5.kapitola → Zásnubní ples 1/2

27. září 2008 v 17:26 | Catt |  Copak toho chci moc?
Lidičkové! Napsala jsem vám kapitolku : 5.kapitola → Zásnubní ples→ 1/4
Takže zase 13 komentářu a další kapča XD
Jinak taky doufám, že se vám to bude líbit..je to takový trochu divný... Každopádně...konec debat:

5.kapitola→1/4
Zásnubní ples
Panenky se jí pohybují do rytmu hodinových ručiček. Už jenom čtyři hodiny. Popojde ke skříňce, vytáhne z ní šaty a položí je na postel. Znova se koukne na hodiny. Už jenom tři hodiny… pousměje se … a padesát pět minut. Šťastný výraz na tváři ji zmizí. Lehne si na postel a zpod polštáře vytáhne rozečtenou knížku.
….O několik minut později…
,,A žili šťastně až do smrti." Přečte Ciss poslední větu v knížce, teprve teď si uvědomí, že čte pohádku o Popelce. ,,Jde to s tebou z kopce." Zanadává si "Nejdřív ten polibek a teď tohle. Já si čtu pohádku o Popelce." Praští sebou o postel. Na tváři se jí objeví vytlemený kukuč "O Popelce! No jo, ale i ona si našla svého prince. Na rozdíl ode mně měla alespoň lásku" Zvedne se a koukne se na hodiny. "A do prdele!" uleví si. "Za hodinu začíná večírek, to nestíhám!."vyjekne a uteče do koupelny, kde se co nejrychleji vykoupe. Když vyjde suchá z koupelny, rychle se navleče do šatů. Jakmile si upraví šaty, zkontroluje čas. "Patnáct minut? Sakra Ještě boty, šperky, spona do vlasů." Ciss začne běhat po pokoji a hledat potřebné věci. Po čtvrt hodině má vše hotové. "Ještě ten lektvar." Natáhne se pro lahvičku a otevře ji. "Dvě kapky za uši, tři kapky na dekolt, dvě kapky na zápěstí a jedna kapka na kotníky." Diktuje si blondýnka. "Sakra, už před patnácti minutami to začalo." Popadne hůlku, vejde do krbu a s velkým prásk se přemístí do vily Malfoyových. Objeví se ve vstupní síni, kde je jenom pár smrtijedů. Vykasá si sukni a hůlku strčí za punčochu.
"Dobrý den." Pozdraví Ciss smrtijedy vznešeným tónem a odkráčí do hlavního sálu.
"Cisso!" někdo ji chytne za rameno a otočí ji.
"Trix." Usměje se Ciss a obejme svoji sestru.
"Kde jsi byla? Máš zpoždění a Lucius je pěkně nevrlí." Pohledem ukáže na blonďatého muže, který stojí kousek dál od nich a povídá si s jinými muži. Dlouhé vlasy má zavázané černou stuhou. Na jeho aristokratickém obličeji tikají šedé oči po hnědovlasé ženě, která si toho všimne a provokativně na něj mrkne.
"Měla by jsi za ním jít a přivítat ho. Nebo ti ho Trinity zbalí a já nechci, aby tě podváděl! Jasný? Jinak ji sejmu." Bellatrix popostrčí Ciss směrem k Luciusovi.
"Klid, mě je to úplně fuk s kým to táhne v ložnici." Černovláska se zastaví a blondýnku zatáhne do koutu.
"Jsi snad úplně blbá nebo co?" začne Trix na Cissu potichu nadávat. "Lucius je dokonalá partie a Blackovi potřebují dědice! Sakra, jsi jediná naděje!" zalomcuje s Ciss.
"Ale Trix, vůbec není jistý, že ty mít dítě nemůžeš." Koukne se na Trix.
"Ale jo. Zatraceně." Bellatrix praští pěstmi do zdi.
"Trix, omluv mě." Jak moc si Ciss přeje říct své sestře promiň, ale to ona nesmí.
"Já, chci, abys byla šťastná." Usměje se Trix na Cissu "Vím, že Lucius bude dokonalý milenec."
"Nehodlám s nim spát." Ušklíbne se Ciss.
"Ale budeš muset. A teď už za ním jdi!" Připomene ji Bell a znova ji popostrčí.
"Trix?" Ciss se zastaví.
"Mmm?"
"Jak je to s tebou a Lestrangem?"
"Co by?" prohodí Bellatrix "Vezmu si ho."
"Miluješ ho?" otáže se Ciss.
"Ciss, teď mě dobře poslouchej." Otočí se Bell. "Stala jsem se smrtijedkou, včera jsem byla zasvěcena a city pro mě nic nesmí znamenat." Na důkaz toho, že to myslí vážně vyhrne rukáv od šatů a ukáže sestře čerstvé znamení Zla.
"Bell! Ale to…" Ciss se zarazí a koukne se na tvář své sestry. "Ty Lestranga miluješ. Máš štěstí, že můžeš strávit zbytek života s člověkem, kterého miluješ."
"Možná je to dobře, ale teďko nehodlám řešit sebe, ale tebe!" Trix se vyčítavě koukne na Cissu.
"No, tak dobře, jdu za nim." Pokusí se blondýnka o úsměv a vyrazí směrem ke svému snoubenci.
"Malf. Luciusi" opraví se a usměje se na černovlasého muže, který se před chvíli bavil s Luciusem.
"Tady jsi Ciss." Lucius se falešně usměje a obejme ji kolem boku. "Zdržela ses. Nemusíš se omlouvat." Blondýna se na něj z opovržením podívá a svádivě zamrká. Snoubenec na ní výhrůžně upře oči. "Dovol, abych ti představil."

"Já vím kdo to je." Sko
čí mu do řeči Ciss "Severus že? Severus Snape." Muž, který ji celou dobu sleduje vezme její dlaň do své a políbí ji hřbet ruky. "Těší mě."
"I mě těší madam." Severus se zdvořile usměje, otočí se a odejde pryč.
"Cisso! Co tě tak zdrželo?" otočí si ji obličejem k sobě.
"Musela jsem se upravit." Vymluví se a setřese ze sebe jeho ruce.
"Dobrý den rodino!" ozve se z podia, které bylo postaveno na konci sálu. " Všichni jistě víte, že tento večírek je zásnubní. Nikdo ale neví, kdo jsou ti dva šťastný. Dovolte tedy, abych vám představila svého syna Luciuse Malfoye." Matka Luciuse ukáže na muže vedle Cissy. "A jeho půvabnou snoubenku Narcissu Blackovou, brzy už Malfoyovou." Všichni v sále se otočí na pár a zatleskají jim. "Za hodinu by měl přijít i Pán zla. To je asi vše. Takže, nezbývá mi nic jiného, než vám popřát, aby jste se tu dobře bavili." Paní Malfoyová odloží mikrofon a zamíří ke snoubencům.
"Dobrý den Narcisso." Pozdraví paní domu Ciss. "Jak pak se vám líbí náš dům?"
"Je překrásný." Odpoví po pravdě snoubenka.
"To jsem ráda, že se vám líbí. Po svatbě zde budete bydlet, jako všechny Malfoyovi."
"Ano? O tom se mi matka nezmínila. Ale to nevadí, těším se. Je to překrásný dům." Ciss ucítí, jak Luciusovi ruce putují po jejím boku.
"Matko? Omluvíš nás?" Lucius chytne Ciss za ruku a odvede ji do jiné místnosti.
"Co to děláš?" sykne blondýna a odstrčí jeho ruce ze svého boku.
"Chci být se svoji snoubenkou chvíli sám." Odpoví a přitáhne si ji blíž
"Opravdu?" Ciss mu koketně svými rty přejede ty jeho. I když jí je odporný, tyhle hry miluje. Lucius si ji přitáhne ještě o něco blíž a přitlačí ji na zeď. "Ani nevíš, jak na mě působíš." Ale ano, vím. Pousměje se Ciss. Lucius se k ní přiblíží a políbí ji. Jeho jazyk se tře o její horní patro a hledá ten její. V životěbych neřekla, že umí tak skvěle líbat. Pomyslí si. Ucítí, jak se Lucius pousměje. Sakra. Blondýna si uvědomí, že muž umí číst myšlenky.
"Luciusi?" vyruší je hluboký hlas. Lucius se od mírně šokované Ciss odtrhne a koukne se na vyrušitele.
"Nelline?" hodí po dotyčným nenávistný pohled.
"Vaše matka vás volá." Odpoví Nellin Luciusovi a nespustí oči od Ciss.
"Dobrá, za chvíli jsem tady. Mezitím dělej společnost Ciss." Lucius se otočí a odejde pryč. Narcissa se koukne na Nellina.
"Tak jsme se zase potkáváme." Popojde blíž, v jeho černých očí mu létají jiskřičky.
"Ano a věřte mi, že já z toho nejsem moc pokojená." Prohodí Ciss konverzačním tónem.
"Od kdy mi vykáš, Ciss?"
"Od té doby, co se chováš jako debil." Odsekne. Na jeho tváři se objeví vzteklý výraz.
"Kolikrát ti mám opakovat, že takhle se ke mně nebudeš dovolovat!" okřikne ji a vrazí ji facku. Ciss nápor rány neudrží a spadne na zem.
"Co by asi řekl Lucius, kdyby tě viděl, jak mě mlátíš?" Šáhne si Narcissa na natržený ret.
"Luciu se to nedozví a já tě nemlátim, pouze tě varuji." Podá ji kapesník. Ciss si ho vezme a utře si pramínek krve na rtu. "Nech si ho, ještě se ti bude hodit." Ukáže Nellin na bílí kapesníček, na kterém je malá skvrna od krve.
"Dobrá, jdu se napít." Oznámí mu Ciss a Nellina se snaží co nejrychleji obejít. On je ale rychlejší a přidrží ji za bok.
"Ještě jsme neskončili." Hrubě si k sobě přitáhne Cissinu hlavu a ještě drsněji ji políbí. Ciss se zvedne žaludek. Musím rychle přestat, nebo se pozvracím. Řekne si pro sebe a je jí jedno, že Nellin umí číst myšlenky. Přitáhne si ho blíž a pořádně ho kousne do jazyka. Muž zařve bolestí a blondýnu pustí, ta toho využije a uteče do hlavního sálu k baru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 michaela michaela | 14. ledna 2009 v 15:47 | Reagovat

preco tu chyba text ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama