6.kapitola → Blbá nicka, zatracený oči a Markus...

27. září 2008 v 17:28 | Catt |  Copak toho chci moc?
Tak a je to tady lidi!XD Konečně jsem se dokopala k tomu, abych vám to napsala 6.kapitola → Blbá nicka, zatracený oči a Markus...je to takový nic moc, ale snad se bude líbit...LIMIT KOMENTÍKU=15... Mimochodem sem to sice vůbec nepatří, ale jsem zjiszila, že jsem bezhlavě zabouchlá do Luciuse...XD No ji, zamilovats e do knižní postavy, mě už vážně hrabe...Každopádně, tady to máte:

6.kapitola
Blbá nicka, zatracený oči a Markus...
"Trix?" Ciss nevěřícně koukala na sestru. "Malfoyová mi řekla, abych si šla odpočinout." Řekla jí pravdu.
"S Nellinem?" pozvedla černovláska obočí.
"Ne, já. Já jsem usnula a on sem vtrhl a." Ciss se odmlčela. "Málem mě znásilnil." Oči jí začali vlhnout.
"Hlavně nebreč! Za to ti to prase nestojí!" Trix se povzbudivě na sestru usmála.
"Jo, já vim." Ciss si setřela potůček slz, který jí začal téct po tváři a usmála se. "Co si potřebovala?"
"Měla jsem pro tebe skočit, protože přišel Pán." Mrkla Bella na Cissu a podala ji lodičky. "Na, tady máš a dělej!" sykla na ní a zmizela ve dveřích.
První co Cissa udělala, když dorazila do hlavního sálu, bylo to, že začala hledat Malfoye. Ne, že by si přála s nim být, ale před Pánem s ním být musí.
"Kde je Lucius?" zeptala se skřítky.
"Má paní, támhle je můj pán." Ukázala na blonďatého muže. "Ještě něco si přejete?"
"Ne." s opovržením v očích se na skřítku podívala a šla za svým snoubencem. Když přišla blíž, zjistila, že Lucius stál v přítomnosti Pána zla.
"Dobrý večer." Pozdravila muže s červenýma očima a hadím obličejem.
"Dobrý večer Narcisso." Pozdravil i on. "Vidím Luciusi, že sis vybral dobře." Pán zla si zkoumavě prohlídl Cissu. Lucius si ji hrdě přitáhl k sobě.
"Já vím můj Pane." Pyšně se podíval na Cissu, která měla kamennou tvář.
"Narcisso, slyšel jsem, že se k nám přidáš." Informoval ji Pán zla. "Doufám, že se přidáš co nejdřív." Ciss na něj chvíli zůstala šokovaně koukat, ale pak se probrala a znova nahodila ledovou masku.
"Cissa se k nám přidá co nevidět." Řekne Lucius místo ní a přitáhne si ji ještě blíž k sobě.
"Tak tedy dobrá, omluvte mě." Znova si prohlídl Cissu. Jakmile Pán odešel Cissa se vykroutila z Luciusova objetí.
"Kdo řekl, že se k vám přidám?" vyprskla na Luciuse.
"Říkají to všichni." Odpověděl jí mrazivým tónem. "A hlavně, jestli chceš mít spokojenou rodinu, tak se smrtijedkou stát budeš muset."
"Spokojenou rodinu? S tebou nikdy nebudu mít spokojenou rodinu!" sykla a koukla se mu do očí, on její pohled opětoval. Nikdy neviděla tak fascinující oči jako byli ty jeho. Byli tak moc ocelově ledové. Každý by se bál se jich dotknout, aby nezmrzl. Ale Cissa cítila něco jiného, cítila, jak se jeho oči zavrtávají do těch jejích a že pro ní jsou hřejivé. Když si uvědomila, co cítila uhnula pohledem.
"Raději půjdu za Trix." Oznámila mu aniž by se mu znova podívala do očí, otočila se na podpatku a šla za svoji sestrou. Lucius ji ještě chvíli pozoroval. Myslel, na totéž, na její oči. Pak se ale vzpamatoval a obrázek jejích očí vystrčil z hlavy. Alespoň si to myslel.
"Čau Cisso, zrovna se tě chci zeptat, jestli s námi zítra půjdeš do Příčné ulice?" tmavovláska podala blondýnce víno ve skleničce. "Šel by tam s námi ještě Markus, ale toho cestou vyhodíme." Cissa se otočila a koukla se na muže postávajícího kousek od nich. Měl delší hnědé vlasy a postavu sportovce. Markus jo? pomyslela si.
"Jo, půjdu ráda." Otočila se Cissa na sestru. "A Markuse vyhazovat nemusíme. Myslím, že bude zábava."mrkla na ní. Trix na Cissu chvíli zírala, ale pak se jí a tváři objevil úsměv.
"Teda Cisso, ty se nezdáš." Dloubla do ní loktem.
"Jo, ještě abych se zdála." Řekla s nádechem ironie a upila si vína.
…(O pár hodin později)…
Když se rozloučili s posledními hosty, všechna pozornost padla na posledního hosta- Pána zla.
"Takže, uvidím se zítra na smluveným místě." Řekl Pán a přemístil se. Cissa věděla, že teďko se všichni rozejdou do pokojů a že ona bude muset jít do pokoje s Luciusem.
"Paní Blacková? Směla bych mít samostatný pokoj?" nesměle se zeptala. Cítila, jak ji Lucius propaluje pohledem, opravdu si myslel, že dneska bude něco víc než jenom polibky.
"Ale jistě." Odpověděla jí s úsměvem. "Jsem ráda, že se staneš Luciusovou ženou ty. Ne každý by dokázal dodržovat tradice." Naklonila se k Cisse a zašeptala. "Já vim, že kdybys byla s Luciusem v pokoji, tak by to dopadlo jinak než jenom líbáním." Odtáhla se a zavolala si skřítku.
"Přejete si paní?" skřítka se dívala na podlahu.
"Kdybych něco nechtěla, tak bych tě nevolala ty BLBÁ NICKO!" zpražila jí a pokračovala dál. "Odveď Narcissu do samostatného pokoje. Přines jí vše o si bude přát. A teď PADEJ!" skřítka se otočila a šla do horního patra. Cissa jí následovala. Šli po schodech, poté dlouhou chodbou až dorazili k tmavým dveřím.
"Jsme tady paní." Oznámila ji skřítka a otevřela dveře. Pokoj vypadal podobně jako Luciusův. Jakmile začala přemýšlet o jeho pokoji, vzpomněla si, jak ji navštívil Nellin. Okamžitě vzpomínku vyhnala z hlavy a lehla si na postel, která byla obrovská.
"No, tahle už není tak odpružená jako tvoje, Luciusi." Pousmála se.
"Paní?" vyrušila jí skřítka.
"Ano?"
"Kdyby jste něco potřebovala, tak mě máte zavolat."
"Ano, já vím. Ještě něco?"
"Nebo máte jít za pánem." Cissa si sedla.
"Za pánem?" zopakovala poslední dvě slova.
"Za pánem Luciusem Malfoyem."
"Nebude potřeba, vždy zavolám tebe a teď zmiz." Zvedla se a zamířila do koupelny. "A přines mi oblečení na spaní." Skřítka přikývla a přenesla se.
"Za Malfoyem? To bych raději políbila záchodový prkýnko, než být dýl jak tři minuty v jeho přítomnosti." Svlíkla si šaty a vlezla si do vany. "Konečně teplá voda." Odfrkla si a na vlasy si nanesla šampón. Pořádně si promasírovala hlavu a pak si tekutinu spláchla vodou. Když vylezla z koupelny, namířila si to k posteli, kde už byla připravená noční košilka. Jakmile si jí na sebe oblékla, šla se kouknout do zrcadla. Košilka jí končila těsně pod hýžděmi. Proč mi zatraceně dala tak miniaturní košilku. Vrtalo se Ciss hlavou. Nikoho oslňovat nebudu. Snad.
"Dreo!" zakřičela a před ní se hned objevila skřítka. "Proč si mi dala takovouhle" Ukáže na košilku. "věc."
"Pán si to přál. Prý za nim máte večer přijít. Je to rozkaz." Skřítka se skrčila.
"ROZKAZ? ON MI NEBUDE ROZKAZOVAT!" zakřičela na pokrčenou skřítku. "A vyřiď svému pánovi, že na něj seru! Konečně jsem to řekla." Ulevila si Ciss a zalezla si pod peřinu. "Připrav mi nějaké hezké šaty na zítřek a už zmizni." Ještě na ní sykla a pak zavřela oči. Nechala se utopit snem, ve kterým viděla ocelové oči.
"Ne!" zakřičela a posadila se. "Tss. To se mi snad jenom zdá. Já už mám sny o tom debilovi, on se mě prostě musí otravovat všude." Znova si lehla a konečně po pár minutách upadla do polospánku. Když se už se jí začalo o něčem znova zdát, usyšela, jak jde někdo do místnosti a lehá si k ní do postele. Nemohla se ani hnout, nebo že by nechtěla? Nahé tělo dotyčného se nalepilo na její rozpálené a unavené. "Cisso?" ozval se chladný hlas.
"Luciusi?" Ciss unaveně otevřela oči. "Nech mě spát a vypadni." Lucius si jí přitáhl blíž k sobě a pohladil ji po vnitřní straně stehna. "Řekla jsem vypadni!" sykla. Chtěla se zvednout, ale nemohla byla šíleně unavená.
"Fajn, ale potom nežebrej." Odsekl, zvedl se a odešel.
"Konečně mě nechá." Oddechla si a znova usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ostruzina ostruzina | E-mail | Web | 2. října 2008 v 22:49 | Reagovat

super a je dokonce celá

2 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | Web | 13. října 2008 v 18:49 | Reagovat

:) :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama