Jednu dobu spím s Mistrem, a druhou s tímhle úplně božským človíčkem...Ach jo.
Po hodině
"Viviene?"
Vzhlédnu. Už je oblečený, a přichystaný se přemístit. Znovu mě popadne touha. Hnědé vlasy, některé mu neposlušně spadají přes obličej, a hlavně ty jeho zlatavé oči...jen se v nich utopit.
"Ano?"
"Je tenhle vztah vážný?" popravdě mě tahle jeho otázka vykolejila. Nic neříká, a já taky ne. Mlčím se sklopenou hlavou. Pak jen uslyším povzdech, a zvuk přemístění.
Hned na to do mého pokoje vtrhne sestra. V ruce drží medailonek, a sesype na mě.
"Pán nás volá."
oOo
Viv si to někam odpochoduje a mě tu nechá s tim pitomým listem v ruce. S rodem Mountche jsme se usmířili. To znamená se s Kristianem budu brát, jsme snoubenci... Znovu se kouknu na dopis. Datum svatby neni ještě upřesněno, ale pravděpodobně na zimu. "To chce snad, aby mi umrznul zadek či co?" naštvaně dopis vyhodim z okna. A padnu na postel. "Podělaný rodiče, podělanej Kristian, podělaná smlouva, podělaný rody!" Otočim se a kouknu na medailonek, který jsme dostaly od Mistra. Nerad by nám prý ničil krásnou kůži. Pohrávám si s nim v ruce, když v tom začne svítit.
Okamžitě na sebe hodim věci, a jdu za ségrou. Ta si to jen tak mimochodem válí šunky. "Dělej, Pán nás volá!" štěknu na ni a přemístim se do sídla. Těsně za mnou se přemístí i Viv, přes hlavu si nasadíme masky.
"Á, sestry Rougelovi dorazily." koukne na nás. "Dneska půjdeme na další akci v Prasinkách." otočí se na všechny. "Zabíjejte každého, kdo se Vám dostane pod ruku a pozor, bude tam i Fénixův řád." oznámí jim. " ty zabijte jako první." Všichni smrtijedi se přemístí. Už se chceme přemísti, ale Pán nás zastaví. "Vy ne, pro Vás mám jiný úkol."
oOo
Bylo to je o fous!
Mistr si taky umí vybírat chvíle!
Rychle se přemístím za ségrou, a rychle si přes hlavu házím masku.
"Á, sestry Rougelovi dorazily." koukne na nás. "Dneska půjdeme na další akci v Prasinkách." otočí se na všechny. "Zabíjejte každého, kdo se Vám dostane pod ruku a pozor, bude tam i Fénixův řád." oznámí. " Ty zabijte jako první." Všichni smrtijedi se přemístí. Už se chci přemístit, ale Pán nás zastaví. "Vy ne, pro Vás mám jiný úkol."
To by mě zabjímalo jaký. A nejsem jediná. S námi tu je ještě jeden.
Snape.
"Přineste mi Potterovic parchanta." zasyčí na nás Pán "Přineste, a budete odměněni."
Pak nám ukáže mapu, kde je červeným křížem označený cíl.
S hrůzou si uvědomim, že tam přece bydlí Remus!
Ihned poté se přemístíme. Nikde nikdo. Všichni jsou v Prasinkách.
Šeptem setře sdělim, aby hlídala Severuse, protože ten by Remuse určitě zabil...ale přesto se modlim, aby tam nebyl. Pro Pottera Juniora půjdu já.
"Alohomora." pronese Catt.
Projdem jsme celý první patro. Nic. V tom se seshora ozve pláč. Setkám se se Severusovým zrakem. Kývne.
Chci mu říct, že jdu já, ale je rychlejší.
oOo
"Severusi." šeptnu ještě než otevře dveře. Tázavě se na mě podívá, chytim ho za ruku, a kývnu na Viv, aby pro něj došla. "Těšila se na to celou dobu, přece ji ten den nezkazíš." usměju se sladce na Severuse, a lehce ho políbím. Timhle vždycky chlapa dostanu.
"Dobrá." šeptne trochu zaražený.
"Čekáme dole, Viv." šeptnu sestře, a se Severusem si stoupneme ke dveřím. "Co si dát čaj?" Navrhnu s úsměvem a zamířim do kuchyně. Dám vařit vodu, když se z obýváku ozve třískot a několik hlasů.
"Catt!" okamžitě se přemístim do obývacího pokoje, kde začíná bitva. V domě je už Potter, Lupin, Black a Potterová. "Sakra" vytáhnu hůlku a jdu na to.
oOo
Potichu vjdu po schodech nahoru, později budu muset Catt poděkovat.
Dítě leží v kolébce a pláče. Nechápu jak někdo může být tak bezohledný, a nechat dítě samo doma. Malému prckovi hádám tak...batolačí léta. Opatrně si ho vezmu do náruče, a sejdu schody. Už už se chystám zavolat na Catt a Severuse když v tom do domu vtrhnou oni. Potterovi, Black a...Remus.
"Okamžitě vrať Harryho!" podle nenávistného tónu na chvilku zaváhám.
"Anebo co?" změnim si hlas a roztomile se z pod masky usměju.
Harry se zasměje a já pokračuju.
"Jestli na mě hodíte kouzlo, odhodí to i to vaše princátko."
Potterová se zděšeně chytne za pusu, a potlačí výkřik. Black zavrávorá a schodí vázu. Dovnitř vtrhne Catt se Severusem.
oOo
"Jestli na mě hodíte kouzlo, odhodí to i to vaše princátko." šikovná sestřička, ty inteligenti si mě ještě nevšimli. "Imobilis!" křiknu, a švihnu hůlkou směrem k Potterový, ta jako na povel zůstane zmražena stát. Severus mezitim kouzlem bojuje s Blackam, a Potter se dívá na toho jejich fracka. "Crucio!" štěknu na Pottera a s vášní v očích se dívám, jak se křečovitě svírá na zemi. "UTEČ! DĚLEJ!" křiknu na sestru, která se na mě tázavě podívá. "DĚLEJ!" křiknu znova, Viv přikývne, a přemístí se. Kouknu se kolem sebe, Potterová stojí na míste, Potter je na zemi a nehne se, a Black /zatracenej Black/ trefil Severuse, který se jen tak tak přemístil. To už jsem ale slyšela nějaké kouzlo, a pak už jenom tma. Doprdele, zapomněla jsem na Lupina...
oOo
"Pane!" rychle zamířim k Mistrovi.
"Chritiane." vstane ze svého "trůnu" a vyjde mi naproti. Za mnou se přemístí Sev. Otočim se, abych i se setrou předala chlapce Pánovi. Jenže Catt nikde.
"Kde je má sestra?" vyštěknu.
Severus jen ledabyle pokrčí rameny. "Asi tam zůstala."
"Cože?" málem chudáka dítě opustim. Naštěstí už vedle mě stojí Pán. Zatímco malý Potter Junior je v náručí Mistra, já se svezu na kolena a jen zírám do prázdna...Catt je pryč...kdo ví co s ní udělají?
Ach Merline...Catt, kde jen můžeš být?
oOo
"STÁVEJ!" nějakej idiot mi naplno zařve do ucha. Líně otevřu oči, a koukám se do bouřkových očí. "No, že ti to trvalo, Rougerová."
"Blacku!" syknu a snažim se hnout.
"Nenamáhej se." ušklíbne se. "Jsi pod vlivem kouzla." Kouknu se kolem sebe. Jsem v obyčejným pokoji, hádám, že někoho ložnice.
"Takže, přece jenom si vzpomněl?" se štěkavě zasměju.
"Na tebe bych nikdy nezapomněl, Catt." popojde blíž.
"Idiote!" štěknu, on se jen uchechtne, a zase se přiblíží.
"Tak, když jsme si zase tak hezky popovídali." protočí panenky. "Řekni mi, co jste tam dělali a kde je Harry?!"
"Proč si myslíš, že ti to vyklopim?!"
"Protože jinak tě nepustim."
"Teda, to jsou teda výhružky!" zasměju se.
"Takže," ignoruje moje ksichty. "Ptám, se ty odpovídáš. Kde je Harry?" vytáhne hůlku, a ukáže ji na můj hrudník.
oOo
"Ne!" odmítavě kroutím hlavou, a vytáhnu hůlku na Averyho. "Ještě jednou něco řekneš, jako že Catt už není pomoci a ochotně tě ráda zabiju." procedim mezi zuby. Jsem nanejvýš naštvaná. Smrtijedi se vrátili s úspěchem-ovšem má sestra ne. Neuspokojí mě ani to, že jsem dostala té pocty sedět s Mistrem. Není tu sestra, a já to prostě hodlám řešit.
"Uklidni se Christ." řekne tiše Pán "Tvojí sestru dostaneme...zatím Tě mohu požádat, aby ses zabydlela u mě...budeš hlídat Harryho."
Mlčím. Vzhlédnu do udivených očí všech smrtijedů.
Stále mlčky se zvednu. Mistr mávnutím ruky zruší schůzi.
oOo
"TY KRYPLE!" křiknu na Blacka, když už mě po několikáté dá facku. "A to si řikáš gentleman!" plivnu mu do ksichtu krev a bláznivě se rozesměju. Sirius si krev utře."Kde je HARRY?!" zařve, ten mě nepřestane udivovat. To je tak blbej, nebo já nevim."O čem si tady asi hodinku povídáme?" vykulim na něj oči. "Ty to asi nechápeš, já ti to nepovim!" ušklíbnu se, ale to ke mně letí Siriusova ruka zatnutá v pěst a pěkně do břicha. Bůh ví, jak dlouho mě tu mlátí, přísahám, že jestli se odsuď dostanu, tak bude mrtvej. Dokonce jsem i přestala počítat rány, u 120 jsem skončila… Tak co, rekord už má že jo. Je tu ale menší problém, asi brzy omdlím. Díky, že jsem tady připevněná k nějakému sloupu…
"Takže, ještě jednou." Zubne se. "Hezky mi řekni, kde je Harry Potter?!" koukne na mě, cítim, jak už mohu hýbat nohama. Pořádně ho kopnu mezi nohy a vychutnávám si pohled kňučícího pejska. Hned na to se ale zase zvedne, a znova mě spoutá… Začíná to být nuda."Ty děvko!"
"Ale že sis neztěžoval, když jsme byli spolu že?" zaculim se.
"To byli jiný časy." prohodí a začne si hrát s hůlkou.
"Ty jsi tak staromódní Siriusi." protočim panenky.
"Neházej sem minulost!"
"Minulost je minulost, teď už jenom přítomnost." zasměju se, čímž si zasloužim další ránu. Hlava mi poklesne a oči se mi začínaj zavírat.
"Je mi líto, že to takhle musim udělat." jemně mě vzal za bradu, a dal jí do víšky té jeho. "Ale jsi jediná šance." Nahne se a políbí mě. Pak se odtáhne a ušklíbne se. "Řekneš mi to, nebo ne?" povytáhne obočí.
"Pro Salazara, Blacku, ty jsi natvrdlej!" řeknu z posledních sil, rána, kterou mi dá obličeje už necítim. Propadám do nezvědomí…. Ach jo, už zase.
oOo
Usnul. Byl vyčerpaný, chudák malá.
Dívám se na jeho tvář. Je tak nevinná. Obličej rámují černá vlásky, které mu zanedlouho budou určitě trčet na všechny strany, tak jako jeho otci.
Povzdechnu si. Kde je Catt? A co s ní teď bude? Pán sice slíbil, že...ale půjde to vůbec? Vždyť ten plán je tak směšný...
"Christiane."
Mlčím...co na to mám říct? Otočím se. Čistě z poslušnosti. Stojí ve dveřích, a dívá se mi přímo do očí.
"Udělám to." odpovím.
Nic neříká. Bez jediného slova přejde k postýlce, kde spí Potter junior.
"Blázni...jít bojovat, a nechat dítě bez kouzla." nechápavě zakroutí hlavou "Bylo to příliš snadné...Snape bude potrestán."
"Hmm..." vstanu. Teď už stojíme naproti sobě. Převyšuje mě.
"Tak jdem." ještě naposledy se ohlédnu po Harrym, a poslušně jdu za Mistrem. Cestou se má podoba začne měnit. Místo svých obvyklých blond vlasů, je mám černé-až hnědé, a oči mám též barvy. Změnim si i své rysy. Pohlédnu na Pána. Nechá si svůj vzhled. Nikdo ho ještě neviděl. Brumbála se neobává, ten je na nějaké akci v Americe. Celý náš plán by neměl zabrat hodně času. Měli bychom ho stihnout do dvou dnů. Dvou zatraceně dlouhých dnů. Catt, vydrž!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | Web | 29. září 2008 v 17:52 | Reagovat

Heh....tak tohle je mazec...další, další, další :) :)

2 Jasane Jasane | E-mail | Web | 3. října 2008 v 19:39 | Reagovat

:-O Chudinkaaaa! Chjooo doufám, že ji tam nenecháte dlouho:D Super povídka:)

3 Grencle Grencle | Web | 19. října 2008 v 13:45 | Reagovat

to chceš říct, že Pán Zla není dobrá partie?!!! umírám....Voldík jí donesl do postele croissant?!!! umírám podruhé...geniální nekecám

4 Bbecwheeli Bbecwheeli | E-mail | Web | 22. září 2017 v 0:41 | Reagovat

what is debt consolidation
<a href="http://paydayvax.org/">pay day loans</a>
instant cash
<a href="http://paydayvax.org/">pay day loan</a> ’

5 Vffgasync Vffgasync | E-mail | Web | 22. září 2017 v 23:25 | Reagovat

buy cialis professional
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis generic</a>
cialis online purchase
<a href=http://cialisivndh.com/>generic cialis</a> ’

6 FvvsemBesk FvvsemBesk | E-mail | Web | 23. září 2017 v 0:38 | Reagovat

buying cialis without a prescription
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
does female cialis work for women
<a href="http://cialisoanzb.com/">cheap cialis</a> ’

7 Azsvorbips Azsvorbips | E-mail | Web | 25. září 2017 v 16:05 | Reagovat

viagra forum
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
buy real viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra online</a> ’

8 LewfhAutom LewfhAutom | E-mail | Web | 25. září 2017 v 17:40 | Reagovat

natural substitute for viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
viagra low cost
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

9 DrvpbSpuddy DrvpbSpuddy | E-mail | Web | 26. září 2017 v 21:42 | Reagovat

buy herbal viagra - http://viagraonszb.com/
where can you buy viagra <a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a> ’

10 Fvthswheeli Fvthswheeli | E-mail | Web | 28. září 2017 v 21:26 | Reagovat

cash advance loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advances</a>
check cashing loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a> ’

11 FvteGrebra FvteGrebra | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:27 | Reagovat

car title payday loan
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loan online</a>
payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>online payday loan</a> ’

12 DrbecSpuddy DrbecSpuddy | E-mail | Web | 2. října 2017 v 3:01 | Reagovat

viagra online order - http://viagraoplws.com/
female libido viagra <a href="http://viagraoplws.com/">viagra price</a> ’

13 Lvvodheassy Lvvodheassy | E-mail | Web | 2. října 2017 v 3:01 | Reagovat

cheap viagra india - http://viagrapfhze.com/
female viagra <a href=http://viagrapfhze.com/>generic viagra</a> ’

14 MuntrAutom MuntrAutom | E-mail | Web | 3. října 2017 v 20:30 | Reagovat

online generic viagra
<a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a>
generic viagra online
<a href="http://sexviagen.com/">viagra price</a> ’

15 SecvvStainy SecvvStainy | E-mail | Web | 17. října 2017 v 17:48 | Reagovat

instant personal loan - https://loansczne.com/
auto loans bad credit <a href=https://loansczne.com/>loans payday</a> ’

16 FfnhhjxPaitly FfnhhjxPaitly | E-mail | Web | 31. října 2017 v 19:41 | Reagovat

small business loan bad credit
<a href="https://cashecbya.com">cash advance america</a>
cash advances payday loans
<a href=https://cashecbya.com>instant payday loans</a> ’

17 MbjmvkSpuddy MbjmvkSpuddy | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 5:23 | Reagovat

viagra prices
http://vipnowed7.com/
buying viagra in canada
<a href="http://vipnowed7.com/">generic viagra online</a>

18 Munbsfeemia Munbsfeemia | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 13:52 | Reagovat

loan small business - http://paydayloans-online.us.com/
personal loans no credit <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans online</a> ’

19 Jthasembory Jthasembory | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 20:38 | Reagovat

cash net
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">best payday loans</a>
same day payday loans
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>same day payday loans</a>

20 Dbsdbwheeli Dbsdbwheeli | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 12:20 | Reagovat

quick loans bad credit
<a href="https://paydayloansxxe.com/">online payday loans direct lenders</a>
payday cash loan
<a href="https://paydayloansxxe.com/">cash loans</a>

21 Dnbcwheeli Dnbcwheeli | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 12:39 | Reagovat

cash advance near me
<a href="https://paydaynnoo.org/">loans online</a>
online installment loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">bad credit loan</a>

22 Dndwheeli Dndwheeli | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 0:33 | Reagovat

capital finance one payday loan
<a href="https://paydayvtulo.org/">pay day loan</a>
visa credit cards bad credit
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday loans online same day</a>

23 FwenemBesk FwenemBesk | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 12:04 | Reagovat

cialis women
<a href="http://retcialis.com/"></a>
is generic cialis from india safe
<a href="http://retcialis.com/">tadalafil cialis</a> ’

24 FndemBesk FndemBesk | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 11:18 | Reagovat

cialis tadalafil 5mg
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
purchase cialis professional
<a href="http://cialpharmedi.com/">generic cialis online</a> ’

25 Mndfeemia Mndfeemia | E-mail | Web | 21. února 2018 v 13:29 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
fresno <a href="https://loanonline.us.org/">online payday loan</a>

26 Lqxscemy Lqxscemy | E-mail | Web | 27. února 2018 v 3:28 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
cialis 20mg price
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis pills</a> OK’

27 dafaRiz dafaRiz | E-mail | Web | 28. února 2018 v 0:50 | Reagovat

best dosage for viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra uk</a>
how long does viagra keep
<a href="http://viagrabs.com">imp source</a>
riesgos por tomar viagra

28 pireeitact pireeitact | E-mail | Web | 6. března 2018 v 1:27 | Reagovat

b http://viagraonlinenut.com viagra online <a href=http://www.viagraonlinenut.com>viagra</a> viagra for sale in united states

29 Ermaevago Ermaevago | E-mail | Web | 13. března 2018 v 4:31 | Reagovat

x http://clalisonlineohi.com cialis online
combien dure l'effet du cialis
<a href=http://clalisonlineohi.com>cialis for sale</a> fewer side effects viagra cialis

30 GbdemBesk GbdemBesk | E-mail | Web | 15. března 2018 v 13:53 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
usa cialis
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis pills</a> OK’

31 Hnblooke Hnblooke | E-mail | Web | 29. března 2018 v 18:53 | Reagovat

buy viagra online no prescription
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra price</a>
order brand name viagra
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra price</a> OK’

32 BrdPurce BrdPurce | E-mail | Web | 31. března 2018 v 2:48 | Reagovat

In addition to those symptoms, babies need medical attention if they can't eat, have trouble breathing, have no tears when crying, and have significantly fewer wet diapers than normal. what happens if a girl takes viagra <a href="https://nadinekube.com/">viagra</a> cheap viagra no prescription <a href=https://nadinekube.com/>viagra</a>  There are so many different ways that people experience physical anxiety, and so many ways people describe the symptoms, that an all inclusive list is impossible. OK’

33 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 1:26 | Reagovat

verkningstid viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
using viagra with escort
<a href="http://viagrabs.com">read review</a>
where to buy viagra online australia

34 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 3:34 | Reagovat

market price of viagra in india
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra side effects</a>
viagra argentina over the counter
<a href="http://viagrabs.com">this content</a>
red rooster natural viagra

35 dczOxita dczOxita | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 11:23 | Reagovat

viagra reviews <a href="http://menedkkr.com/#">viagra online</a> side effects of viagra <a href=http://menedkkr.com/#>viagra soft pills</a>

36 btdenvic btdenvic | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 21:47 | Reagovat

viagra and women <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra</a> buying viagra in canada viagra coupon

37 bysStult bysStult | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 9:41 | Reagovat

instant online payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loans</a> same day payday loans <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>loan</a>

38 ehrfeemia ehrfeemia | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 10:31 | Reagovat

cash loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loans</a> direct lender payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loans</a>

39 bsfRaino bsfRaino | E-mail | Web | 3. května 2018 v 20:42 | Reagovat

viagra information <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra samples</a> price viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>mail order viagra</a>

40 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 13. května 2018 v 3:51 | Reagovat

can i buy viagra in spain over the counter
<a href=http://viagrabs.com>have a peek here</a>
coke and viagra effects
<a href="http://viagrabs.com">viagra uk</a>
can you take nitroglycerin and viagra

41 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 16. května 2018 v 3:53 | Reagovat

how long after taking viagra can i drink alcohol
<a href=http://viagrabs.com>Bonuses</a>
bringing back viagra from thailand
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
food alternative to viagra

42 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 23. května 2018 v 22:10 | Reagovat

viagra super active reviews
<a href=http://www.viagrabs.com>her latest blog</a>
viagra and exercise performance
<a href="http://viagrabs.com">womens viagra</a>
zorgverzekering viagra

43 vxdRaino vxdRaino | E-mail | Web | 6. června 2018 v 15:15 | Reagovat

viagra plus <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra wiki</a> generic viagra online <a href=http://setviagraeja.com/#>viagra india</a>

44 sdbGearp sdbGearp | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:14 | Reagovat

cialis online pharmacy <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis pill</a> cialis without prescription <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis daily</a>

45 hfuRaino hfuRaino | E-mail | Web | 7. června 2018 v 12:54 | Reagovat

cheap generic viagra <a href="http://sexviagen.com/#">natural viagra alternatives</a> online viagra <a href=http://sexviagen.com/#>what does viagra do</a>

46 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:44 | Reagovat

drugs that interact with viagra
<a href=http://viagrabs.com>canadian pharmacy viagra</a>
how to buy viagra in switzerland
<a href="http://www.viagrabs.com">learn this here now</a>
when will a generic viagra be available in the us

47 pazinsem pazinsem | E-mail | Web | 8. června 2018 v 9:14 | Reagovat

buy viagra online without prescription <a href="http://viagrapfhze.com/#">cheap viagra</a> purchase viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra online</a>

48 ploGearp ploGearp | E-mail | Web | 8. června 2018 v 11:36 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://menedkkr.com/#">generic viagra</a> buy cheap generic viagra <a href="http://menedkkr.com/#">viagra pills</a>

49 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 10. června 2018 v 4:57 | Reagovat

what to take for a viagra headache
<a href=http://www.viagrabs.com>womens viagra</a>
viagra tablet name in india
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra how it works</a>
viagra heavy meal

50 nfgRaino nfgRaino | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:06 | Reagovat

how to get viagra <a href="http://mo-basta.org">over the counter viagra</a> cheap viagra <a href=http://mo-basta.org>viagra pills</a>

51 ndgGearp ndgGearp | E-mail | Web | 10. června 2018 v 21:27 | Reagovat

cheap viagra canada <a href="http://bitcapblog.com ">buy viagra</a> viagra no prescription <a href="http://bitcapblog.com">purchase viagra online</a>

52 xbcGearp xbcGearp | E-mail | Web | 12. června 2018 v 11:33 | Reagovat

get loan online <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a> cash loans not payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">installment loans online</a>

53 bsdRaino bsdRaino | E-mail | Web | 12. června 2018 v 13:39 | Reagovat

advance loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">payday loans</a> title loans texas <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loans</a>

54 vncinsem vncinsem | E-mail | Web | 12. června 2018 v 13:57 | Reagovat

cheap viagra from india <a href="http://viagracefo.com/#">online viagra</a> does viagra work <a href=http://viagracefo.com/#>online viagra</a>

55 bsdGearp bsdGearp | E-mail | Web | 13. června 2018 v 1:54 | Reagovat

buy cheap purchase uk viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">teva generic viagra</a> discount viagra <a href="http://emtpartsstore.com">online pharmacy viagra</a>

56 jjjGearp jjjGearp | E-mail | Web | 13. června 2018 v 17:54 | Reagovat

personal loans for debt consolidation <a href="https://payday-loans.us.org">payday loans online</a> bad credit car loans <a href="https://payday-loans.us.org">pay day loans</a>

57 bthGearp bthGearp | E-mail | Web | 14. června 2018 v 18:26 | Reagovat

fast cash <a href="https://onlineloan.us.org">loans online</a> australian payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">online installment loans</a>

58 nnrRaino nnrRaino | E-mail | Web | 17. června 2018 v 13:20 | Reagovat

generic cialis <a href="http://fundeconp.org/">cialis buy</a> online cialis <a href=http://fundeconp.org/>п»їcialis</a>

59 fnsRaino fnsRaino | E-mail | Web | 20. června 2018 v 18:08 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy <a href="https://holidayrentallorgues.com/">buy generic viagra</a> viagra online uk <a href=https://holidayrentallorgues.com/>purchase viagra</a>

60 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 21. června 2018 v 15:25 | Reagovat

is it illegal to buy viagra online in the us
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
when do you know you need viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">Bonuses</a>
can i bring viagra into the us

61 nnqRaino nnqRaino | E-mail | Web | 24. června 2018 v 6:06 | Reagovat

buy viagra uk <a href="https://newviagrakfv.com/">viagra free samples</a> viagra sildenafil <a href=https://newviagrakfv.com/>buy generic viagra online</a>

62 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 25. června 2018 v 3:05 | Reagovat

directions taking 100mg viagra
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra online</a>
what is the standard viagra dose
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra now</a>
can you buy viagra over the counter in uae

63 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 27. června 2018 v 18:51 | Reagovat

how can i get viagra in india
<a href=http://viagrabs.com>read this article</a>
taking viagra regularly
<a href="http://viagrabs.com">check my site</a>
what is the best over the counter viagra

64 rbsRaino rbsRaino | E-mail | Web | 28. června 2018 v 0:38 | Reagovat

buy cheap cialis <a href="http://hopcialisraj.com/">cialis no prescription</a> tadalafil best price <a href=http://hopcialisraj.com/>cialis daily</a>

65 JosephHef JosephHef | E-mail | Web | 2. července 2018 v 13:01 | Reagovat

viagra for sale in cyprus
<a href=http://viagrarow.com>viagra generico online</a>
viagra kГЎros hatГЎsa
<a href="http://viagrarow.com">viagra generic availability</a>
synthese von viagra

66 hdfFlota hdfFlota | E-mail | Web | 2. července 2018 v 15:42 | Reagovat

cialis online no prescription <a href="http://cialisovnnc.com/">cialis 20mg</a> cheapest cialis <a href="http://cialisovnnc.com/">cialis canada</a>

67 bsdRaino bsdRaino | E-mail | Web | 5. července 2018 v 5:45 | Reagovat

buy cheap viagra online <a href="http://purseinstock.com/">how much will generic viagra cost</a> buy cheap viagra <a href=http://purseinstock.com/>generic viagra canada</a>

68 nbsdedly nbsdedly | E-mail | Web | 15. července 2018 v 19:05 | Reagovat

discount viagra <a href="http://genericonlineviaqra.com/#generic viagra online"> generic viagra online</a> viagra without prescription <a href=http://genericonlineviaqra.com/#online>online generic viagra</a>

69 nsxdedly nsxdedly | E-mail | Web | 30. července 2018 v 13:48 | Reagovat

buy cialis without prescription <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis tadalafil</a> cialis soft <a href=https://www.fundeconp.org/#>buy tadalafil online</a>

70 bgvJobiA bgvJobiA | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 13:51 | Reagovat

cialis 20mg <a href="https://authenticknicksstore.com/#">generic tadalafil</a> tadalafil online <a href="https://authenticknicksstore.com/#">order cialis online</a>

71 byhJobiA byhJobiA | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 23:03 | Reagovat

viagra online <a href="http://www.bitcapblog.com/">cheap viagra</a> viagra online <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra pills</a>

72 bfcAning bfcAning | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 13:04 | Reagovat

viagra price comparison <a href="http://www.movietrailershd.org/">buy cheap viagra</a> cheap viagra canada <a href="http://www.movietrailershd.org/">sildenafil 20 mg</a>

73 GeremoRiz GeremoRiz | E-mail | Web | 11. září 2018 v 3:28 | Reagovat

echantillon gratuit cialis
http://cialisle.com/ cialis online
cialis nombre comercial

74 GeremoRiz GeremoRiz | E-mail | Web | 13. září 2018 v 2:45 | Reagovat

cialis aus polen
http://cialisle.com/ viagra vs cialis reviews
quais sao as dosagens do cialis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama