5.kapitola → Vášnivá noc? Ne, díky...

28. září 2008 v 15:37 | Catt |  Láska a nenávist
Tak a teď mi zatleskejte! Mám pro vás další kaču → Vášnivá noc? Ne,díky.
Je to 1. půlka, pač se mi to sem inak nevejde...pitomej blog.cz
No nic, konec vykecávání a jde se na čtení..:o)
PS:KOMENTY!!!!!:o)

5.kapitola
VÁŠNIVÁ NOC? NE,DÍKY.
"Já jsem v nebi?" zasípal Sirius, stále ještě ležící na zdravotce hledící na skloněnou tvář hnědovlasé dívky, která se pousmála.
"Ne, seš na zdravotce. Je tu tvá partička, já už pujdu. Myslim si že jsem tady byla dost dlouho." usmála se na něj, otočila se na podpatku a odešla. Em, tak to byl trapas. pomyslil si Sirius.
"Čau Catt." pozdravili ji Pobertové a vtrhli k Siriusovi, Peter se na ní raději ani nepodíval. Musela se nad tím pousmát.
"Čau Tichošlápku." pozdravili ho rozesmátý Pobertové, když k němu vtrhli.
"Čau lidi, ani nevíte, jak rád vás vidím."
"Jaká byla noc?" zeptal se James a sedl si na lůžko vedle Siriuse.
"Jak to jako myslíš?" Nechápavě koukal na kamarády.
"No, tak , že jste tady byli celou noc sami."
"Sami? S kým?" zarazil se.
"S kým asi ty íqvoši. Samo, že s Catt. Celou noc tady byla." odpověděl mu James. Tak protoříkala, že tu byla dost dlouho. Pousmál se Sirius.
"Noc byla plná vášně a touhy." odpověděl jim. Čekali všechno možný, ale tohle ne.
"Kecáš." prolomil ticho Remus a zíral na něj s otevřenou pusou.
"Jasně, že kecám. Málem jsem chcípl na to, že jsem skoro vdechl pitomou kostičku z ryby. Když už jsem myslel, že můžu dýchat cítim do zad takovou ránu, že se z ní začnu znova dusit. Když jsme se sem dobelhali, tak mi madam dala zelenou tekutinu, kterou bych vám nepřál a jako třešnička na dortu bylo to, že když jsem se ráno vzbudil, tak jsem řekl To jsem v nebi? Tak si představte jak moc vášnivá noc asi mohla být." vychrlil to na ně, přičemž se zakuckal. Když to uslyšela madame, tak okamžitě zakročila.
"Tak tohle by nešlo pánové! Mladý pan Black potřebuje ještě spánek a neměl by vůbec mluvit. Měly by jste si dávat příklad ze slečny Jarsenové. Ta se o něj skvěle postarala. Vy by jste ho tam nechali se klidně udusit." řekla jim a rázně je vystrčila z pokoje.
"No, tak už ta vypadá, že tady začíná láska." řekl Remus přičemž se všichni zhroutí na zem smíchem.
"Cassanova a láska?" zakroutil hlavou James, když se zase postavil na nohy a přestal se smát.
"Proč ne? Každý se jednou zamiluje." podotknul Náměsíčník a odešli do společenské místnosti.
oOo
Musím si to všechno srovnat v hlavě. přemýšlela Catt, když odcházela ze zdravotního pokoje. Po chvíli usoudila, že potřebuje klid a zamířila do komnaty nejvyšší nouze. Potichu e vydala do patra, kde ona místnost byla a zalezla do vnitř.
Když za ní zmizeli dveře, se jenom koukala, jak se pokoj pomalu měnil. Z šedivých kamenných zdí se stala tlumená červená a celá byla poseta obrazy. V rohu se objevil krb s praskajícím dřevem a naproti němu sedačka? Ne, bylo to něco menšího. Bylo to lehátko a na něm bylo několik polštářů. Jako v nebi. řeknla si pro sebe a sedla si na lehátko. Není nad klid. pousmála se a dál přemýšlela.
Pročjsem se nechala líbat od Luciuse před kočárem?
Asi proto, že má krásný oči.
Blbost, za prvý nemá krásný oči a za druhý, nelíbala bych se s nim jenom proto, že má hezký oči.
Aha, jasně. A proto na něj teďko myslíš.
Ne, nemyslim. Nesnáším jak jeho tak i toho debila Síriuse.
Jo? A proto si u něj zůstala přes noc? Kdyby ti nebyl tak lhostejný jak si myslíš, tak by jsi nezasáhla.
Šlo jenom o to, aby se cítil dobře.
Jo. Přestaň si ze sebe utahovat, ty k němu něco cítíš.
Jo, cítim. Hněv a opovržení.
Žádnej soucit?
Ne.
Žádné přátelství?
Ne.
Má hezký oči?
Ano. VlastněNE! Sakra nemá a už mě nech.
Nezapomeň, že já jsem taky Catt Jarsenová!
No a? Jděte všichni do háje. Skončila boj se svým druhým já. Ještě chvíli se koukala do krbu na praskající větve, potom se zvedla a šla si lehnout. Potřebuju se jenom prospat. Na chvíli. Možná tak na hodinku, možná dvě. Řekla si pro sebe a aniž by rozpoutávala další boj sama se sebou, praštila sebou na postel, která se před ní objevila. Zavřela oči a pochvilce se nechala unášet proudem myšlenek a snů...
oOo
Po tom, co Sirius překecal zdravotnici, že je v pořádku a ona ho propustila, šel hledat své věrné kámoše. Po pěti minutovém hledání je našel ve společenské místnosti. Jak jinak než, že byli shromážděný u zrzavé dívky, blondce s výstřihem až ke kolenům a černovlásce. Ani jedna jim nevěnovala moc pozornosti. Když ho uviděli, opustili dívky, kterým to ani nevadilo a přiběhli za ním. "Už jsme mysleli, že dneska nedorazíš." usmál se James a plácl ho po ramenu.
"Neplácat."podotknil trochu podrážděně Sirius a James se okamžitě omluvil.
"Je tady děsná nuda. Lily si semnou nechce povídat. Nevím, co jí zase přelítlo přes nos." řekl klamaně James.
"Tak proč nezajdem do KNN (komnata nejvyšší nouze)?" nabídl Remus a všichni souhlasili.
*
Když se vstoupili do KNN, uviděli už předem udělanou místnost. Nikdo z nich si ale nevšiml spící dívky v rohu na posteli. "Kdo z vás má takovýhle styl?" zeptal se zaraženě James a koukal po místnosti. Když uviděl, že všichni kývají hlavou, že jejich to tedy 100% není se James kouknul znova po celé místnosti. Když spatřil spící hnědovlaosou dívku, pousmál se. "Je to Catt." řekl potichu aby ji nevzbudil a ukázala směrem k ní. .
"Ale jak ví že takhle místnost existuje?" nechápavě se kouknul na kluky.

"No, prostě nejsme jediný, kdo o tomhle ví. Budeme se s tím muset smířit. Teďko bych ji ale nechal spát a šel bych do vedlejší místnosti." ukázal Sirius na dveře, které se tam octli z ničeho nic.
"Ty budou asi naše." podotkl suchým tonem dvanácterák a šel dovnitř. Když Sirius viděl, že Jamese všichni následovali, znova upřel pohled na Catt. Měla na sobě školní mini sukni, která se neustálým vrtěním vytáhla výš a tak končila v půlce stehna. Na tváři měla úsměv. Co se jí asi zdá? zajímal se Sírius a popošel k ní blíž, když byl od ní byl jenom pár centimetrů, jí pošeptal do ucha: "Sakra, Jarsenová. Ty mě vzrušuješ víc než si myslím." usmál se na spící dívku a lehce jí pohladil po tváři. Poté se vydal k Pobertům.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama