4.kapitola → Jonathan Zmijozel

28. září 2008 v 16:25 | Catt a Ivi |  Když se něco podělá
Lidičky, jelikož ty bedýnky jsou naprosto na maděru a tatínke mi nehodlá je opravit, musim si zítra zaběhnout do obchodu a koupit si nové. Takže, PŘÍSAHÁM, že zítra vám sem prostě hodim Krvavou stopu a jestli ne, tak vám sem dám adresu a vy mě klidně můžete jít zabít.. oukej? xD

"Takže...vy dva mi tvrdíte, že se chcete přidat do Řádu?" Alastor Moody si nás prohlíží tím svým okem. Stejně jako Mistr na sobě nedám nic znát, a jen stydlivě klopím oči. Myslím že ze mě bude herečka. "Jaký máte důvod?" vyhrkne na mě McGonagallová. Dříve byla má učitelka přeměňování. Měla jsem ji docela ráda. "Nemám už nikoho, Pán Zla mi zabil rodinu." odříkám smyšlenou minulost. Svou mysl mám přesto dokonale zamčenou. "Já to samý." stručně řekl Pán, stojící vedle mě.
A tak jsme se stali členy Řádu. Mistra to pobavilo. Bez Brumbála tu moc kontrol nebylo. Dozvěděli jsme se spoustu věcí, a seznámili se i s Potterovi. Tím pádem jsem se dozvěděla, kde vězní mou sestru. Bylo to hned v pokoji nad námi. Už jsme se měli rozejít, teda měla skončit porada, když v tom do pokoje vlítne Black. Tváře má doruda rozpálené, a doslova hoří. První co řekl je děvka. Ihned mi svitlo o kom mluví.

oOo

Otevřu oči, tělo mám jako v ohni. No, kdo by se divil, po tom, co mě Sirius dal hezkou nakládačku. Ha! A to že není pravý Black... Magor. Jsem přivázaná k nějakýmu "modernímu" zábradlí. Kouknu na nejbolestnější místo na sobě. Na ramenu mám šrám ,který se mi táhne až po loket a zaschlou krev mám až ke konečkům prstů. Po tom, co jsem se probudila z bezvědomí /už zase/, se na mě Black díval nějak až moc mlsně... Chtěl si to se mnou rozdat. Chápete, v tomhle stavu?! Díkybohu mi pomohla výmluva /a pár trefných kopanců mezi nohy/, že jsem zasnoubená a on celý rudý vyběhl pryč. Heh, asi by se neudržel.

oOo

"Tichošlape, chovej se formálně!" okřikne ho stále rozzuřený Potter. "Buď zticha!" oplatí mu to stále klející Black. No, a prej že Blackové umějí své pocity ovládat. "Blacku," zavrčí Moody "Chci ti představit dva nové členy. Marion Clair a Desmenta Huntera." kývne k nám. "Rád vás poznávám." řekne pouze. "Já tu mršku zabiju!" zakleje pak hned. "Co se stalo?" zeptá se ho Pán. Odpověď už neslyšim, potřebuju na záchod. Vejdu do pokoje a setkám se s očima mé sestry. Vypadá strašně. Přes zaschlou krev po modřiny. Je svázaná u zábradlí. Hned jakmile mě uvidí, mě sjede pohrdavým pohledem. "Tohle si nech na doma, Catt." Zamumlám a rychle jí do vlasů připnu sponku. Je to začarované přenášedlo.

oOo

Mezitim, co se snažim odvázat od toho zatracenýho zábradlí někdo vtrhne do pokoje. Žena si mě změří lítostivým a zoufalým pohledem a pak ke mě přejde. Pohrdavě jí sjedu pohledem. "Tohle si nech na doma, Catt." do vlasů mi vrazí sponu a já se přemístim. Nesnášim tyhle prostředky. Konečně jsem zase na pevné zemi. Rozhlédnu se kolem sebe. Jsem v naší vile v hale, kde je několik lidí. Jakmile se tam objevim, všechny pohledy spočinou na mě. Prvního, koho poznám je blonďatá hlava Luciuse a černovlasá Reguluse, který hned zareaguje a přiběhne ke mě. Chvíli tak pokukuju po hale, pak se mi ale vyčerpáním podlomí kolena. Zhroutim jsem se přímo do náruče Regího. Zvedne mě a jako princeznu mě mlčky nese do mého pokoje.

oOo
A je pryč! Hurááá! Teď se ještě dostat odsud. Navenek vejdu klidně do kuchyně. Znamením dám vědět Pánovi, že se akce zdařila. Bylo to tak lehké! Sednu si a začnu si znuděně hrát s medailonkem, zatimco se Black a Potter hádají. "A...jak se stala ta událost?" zeptá se mě zvědavě Lilian Potterová. "Nevím." pokrčím rameny "Ten den...pršelo. Pak přišel Pán Zla a zabil mé rodiče. Byla jsem malá." "Jmenuje se Voldemort." opáčí Sirius. Cuknu sebou. "Nauč se to vyslovovat." odpoví, a dál s Potterem rozebírají Pottera juniora. Já mlčím. Když se konečně odvážím se podívat do Pánových očí, s překvapením shledávám, že tam vidim jen pobavení. "My už půjdem." nahlásí Mistr. Moody zakývá hlavou, a ukáže krb. Nejdřív jdu já. Místo, abych vykřikla Příčná ulice, jak se domnívali, zamumlám naše sídlo, přesněji sestřin pokoj. A pak mám jen divný pocit.

oOo

Nechám se položit na postel. On je tááák krásnej! "Jsi v pořádku?" zeptá se Regí."Blbá otázka." zachraptim. On jen pokrčí rameny. Koukne se mi po roztrhaných šatech a na zkrvavenou ruku. Vytáhne hůlku, zamumlá nějaké kouzlo a bolest už necítím."Máš šrámy i na břiše a na hrudníku." trochu polkne a já se na něj tázavě podívám. "Budu tě muset svléct." oznámí mi."Tak na co čekáš? Na pozvánku?" zasměju se. "Stejně neuvidíš nic nového, tak honem." Regí přikývne, ale to se do pokoje zrovna přemístí sestra.
oOo
Cestou se dám do své podoby, a téměř vyletím z krbu. Coo? Si dělá ze mě srandu? Ona je...polomrtvá, a má čas na....hrátky? Můj pohled asi říká za vše, protože Regulus se beze slova otočí a odejde. Dívám se zamračeně na sestru. Pak beze slova, stejně jako Regulus odcházím do haly. Tam už na mě čeká Pán. Pozvedne obočí. Pokrčím rameny a chytnu se ho. Je čas si jít hrát s Harrym.
oOo
No, super. Takže ona mě tu nechá, abych tu chcípla, či co? To teda ne! Kde mám ten podělanej medailonek, ještě že se tim dá přivolat i smrtijedy.

Natáhnu se pro něj, dotknu se ho a myslim při tom na Reguluse. Asi po pěti minutách, se tam objeví. Podle tváře poznám, že je pěkně nasranej. "Co je?" zeptám se nevinně. "Proč jsi mi neřekla, že ti to udělal Sirius?" štěkne. "Nevim proč bych ti to řekla! A teď mě sakra ošetři!" oplatim mu to stejným tónem. Nasupeně ke mě přijde. "Přísahám, že ho za to zabiju!" nadává mezi tim. On je tak roztomilej, když se zlobí…. Jůůůj! xD

"Ne, já ho vykastruju!" zapojim se do "jeho" rozhovoru. "Ne, to by jsi se k němu přiblížila." zavrhne to. "Půjdu tam!" "Ne, budeš tady!" zařve na mě.
"Je to můj život, budu si dělat co chci!" štěknu. Regulu ze mě naštvaně serve oblečení, ale když si uvědomí, že jsem před nim nahá, jeho rozzuřený obličej zmizí. Místo toho, se tam objeví potlačovaná vášeň. Musim se pro sebe zasmát. Raději rychle vytáhne hůlku a začne mi ošetřovat zbytek ran. Když jsem úplně zdravá, nepokrytě si mě prohlíží. "Regulusi?" vytrhnu ho z přemýšlení. Dojde ke skříni, kde mám uložený krom šatů i ještě jednu přikrývku. Tu sebere a celou do mě do ní zabalí..

"Nepůjdeš tam, nebo ti může udělat něco horšího." s tim se odebere. Dívám se, jak mizí z pokoje a potichu si povzdychnu. Kdo by kdy řekl, že se mi bude líbit Regí?

oOo
"Harry, zlato, tohle je Naginy...bude ti dělat společnost, jo? Já musím jít na poradu." vysvětluju malému a usmívám se.

Harry něco zamžbrblá, ale pustí mě. Kdo by to do něj řekl?Na radě je jako obvykle nuda. V tom Regulus zmizí. Potlačuju zívnutí. Už se nemůžu dočkat, až budu u malýho. Poslední dobou jsem na něho závislá. Teda, v noci mám jinou společnost. Dneska ráno jsem vedle své snídaně objevila prstýnek. Včera zas vedle sebe puket černých růží. Odtrhne mě od snění tichý zvuk přemístění. po chvíli se otevřou dveře, a dovnitř vchází Catt.

oOo

Nachvilku jsem si zdřímla… Otevřeu oči a juknu na hodiny. Hmmm…"Jenom půl hodiny?" to jsem toho teda naspala! Kouknu se na sebe a povytáhnu obočí. Musim uznat, že Regulus by se jako léčitel a jako prodavač koberců nemohl živit. Zdravotník jako proto, že ty rány pekelně bolí i potom podělaným lektvaru a prodavač koberců proto, že mě do tý deky zabalil fakt příšerně. Nějak se vymotám z deky a slezu z postele. Přejdu ke skříni a obleču se do šatů. Touhle dobou je ještě porada. Fajn, to ještě stihnu ségru, než se zase přemístí k Mistrovi.Přemístim se před dveře síně, kde je právě sraz. Bez zaklepání vejdu. Celé osazenstvo se na mě otočí a já se zubnu. Pozdravim a pak se kouknu na sestru. "Viv." začnu opatrně. Ségra po mě hodí vraždivým pohledem. "Mohli bychom?" Bez mluvení, v naprosté tichosti vstane a přejde ke mně. Zavřu za sebou dveře a obě jdeme do pokoje pro hosty. "Já-""TY SI ZE MĚ DĚLÁŠ SRANDU ŽE JO?" začne na mě řvát, ani se jí nedivim. "TY JSI NA POKRAJI SMRTI A SVÁDÍŠ REGULUSE!" Promne si oči."Já jsem ho nesváděla!" prsknu."Jo, jasně a já jsem kdo? Lucius Malfoy?" protočí panenky."Asi ano, jelikož já ti řikám pravdu.""Nedělej si ze mě prdel, Catt!""Nedělám." zvážnim. "Tohle není sranda, zahojoval mi rány." řeknu trochu vyčerpaně. Viv si toho všimne."Sedni a řekni, jak to bylo." poslechnu ji a posadim se.

oOo
Když mi ségra všechno dovypráví, mlčím. Opět. Jak já tuhle svoji slabost nesnáším. Obejmu ji. Takhle bychom byli celou věčnost, ale to ozval můj dočasný svěřenc. Rychle se vytrhnu sestře a vběhnu do vedlejšího pokoje. Harry sedí na koberci, a pláče, zatímco po Naginy ani vidu, ani slechu. Jakmile mě Harry zmerčí, natáhne ke mě ručičky. "To bude dobrý." Vezmu ho do náručí a potichu mu zpívám ukolébavku. Zabírá to. Harry usíná. Catt mě celou dobu pozoruje. Omluvně se na ni usměju. Chci ji říct,vysvětlit, ale do pokoje vešel Pán. "Řád zjistil svůj omyl, a také to, že jejich zajatkyně zmizela." oznámí nám, ale dívá se do očí mě. Zas jako by mezi námi bylo napětí. Vzduch se rázem stane dunějším.

oOo
Viv všechno povim. Jenom na mě kouká a všechno, co jsem ji právě řekla si urovnává v hlavě. Už si začínám myslet, že se na mě vykašle a odejde. Místo toho mě nečekaně obejme. Objetí ji chci oplatit, ale z vedlejšího pokoje se ozve dětský pláč. Ségra se ode mě odlepí a utíká za zdrojem toho řevu. Chvíli tupě a nechápavě čučim na zeď, ale jakmile Viv přijde s malým v náruči, mi to KONEČNĚ docvakne. Chvilku ji tak pozoruju, jak utěšuje malýho Potterovic kluka. Byla by z ní dobrá máma. Když Harry usne, Viv se na mě omluvně koukne, zrovna mi chci něco říct, když do pokoje vtrhne Pán. "Řád zjistil svůj omyl, a také to, že jejich zajatkyně zmizela." oznámí spíše mé sestře než mě. Potichu si uraženě odfrknu a hodim nohu přes nohu. "Catt, potřebuji s tebou mluvit." Mistr koukne na mě a já kývnu. Odejde ven a já jdu za nim...
oOo

Když Harry usnul, a Catt s Pánem odešli, osaměla jsem. Musím se přiznat, za tu dobu mi Harry přirostl k srdci...a jestli ho ta bývalá Evansová má ráda, tak hodně trpí. A mě se vůbec nelíbí co má Pán s Harrym v plánu. Teda...alespoň myslím. Nejradši...bych si ho nechala...ale mé svědomí mi říká, že Harry bude v bezpečí hlavně u matky... "Viv?" Automaticky si k sobě přitisknu k sobě. Když zjistím, že to je jen ségra, pousměju se. "Ano?" "Pán...tě volá. Máš za ním přijít do salónku č.6. Zatím ti ho pohlídám." dodává a už si ode mě bere malýho. "Tak ho hlídej." s těmito slovy opouštím pokoj. Co ode mně chce? Když vcházím do salonku, nejsem tam sama. Je tam ještě Narcissa Blacková, teda za chvíli už Malfoyová, a Lucius. Pánové pokuřují doutník, a Narcissa popíjí bourbon. Klasika. "Vivien! Pojď, posaď se!" Lucius se na mě usměje. Koutkem oka vidím, jak Narcissa rudne. Dobře jí tak! "Takže jsem se rozhodl, co udělám s tím Potterem." začne Mistr hned po tom, co odmítnu bourbon. "Vychovám ho, a stane se mým dědicem."

oOo
Pottera si vezmu do náruče, chvilku na něj tak koukám. Černý kráťoulinký vlásky mu trčí do všech stran, tak jako jeho otci. "No jo, James byl celou tu dobu zabouchlej do tý šmejdky." protočim panenky. "Kdyby nebylo mě, tak by spal snad jenom s ní." uchechtnu se sama pro sebe. Pak se ale zamyslim, nad tim co mi řekl Mistr."Mám pro tebe úkol, pojedeš do Bradavic jako profesorka OPČM." oznámí mi a sjede pohledem po mé hůlce."Chm?" nechápavě na něj čumim, pak si ale uvědomim, že takhle bych se chovat asi neměla a tak se zatvářim neutrálně."Pokyny dostaneš až na místě od Severuse. Tvá sestra tam pojede též, o pár týdnu později, kvůli Potterovi." jméno doslova vyflusne. "To je vše, můžeš jít." opakovaně přikývnu a jdu nazpátek. "Sakra, proč do Bradavic? Proč?" ptám se sama sebe a při tom čumim na Harryho. "Chápeš to? Nechápeš..." uvědomim si, že tady mluvim s několika měsíčním miminem, který k tomu ještě spí... Jsem na tom asi hodně špatně.
oOo
"Heh?" já vím, je to asi velmi inteligentní reakce, ale víc bohužel nedokážu...vypustit. "Jsem rád Christiane, že se o Harryho budeš dál starat...ale bohužel, mám další plán." Ušklíbne se Mistr a popotáhne z doutníku "Odjedeš do Bradavic, a budeš dělat profesorku Soubojů, spolu s Lupinem." vyprskne. Zůstanu němě zírat. "Klídek, budeš tam se Severusem a Catt." ujistí mě Lucius. "Já se tam také na pár týdnu zastavím. Samozdřejmě s nařízením pana ministra." dodá. Jo....a jsme do toho namočeni všichni. Já, Catt, Severus, Mistr, Lucius, Harry, Brumbál...a v neposlední řadě Remus Lupin. Jaké to bude se opět vracet do Bradavic, ale tentokrát to nebude dobrovolné?

oOo
Opatrně zavřu dveře od pokoje, kam jsem uložila Harryho a vydám se dolů do salónku, kde je i Viv. Jakmile vejdu do místnosti, pozdravim všechny. Přejdu k Mistrovi, načež nezapomenu na Luciena hodit koketní úsměv. "Jestli je to pro dnešek všechno, co po mě budete chtít, snad abych šla." řeknu podle etiky a kouknu se na Pána."Jdi." ledabyle mávne rukou, uklonim se a přemístim se do svého pokoje. Sednu si na postel a tupě zírám ven z okna. Nebe se nebezpečně zatahuje a objevuje se pár záblesků. Nebe mě vždycky zajímalo a když je bouřky miluju nejvíce. Stoupnu si a přejdu k balkónku. Prduce otevřu dveře a vejdu ven na terasu. Opřu se o zábradlí a pozoruju teď už černé nebe. Chvilku se nic neděje, ale hned na to na mě začne dopadávat několik kapiček, který hladí moji kůži. Rukou si strčim modrou delší modrou ofinu za ucho a užívám si skvělého pocitu.

"Tušil jsem, že budeš tady." ozve se za mnou hrubší hlas. Ani se nemusim otáčet a poznám, kdo to je. "Víš toho o mě až moc, Orione." usměju se aniž odtrhnu oči od nebe.

oOo

Z mého zamyšlení mě vytrhne tiché otevření dveří. Do salónku vstoupí Catt. Cestou k pánově křesle, laškovně mrkne na Luciuse. Ušklíbnu se, když Narcissa vraždí moji sestru pohledem. "Jestli je to pro dnešek všechno, co po mě budete chtít, snad abych šla." řekne Catt. Mistr po mě střelí rychlím pohledem "Jdi." podle jeho mávnutí rukou poznám, že zruší protipřemisťovací bariéru. Catt se ukloní, a přemístí se domů. Mistr opět mávne ledabyle rukou. Pak poklepe doutníkem na popelník, a znovu si popotáhne doutníkem. "S Harrym si nemusíš dělat starosti. Od teď už nebude žádný Harry Potter, pouze Jonathan Zmijozel. Bude vychovaný mou, Luciusovou, Severovou a hlavně tvojí rukou." pokyne ke mě Pán. Mojí rukou? Proč? "Pane?" ozve se podrážděně Narcissa "Proč myslíte, že právě ona je ta pravá pro vychování Harry...Jonathana? Proč né třeba já nebo Bella?" Ta mladá Blacková je ale odvážná! Prostestovat proti Mistrovi! Lucius zatne jednu ruku v pěst. Ve tváři však má pořád ten svůj ledový ksicht. Pán jen přimhouří oči "Protože si Jonathan již na Chritiane zvykl. A taky protože mi je věrná!" poslední větu zdůrazní. Narcissa zbledne. Avšak Lucius vyskočí na nohy. Moje reakce neni žádná. Věděla jsem, že Narcissa měla něco s jedním mudlou...Mistr mi to jednoho večera prozradil...Nechutné...cuclat se s mudlou... "Pane, omlouvám se, ale o čem to mluvíte?" "Drahý Luciusi...tato schůze měla být o Jonathanovi, ne o tom, s kým si tvá drahá snoubenka lehávala." mírní ho Mistr. Posledními slovy však Luciuse jen popostrčil k tomu, aby se nachýlil k pomstě. Lucius si mlčky sedne, ale stejně je vidět, že pod ním doutná vztek. Narcissa zůstává stejně bledá, to snad už ani jinak nejde…xD Já se jen na Pána pobaveně usměju, a dál poslouchám plány budoucnosti pro nyní již Jonathana Zmijozela...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Náár Náár | 23. ledna 2009 v 0:39 | Reagovat

heh:-D mně jen doca vadí to černé písmo :D:D

2 BvbnAidems BvbnAidems | E-mail | Web | 22. září 2017 v 2:53 | Reagovat

cash advances payday loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans online</a>
biggest cash payday loans
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loans</a> ’

3 BlopGrebra BlopGrebra | E-mail | Web | 22. září 2017 v 8:25 | Reagovat

payday loan brokers
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans near me</a>
payday loan company
<a href=http://loansvtna.org/>online payday loans</a> ’

4 BazeUnmach BazeUnmach | E-mail | Web | 22. září 2017 v 9:32 | Reagovat

cash money payday loan
<a href="http://personalervxv.com/">personal loan</a>
advances payday loans
<a href=http://personalervxv.com/>personal loan bad credit</a> ’

5 Ffvteanna Ffvteanna | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:57 | Reagovat

cialis canada online pharmacy
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
cialis pills
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> ’

6 Scrbundura Scrbundura | E-mail | Web | 23. září 2017 v 8:17 | Reagovat

generic cialis canada
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis online</a>
buy cheap generic cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis</a> ’

7 Azsvorbips Azsvorbips | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:11 | Reagovat

generic cheap viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
free viagra sample
<a href=http://viagraonszb.com/>cheap viagra</a> ’

8 DrvpbSpuddy DrvpbSpuddy | E-mail | Web | 27. září 2017 v 9:50 | Reagovat

buy viagra new york - http://viagraonszb.com/
kamagra viagra <a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a> ’

9 FvteGrebra FvteGrebra | E-mail | Web | 1. října 2017 v 6:29 | Reagovat

pay day loan affiliate
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loans bad credit</a>
bad credit loan payday loans payday lender bad credit loan
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loan</a> ’

10 FwjjGrebra FwjjGrebra | E-mail | Web | 4. října 2017 v 14:18 | Reagovat

consumer credit counseling
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans no credit check</a>
consolidate debt
<a href=https://paydayllae.com/>instant payday loans</a> ’

11 SecvvStainy SecvvStainy | E-mail | Web | 17. října 2017 v 23:43 | Reagovat

actual payday loan lenders - https://loansczne.com/
for online payday loans <a href=https://loansczne.com/>payday loans online</a> ’

12 EgqeAidems EgqeAidems | E-mail | Web | 19. října 2017 v 3:02 | Reagovat

bmg group payday loan
<a href="https://loansczne.com/">payday loans</a>
debt consolidation loans
<a href=https://loansczne.com/>payday loan online</a> ’

13 Lsdcinhela Lsdcinhela | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 0:05 | Reagovat

no credit check student loans - https://paydayrvjlo.com
online loans no credit check <a href=https://paydayrvjlo.com>online cash advance</a> ’

14 Lssbdcenubre Lssbdcenubre | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 21:48 | Reagovat

viagra sildenafil
http://canadiannowv.com/
viagra information
<a href="http://canadiannowv.com/sildenafil-20-mg/">viagra online</a>
cost of viagra

15 MbjmkSpuddy MbjmkSpuddy | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 2:08 | Reagovat

viagra tablet
http://vipnowed7.com/
viagra review
<a href="http://vipnowed7.com/viagra-for-women/">viagra</a>
women and viagra

16 Lswesdenubre Lswesdenubre | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 2:50 | Reagovat

kamagra viagra
http://canadiannowv.com/
viagra in india
<a href=http://canadiannowv.com/>generic viagra online</a>

17 Mlokmfeemia Mlokmfeemia | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 15:02 | Reagovat

quick loan lenders https://1paydayloansonline.com/
cash loans not payday loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">easy loans</a>

18 Dsbgwheeli Dsbgwheeli | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 2:28 | Reagovat

fast cash payday loan
<a href="https://paydayploansonline.org/">best online payday loans</a>
apply for a payday loan online
<a href="https://paydayploansonline.org/">pay day loan</a>

19 Dnbcwheeli Dnbcwheeli | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 15:55 | Reagovat

get out of debt
<a href="https://paydaynnoo.org/">online loans</a>
loan for bad credit
<a href="https://paydaynnoo.org/">3 month payday loans</a>

20 Jnxvembory Jnxvembory | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 14:44 | Reagovat

can payday loan companies sue
<a href="https://personalnaeloan.com/">installment loan</a>
payday cash loan
<a href=https://personalnaeloan.com/>payday loan lenders</a>

21 Dndwheeli Dndwheeli | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 3:45 | Reagovat

for online payday loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">online payday loan</a>
cash advances
<a href="https://paydayvtulo.org/">installments loans</a>

22 EnmuDaurne EnmuDaurne | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 19:28 | Reagovat

name brand viagra
<a href=http://fviagrajjj.com/>purchase viagra online</a>
viagra from india
<a href="http://fviagrajjj.com/">brand name viagra</a>

23 FndemBesk FndemBesk | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 15:25 | Reagovat

soft cialis tabs
<a href="http://haycialis.com/"></a>
cialis pill splitter
<a href="http://haycialis.com/">cheapest cialis</a> ’

24 MbedtSpuddy MbedtSpuddy | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 15:34 | Reagovat

viagra soft pills
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra online</a>
name brand viagra online
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy viagra</a> ok’

25 Mhtfeemia Mhtfeemia | E-mail | Web | 1. února 2018 v 21:18 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
payday cash loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance credit card</a>

26 TvbFubre TvbFubre | E-mail | Web | 7. února 2018 v 22:35 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">online loans</a>
consolidate credit card https://24paydayloan.org/ - payday loans online

27 VrcStult VrcStult | E-mail | Web | 15. února 2018 v 18:18 | Reagovat

OK’
https://writebusinessplan.us.com/
writing a business paper
<a href=https://writebusinessplan.us.com/>business plan outline</a>

28 GbdExibia GbdExibia | E-mail | Web | 24. února 2018 v 15:27 | Reagovat

buy cialis professional online - http://cialisonlineoansx.com/
cialis generic vs brand <a href="http://cialisonlineoansx.com/">buy cialis</a> ’

29 dafaRiz dafaRiz | E-mail | Web | 28. února 2018 v 3:36 | Reagovat

extasy and viagra
<a href=http://viagrabs.com>Go Here</a>
are there any natural alternatives to viagra
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
how long before viagra take effect

30 Dvslooke Dvslooke | E-mail | Web | 28. února 2018 v 4:32 | Reagovat

viagra online canada
<a href=http://cheaperectilepills.com/>cialis</a>
viagra brand sale
<a href="http://cheaperectilepills.com/">erectile dysfunction</a> OK’

31 Ondcoxigh Ondcoxigh | E-mail | Web | 1. března 2018 v 21:34 | Reagovat

viagra shipped overnight
http://freeerectilepills.com/
viagra online canadian pharmacy
<a href="http://freeerectilepills.com/#">cheap erectile pills</a> OK’

32 pireeitact pireeitact | E-mail | Web | 6. března 2018 v 4:08 | Reagovat

u http://viagraonlinenut.com viagra online purchase <a href=http://viagraonlinenut.com>viagra online without script</a> does viagra show up in a pee test

33 GbdemBesk GbdemBesk | E-mail | Web | 15. března 2018 v 4:52 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis vs over the counter
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis generic online</a> OK’

34 OklemBesk OklemBesk | E-mail | Web | 16. března 2018 v 19:44 | Reagovat

prednisone buy canada
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
canine prednisone overdose symptoms
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone 20 mg</a> OK’

35 Gntscemy Gntscemy | E-mail | Web | 18. března 2018 v 13:11 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">cialis generic online</a>
prinivil manufacturer
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>generic cialis</a> OK’

36 Gbclooke Gbclooke | E-mail | Web | 31. března 2018 v 22:22 | Reagovat

viagra price
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra generic</a>
viagra free
<a href="http://vigraviagra.com/">buy viagra</a> OK’

37 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 4:36 | Reagovat

ordering viagra by phone
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
viagra mount and do
<a href="http://viagrabs.com">online viagra</a>
herbal viagra amazon

38 bgcOxita bgcOxita | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 1:17 | Reagovat

viagra information <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">discount viagra</a> viagra free samples <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>buy brand viagra</a> OK’

39 wbzuseby wbzuseby | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 15:23 | Reagovat

viagra and alcohol <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">viagra generic</a> generic viagra online <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra buy on line</a> OK’

40 dczOxita dczOxita | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 19:30 | Reagovat

generic brands of viagra online <a href="http://menedkkr.com/#">buy viagra</a> viagra patent expiration date <a href=http://menedkkr.com/#>order viagra online</a>

41 nsaffeemia nsaffeemia | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 11:15 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
loan payday <a href="https://ttsitworldwide.com/">payday loans columbus ohio</a>

42 ehrfeemia ehrfeemia | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 13:28 | Reagovat

american cash loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loans now</a> quick loans bad credit <a href="https://ttsitworldwide.com/#">quick payday loan</a>

43 dvsExibia dvsExibia | E-mail | Web | 3. května 2018 v 20:51 | Reagovat

tadalafil 20 mg <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis price</a> tadalafil 20 mg <a href="http://cialisovnnc.com/#">purchase cialis</a>

44 vsfGillok vsfGillok | E-mail | Web | 7. května 2018 v 14:29 | Reagovat

viagra overnight delivery <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra online</a> viagra soft pills <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap viagra online canadian pharmacy</a>

45 bdcRaino bdcRaino | E-mail | Web | 9. května 2018 v 21:30 | Reagovat

viagra dose <a href="http://usa77www.com/#">viagra pill</a> buy viagra new york <a href=http://usa77www.com/#>buy cheap viagra online</a>

46 bxvRaino bxvRaino | E-mail | Web | 4. června 2018 v 20:50 | Reagovat

buy cialis without prescription <a href="http://cialisoakdm.com/#">п»їcialis</a> cialis daily <a href=http://cialisoakdm.com/#>cialis soft tabs</a>

47 ploGearp ploGearp | E-mail | Web | 7. června 2018 v 11:22 | Reagovat

viagra order <a href="http://menedkkr.com/#">cheap generic viagra</a> order viagra <a href="http://menedkkr.com/#">viagra</a>

48 hfuRaino hfuRaino | E-mail | Web | 7. června 2018 v 14:57 | Reagovat

viagra cheapest <a href="http://sexviagen.com/#">try viagra for free</a> viagra prescription online <a href=http://sexviagen.com/#>viagra brand name</a>

49 nfkinsem nfkinsem | E-mail | Web | 8. června 2018 v 3:17 | Reagovat

viagra prescription <a href="http://viagracefo.com/#">cheap viagra</a> viagra without a prescription <a href=http://viagracefo.com/#>viagra price</a>

50 pazinsem pazinsem | E-mail | Web | 9. června 2018 v 1:07 | Reagovat

viagra generic <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra generic</a> viagra generic <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra</a>

51 nfgRaino nfgRaino | E-mail | Web | 10. června 2018 v 18:02 | Reagovat

best generic viagra <a href="http://mo-basta.org">prescription viagra</a> viagra price <a href=http://mo-basta.org>generic viagra online</a>

52 bsdGearp bsdGearp | E-mail | Web | 12. června 2018 v 21:10 | Reagovat

online viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">buy generic viagra online</a> viagra prices <a href="http://emtpartsstore.com">cheap generic viagra</a>

53 bdsRaino bdsRaino | E-mail | Web | 13. června 2018 v 5:29 | Reagovat

payday loans no checks <a href="https://cashadvanceonline.us.org">payday loan online</a> cant get a payday loan <a href=https://cashadvanceonline.us.org>payday loans online same day</a>

54 aaqRaino aaqRaino | E-mail | Web | 15. června 2018 v 16:01 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis buy</a> buy cheap cialis <a href=http://besiktasboschservis.com/>cialis online</a>

55 bakkaRiz bakkaRiz | E-mail | Web | 20. června 2018 v 0:48 | Reagovat

weird facts about viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra side effects</a>
viagra and cialis commercials
<a href="http://viagrabs.com">internet</a>
how long till viagra kicks in

56 ccaGearp ccaGearp | E-mail | Web | 22. června 2018 v 4:53 | Reagovat

free viagra samples <a href="https://movietrailershd.org/">online viagra</a> buy viagra <a href="https://movietrailershd.org/">viagra online</a>

57 JosephHef JosephHef | E-mail | Web | 2. července 2018 v 4:31 | Reagovat

the effectiveness of viagra
<a href=http://viagrarow.com>viagra generico in farmacia</a>
viagra jelqing
<a href="http://viagrarow.com">viagra generic</a>
taking ramipril and viagra

58 fbfmeack fbfmeack | E-mail | Web | 4. července 2018 v 6:17 | Reagovat

tadalafil online <a href="http://cialisserfher.com/">cialis</a> cialis <a href="http://cialisserfher.com/">tadalafil online</a>

59 mumensut mumensut | E-mail | Web | 4. července 2018 v 10:13 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">tadalafil</a> tadalafil cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis online</a>

60 bnmAning bnmAning | E-mail | Web | 15. července 2018 v 1:10 | Reagovat

viagra prices <a href="http://setviagraeja.com/#viagra online"> viagra online</a> viagra for sale <a href="http://setviagraeja.com/#generic">online viagra generic</a>

61 munJobiA munJobiA | E-mail | Web | 26. července 2018 v 0:30 | Reagovat

buy cheap viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra prescription</a> viagra how it works <a href="http://viagraveikd.com/#">buy viagra</a>

62 nsxdedly nsxdedly | E-mail | Web | 30. července 2018 v 6:24 | Reagovat

tadalafil online <a href="https://www.fundeconp.org/#">buy tadalafil online</a> cialis daily <a href=https://www.fundeconp.org/#>cialis reviews</a>

63 GeremoRiz GeremoRiz | E-mail | Web | 13. září 2018 v 6:00 | Reagovat

remedio para ejaculaçao precoce cialis
http://cialisle.com/ buy cialis cheap
cialis y los ojos

64 GeremoRiz GeremoRiz | E-mail | Web | 19. září 2018 v 19:42 | Reagovat

where to buy cialis or viagra
http://cialisle.com/ viagra versus cialis
cialis 20 mg djelovanje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama