6.kapitola → Boty proti lásce

28. září 2008 v 15:42 | Catt |  Láska a nenávist
Nová kapča tentokrát s názvem Boty proti lásce.
Doufám, že budou komentíky...:o)
Jinak už držim pusu tady to teda

máte:
(KLIK PRO CELÝ ČLÁNEK ↓)
6.kapitola
BOTY PROTI LÁSCE
"Uááá." protáhla se hnědovláska. Sedla si na postel a přemýšlela o snu, který se jí zdál poslední dobou furt.
*
Seděla na podlaze a dívala se na zrcadlo, kde se zrcadlil její odraz- kočka. Porozhlédla se po místnosti, ve které byla. Poznala ji okamžitě, seděla v Brumbálovým kabinetu.
*
Byla v černo černé tmě. Černota ji pohlcovala. Zapovězený les… Běžela do nitra lesu, ale před ní se objevil tmavý pes. Výhružně vrčel a jeho tesáky se lesky od slin, který se houpali sem a tam.
"Áááá, doprdele." Z přemýšlení ji vytrhl bolestivý křik. Kde se to? Přemýšlela, ale někdo jí znova přerušil.
"Opovaž se na to sahat, víš jak to bolí?" hnědovláska na nic nečekala a začala hledat dveře od pokoje, kde se hlasy ozývají. Konečně našla dveře, když je otevřela naskytl se jí pohled na Poberty. Nevšimli si jí a tak chvíli poslouchala.jiného, než Poberty, který stojí okolo zdi a přemýšlejí nahlas.
"Co teď? Ven jít nemůžeme. Jenom doufejme, že" začal Remus, ale někdo mu skočil do řeči..
"Ehm. Co se to tu děje?" zeptala se hnědovláska a čekala na odpověď.
"že jsme nevzbudili Catt." dokončill větu James a nuceně se na ní usmál, což neznamenalo nic dobrého.
"Slyšela jsem, jak tu někdo ječí." Řekla a stále čekala na odpověď.
"No em. Totiž ono. Já, vlastně mi. Vlastně on." zakoktal se Remus. "Nechtěli jsme tě vzbudit." Vykoktá se a koukne se na velice "zajímavou" podlahu.. "No, nevěděli jsme, že o téhle místnosti víš." Pokračoval, ale někdo rychlejší to dopověděl.
"Prostě si tu zkoušíme nová nebo vymyšlená kouzla." usmál se Jamese "No a Sirius zkoušel nějaký nový kouzlo a ono se to odrazilo od zrcadla. A teď je no, málo škrábnutý." Polknul James.
"A kde je?"
"Tady jsem." ozvalo se za nimi. Catt se otočila. Naskytl se jí pohled na sedícího černovlasého chlapce, který si držel krvácející ránu.
"Tak tohle asi nebude malý škrábnutí." vydala ze sebe nevěřícně. "Fajn." Zareagovala. "Potřebuju lůžko na operování, nebo jenom na odpočívání." řekla nahlas a zřetelně, před ní se objevilo to co potřebovala.
"Co děláš?" ozval se Peter, který se na ní ještě stále neodvážil podívat.
"Zachraňuju ho, kdyby měl počkat až vy něco vymyslíte," ukázala na ně "Tak by asi vykrvácel. Položte ho na to lůžko." Zavelela. Kluci ho opatrně zvedli a položili na lůžko. Věděla, co bude následovat. Musel mu sundat vrchní část oděvu a to ji nebylo zrovna moc příjemné. "Siriusi, budu ti muset svléknout horní část oděvu." čekala na odpověď, nic jí neodpověděl. Brala to jako souhlas. Opatrně ho nadzvedla a sundala mu plášť, poté mu rozvázala kravatu a nakonec mu sundala sněhovou košili od krve. Koukala na jeho zranění. Hluboký šrám se mu táhl od hrudníku k levému boku na břiše. Panebože, ten má ale hrudník.
Na co to k sakru myslíš?
Na ošetřování.
Tak fajn, přemýšlej.
Střelná rána?
Ne.
Bodnut nožem?
Neeee.
A co takhle, panebože ten hrudník je naprosto fascinující.
"Budeš mě očumovat dlouho?" zeptal se trochu suše Sirius a usmál se na ní.
"Prohlížím si tvoji ránu." Bravurně mu zalhala.
Jo, jasně. Kdyby uměl číst myšlenky, tak seš v loji.
Už to mám. Co takhle rozpárané břicho?
Jo, to by šlo. BINGO!! Domluvila se svým druhým já. Nikdy by mě nenapadlo, že svoje "zkušenosti" budu potřebovat. Pokývala hlavou.
"Siriusi, poslouchej mě, zahojim ti ránu, ale neříkám, že tě to nebude bolet. Musíš na mě neustále mluvit jasný? Ať se děje co se děje , MLUV!" rozkázala mu, když souhlasil, dala se do práce. "Potřebuju desinfekci, obvazy, nit, jehlu a jiné potřebné věci na operování rozpáraného břicha." Objevilo se jí co potřebovala.
"Ty umíš operovat?" zeptal se zaskočeně James.
"Můj otec je sice mudla, ale je to primář. Jela jsem na tábor pro malé zdravotnice, učili nás tam podobné věci a atd." odpověděl mu Catt a usmála se na Siriuse. "Snad to zvládnu." odhrnula si vlas z čela a dala se do práce.
Po hodině ji zbývalo pouze zašít ránu. Když jí zbýval poslední steh, uvědomila si, že na ní Sirius nechrlí vtipy, jak to po celou dobu dělal.
"Siriusi?" Měl zavřený oči a ani se nepohnul.
"Siriusi!" zakřičela na něj. To ne, ne. Prosím! Já tě zachráním, ať chceš nebo ne. Do očí se ji začaly drát slzy, Pobertům pomalu taky. Začala mu dělat umělý dýchání, když už ani to nepomohlo, nemela už naději v jeho uzdravení. Smutně si vzpomínala, jak se k němu chovala, teď by to všechno chtěla napravit. Vzpomněla si, jak ji zachránil před kletbou, jak jí líbal na pánském záchodě a ve škole. A jak jí šeptal do ucha, když spala.
"To je po všem?" zeptal se smutně James a po tváři mu stekla slza. Catt smutně pokývala hlavou.
"Tohle nemlže být konec." vychrlila ze sebe.
"TAK NĚCO ZATRACENĚ DĚLEJ!" zakřičel Remus. Catt stuhla.
"Udělej s nim něco, prosím!" koukl se na ní brýlatý chlapec.
"Třeba ho polib, ale oživ ho, dělej!" ozval se zase vlkodlak.
"C.Cože?" vykoktala ze sebe.
"TAK DĚLEJ!" zařval na ní.
"Tak fajn!" štěkla na něj, trochu zaskočená.
"Co chceš dělat?" zeptal se jí už normálně Rem a koukal na ní skrz skleněný oči.
"To co jsi mi poradil." odpověděla mu a sklonila se k Siriusovi. "Jestli mě slyšíš, tak neumírej, ne teď a ne dneska." pošeptala mu a sklonila se nad jeho ústa. Poprvé jí ukápla slza pro někoho koho tak nenáviděla a ať chtěla nebo ne, možná i milovala. Políbila ho, nejprve jemně, ale postupně se z toho stával polibek dlouhý, impulzivní a pronikavý.
"Ona ho líbá?" řekl zaraženě James, ale Remus mu to okamžitě vysvětlil.
"Ona ho tím oživuje. Tak jak jsem jí poradil. Jestli ho probudí, tak ho neprobudí ona, ale láska a touha k ní." Domluvil a koukl se na něj. James se ušklíbl.
"Mluvíš jak papež."

Nevšímala si jejich keců, prostě doufala, věřila. Když po dvouminutovém líbání začínala zase ztrácet naději se najednou začalo něco kroutit v jejo puse. Byl to jazyk. Byl to JEHO jazyk. Opětoval jí polibek a přes všechny bolesti zvedl ruce a chytil ji za hlavu, přičemž si Catt přitáhl blíž.
"My budeme vedle." řekl Remus, když je uviděl a rychle odešli do vedlejší místnosti.
Catt si jich stále nevšímala a neustále líbala Sirius, jako by se bála, že znova umře. On vlastně neumřel. Byl ve spánku, ale v takovém tom nad propastí smrti. Ještě chvilku se líbali, ale pak se Catt odlepila.
"Ještě ne." Zachraptěl černovlasý chlapec usmál se. Když ale uviděl, jak dívce teče po tváři slza zamračil se a utřel ji.
"Proč pláčeš?" zeptal se.
"Já nepláču, jsem šťastná. Je to tím vypětím." zakecala to a zavolala kluky, aby ho přemístili do postele, ve které ještě před pár hodinami spala.
"Budeš tam mít jizvy." Řekla mu.
"To bude vzpomínka tuhle krásnou chvíli." Odpověděl.
"Tady na, vypij to. Zítra budeš jako rybička." podala mu lahvičku s tekutinou. Sirius se na ní podíval, jako kdyby ho chtěla otrávit. "Není v tom jed. Na." Řekla jako kdyby mu četla myšlenky. Vzal si tedy lahvičku a celou jí vypil. Hned se mu začali klížit oči a pak usnul.
"Můžete jít, on se zítra probudí a bude vše v pořádku." oznámila klukům. "A ještě něco tohle mi už nedělejte!" začala ale jakmile uviděla jejich výrazy typu to-jsem-si-mohl-myslet-teď-máme-po-zábavě, se to snažila hned napravit "Dokuď vás nenaučím první pomoc." kluci se na ní usmáli.
"Catt, moc díky. On Sírius. Prostě to zaklínadlo, který zkoušel vymýšlel pro tebe, jako obranu proti Luciusovi. On tě má rád, i když to na sobě nedá znát. Ale zase dostal pravý polibek." řekl James a podle hlasu šlo slyšet, že si z ní neutahuje.
"Byl záchranářský." opravil ho. "Dobře, není zač." otočila se na podpatku a mizela v dálce.
*
Vtrhla do společenské místnosti a hledala zrzavou hlavu. Konečně ji našla, viděla jak vyčuhuje z křesla. Přišla k ní blíž, ale jakmile viděla, že luštila křížovku, raději se vzdálila. "Hezky si sedni vedle mě." Zastavila ji Lily. Poslechla a sedla si vedle ní na sedačku
"Co se stalo?" optala se aniž by odtrhla hlavu od křížovky.
"Ani se neptej, povím ti to zítra."
"Dobře." a na nic se už nevyptávala.
Catt se hlavě rodilo milion otázek typu Opravdu to dělal pro mě? A proč jsem se nechala líbat? Ale Lily jí z přemýšlení vytrhla.
"Všechno mám, ale tohle ještě ne. Poraď co sem dát. Boty proti čemu? Je to na pět písmen."
"Láska." zašeptala si Catt "Lásce. Co takhle boty proti lásce?" řekl tak aby ji Lily slyšela.
"Jo, to tam jde. Jseš třída!" uznala Lily a luštila si dál. Takovýhle boty bych potřebovala já. Pomyslila si Catt a po chvíli uznala, že by to nebyl špatný nápad něco takového udělat. Zbytek včera popřemýšlela jak je udělat a využít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama