3.kapitola → Špatný den

26. září 2008 v 16:00 | Catt |  Copak toho chci moc?
Máte tady další kapitolkuuu!!!:o)
Jsem zvědavá, jak se vám bude líbit. :o) Je to sice krátký, ale víc jsem toho prozatím nevymyslela, dělala jsem to ve škole. :o)


3.kapitola
Špatný den
Po dlouhé probrečené noci konečně usla.
Uslyšela zvuky. Měla bych už stát. řekla si pro sebe. Potichu zívla a rozlepila unavené oči. První co uviděla, byl muž sedící na křesle. "Co tady sakra děláš?" zaječela na blonďatého muže.
"Prohlížím si svoji snoubenku." odpověděl prostě.
"Nejsem tvoje snoubenka!" sykla a v mžiku stála na nohách. Bohužel až teď si uvědomila, že měla na sobě jenom spodní prádlo. Lucius si ji zálibně prohlídnul.

"Vidím, že máš skvělé tělo. To se využije."
"Padej!"
"Neječ tolik."
"Já si budu ječet jak chci a teď padej!"
"A co když nechci?" zamrazilo ji.
"Tak tě vykopu!" řekla první, co ji napadlo.
"Chováš se jako puberťačka." prohlábl si dlouhé vlasy.
"C. Co?" to jí šokovalo. Nikdo jí do teďka neřekl, že se chová jako puberťačka.
Ano, přepískla jsem to,ale když já ho tak nesnáším! Je to arogantí debil, pitomec a.
A má krásné oči.
Ne, nemá!
Ale jo, má.
Nemá. Nesnáším ho za to, co mi provedl. Je to magor.
Ale oči má pěkný.
Ááá! Už vypal z mí hlavy!
To nepůjde…
Vystřel!
Tak jo, ale stejnak má hezký oči.
Něco jsem řekla.
Už běžím. ukončila vnitřní boj a koukla na svého snoubence. Cukal mu koutek. Panebože, on umí číst myšlenky! Jsem v háji. Zatřepala hlavou.
"Takže, Luciusi. Vypal!" rozkřičela se na něj dneska už po třetí. A pomalu vytahovala hůlku. Pro její smůlu si toho ale Malfoy všimnul a jedním trhnutím svojí hůlky jí ozbrojil. Stoupl si a začal se k ní pomalu přibližovat.
"Narcisso, Narcisso." řekl pohrdavým tonem "Víš, že po tobě toužím už od šestého ročníku? A teď se mi naskytla možnost, jak tě mít." chladně se pousmál. Je to ten typ úsměvu, který možná ani nepatří vám, ale někomu jinému.
"Ty mě nikdy nebudeš mít! Ty obarvený blonďáku!" Cissa se usmála. Chtěla se ohnout pro hůlku, ale zrovna s té strany letěla ruka a dopadla na její tvář. Blondýnka si začala mnout tvář. Sykla bolestí. Ležela na boku na posteli a nemohla se ani hnout. Někdo jí v tom zabránil. Ležel na ní, sice ne tak aby jí ublížil, ale jeho tělo by tak blízko na jejím polonahém, že se dusit začala. "Luciusi, okamžitě ze mě slez!" koukla se mu do obličeje, začal se přibližovat. Ne! Jeho tvář byla už pouhých pár centimetrů od její. Ne! Dotýkal se jí nosem. Ne. Jejich rty se spojily. Myslela si, že se bude bránit, že to bude odporné, nucené a nechutné, ale opak byl pravdou. Začala mu polibek opětovat. Ani sama nevěděla jak to udělala, ale tentokrát ona ležela na něm. Najednou jí v hlavě cosi secvaklo. Uvědomila si, co dělá. Od Luciuse se odtrhla, popadla oblečení a vypadla ven. Za dveřmi ji čekalo ale další nepříjemné překvapení. "Co vy tady děláte?" štěkla na Luciusovi kumpány, kteří si ji začali prohlížet. Přesně tak jako v sedmém ročníku, když byla polonahá, ale až tak ne. Znova ji začali svlékat pohledem.
"Vidíš ty nohy?" usmál se Pressten a zašklebil se na Samuela.
"Jo a vidíš ty prsa?" mrkl na něj. Cissa se začala třást. Tohle se mi nelíbí. Řekla si pro sebe a nepatrně se zachvěla.
"Neboj, bude se.Tohle se ti líbit bude." řekl Pressten a strčil do ní.
"Co děláš, ty blbe!" okřikla ho.
"Tak mi říkat nebudeš!" rozmáchnul se a vlepil ji facku. Nellin, který celou tu dobu jenom stál se na ní nalepil.
"Jděte do prdele!" sykla, ale jako odpověď měla jeho jazyk ve své puse. Jeho ruka putovala po jejím nahém těle a pomalu doputovala až na její podprsenku. Začala se bránit, ale ostatní ji podrželi ruce. Bránit se nedokázala, byli na ni moc silný. Nellin ji začal líbat dekolt a pomalu sjížděl k pupíku. Koukla se, jediný kdo jí nedržel byl Severus. Kdyby Lucius viděl, jak jeho budoucí manželku líbají, asi by je zabil. Že mě to nenapadlo dřív. Nadechla se. "Luciusi!" zakřičela. Nellin se od ní odtrhnul a zakryl ji pusu.
"Přece nechceš, aby nás tu někdo vyrušil." zablesklo se mu v očích a začal ji znova líbat.
"Crucio!" křikl někdo a Nellin se zhroutil na zem. Její ústa a ruce byla najednou volná. Uviděla Luciuse jak mučí Nellina.

"Na mojí snoubenku šahat nebudeš! Jasný?" syknul a mučil ho dál.
"Nech ho, Luciusi." opomenula ho Cissa, začali se jí podlamovat kolena, bylo toho na nic moc.
"Přece by jsi ho nechtěla bránit! Za to, co ti dělal." zuřil Luciusa otočil se na blondýnku. Ta se div nezhroutila na zem. Kletbu mávnutím zrušil a přešel k snoubence, kterou vzal do náruče. Jako princezna. Pomyslela si a letmo se usmála. Obmotala mu ruce kolem krku a nechala se zvednout. Když se podívala, poznala, kdo ji držel. Nikdy by jí nenapadlo, že člověk, kterého nesnáší bude objímat. "Narcisso? Jsi v pořádku?"zeptal se Lucius.
"Odnes mě do postele." zavřela oči. Opatrně ji položil na postel a přikryl ji. Chvíli tam stál a koukal se jak pomalu usíná.
"Co jste si mysleli?" začal řvát na svoje kumpány, když vyšel z pokoje a zavřel dveře.
"Chtěli jsme se pobavit. Vypadla z pokoje a začala se nám tu nabízet." zalhal Pressten.
"Nabízet? Myslíte si, že jsem debil? Ta se nenabízí ani mě a to se má stát mojí ženou! Už na ni šahat nebudete jasný? Ta je moje!"
"Dobře." odpověděl Nellin, ale v duchu se s tim nesmířil.
"Jdeme. Volal nás Pán." štěkl na ně, otočil se na podpatku a odešli. Nellin se ještě otočil na dveře. Tak rychle mi neutečeš! Pousmál se a odešel za Luciusem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | Web | 13. října 2008 v 18:23 | Reagovat

Super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama