7.kapitola → Ples

28. září 2008 v 15:43 | Catt |  Láska a nenávist
Další kapitolka!! Jenom 1. půlka :o)

7.kapitola
Ples
"Ty jsi ho operovala?" řekla s údivem Lily, když jí to Catt všechno řekla.
"Ne, neoperovala. Bylo to něco na ten způsob, spíše jsem mu břicho očistila zašila" prohrábla si vlasy. "Co jsem měla dělat? Vím, že kdybych šla k zdravotce, tak by se ptala jak se mu to stalo atd. A hlavně, potřeboval okamžitou pomoc."
"No, seš prostě a jednoduše jednička! A hlavně, asi tě už má jako strážnýho anděla." usmála se Lily "Dneska je ten ples. Slíbila jsi mi, že si se mnou půjdeš koupit šaty. Znám jeden obchod, je sice mudlovský ale to nevadí ne? A hlavně, už mám propustku od Brumbála." zamávala s papírem Catt před obličejem.
"Vypíchneš mi oko." zasmála se hnědovláska "Kdy tam jdeme?"
"Papírem?" pokrčila čelo a rozesmála se s kamarádkou.
"Neřeš, kdy tam teda jdeme?"
"Teď hned!" řekla rázně rudovláska.
oOo
"Stella mode? To zní zajímavě." koukala Catt na blyštící se nápis nad vstupem do krámku. Obě vešly dovnitř.
"Tyhle jsou nádherné" ukázala hnědovláska na černé šaty.
"Chcete si je vyzkoušet?" zeptala se prodavačka a mile se usmívala na dívku.
"Ano, jistě." Vzala do rukou šaty, které ji prodavačka sundala. Když se Catt konečně oblékla, vyšla z miniaturní kabinky.
"Panebože, seš v tom jak anděl. Jak černý anděl. Nádhera!" rozplývala se Liy, která měla na sobě zelenou róbu. "Já zvolila klasiku." Zasmála se rudovláska a uhladila si šaty.
"Tobě to taky sluší." usmála se na ní Catt a koukla se do zrcadla. Před sebou viděla dívku s krásnou postavou a krásnými šaty. Stříbrný řetízek jí šel kolem krku. Naschvál byl udělaný přebytečně dlouhý, tak aby se houpal na holých zádech. Výstřih vzadu jí končil pár centimetrů nad hýžděmi. Za to výstřih na prsou měla do srdíčka. Opticky jí to zvětšilo objem hrudník. Šaty jí dokonale lemovali postavu a eroticky odhalovali levou nohu díky rozparku, který byl udělán až do půlky stehna. Připadala si jako bohyně.
"Beru!" řekla s radostí v hlase. Nemohla se dočkat, až jí uvidí Sírius. Bude čumět. Řekla si pro sebe.
Po radostném nakupování se rozhodly, že půjdou navštívit Prasinky. Konkrétně Tři košťata. Když konečně dorazily do lokálu, objednaly si každá čaj. Hnědovláska pohodila hřívou a sedla si na barovou židličku. Koukla se ven z okna a málem vyprskla pití, které měla v puse.
"Em, Lily. Někdo tě asi chce." Řekla rozesmáta Catt a ukázala na udýchaného kluka, který vtrhl dovnitř.
"No jo." Zašvitořila Lily a s úsměvem na tváři se na něj koukla.
"Em, ahoj Lily." usmál se na svoji zrzavou lásku James, pak se ale otočil na hnědovlásku, která se dusila smíchy. "Ahoj Catt. Slyšel jsem, že jsi dobrá na koštěti. Víš, chybí nám brankář a tak jsem se tě chtěl zeptat, jestli to nechceš zkusit? Bude se konat konkurz?"
"No, víš já."
"To jasný, že tam půjde, taky že to vyhraje. Je výtečná, Jenomže se stydí." Zaskočila ji rudovláska.
"Tak fajn za tři dny na hřišti, hodinu po obědě." Otočil se, ale pak se ještě zastavil. "Jo, Sirius ti něco chce, tak jestli by jsi za ním nešla?" koukl na Catt.
"Ne." urychleně mu odpověděla a podívala se na stepujícího kluka před hospodou.
"Tak fajn, ahoj." Pokrčil rameny a odešel za svým přítelem.
"Čau."
"Teda, alespoň by sis ho mohla vyslechnout ne?" zeptala se udivená Lily.
"Ne. Neznamená, že když jsem mu zachránila život, tak že za ním budu běhat jako ostatní nány." řekla Catt s opovržením v hlase a napila se čaje. Poté vzala šaty a odešla z hospody.
"Počkej!" zakřičela na ní Lily. Hnědovláska na ní úplně zapomněla. Když prošly kolem lípy uviděly, jak se Sírius líbá s nějakou blondýnkou. Trochu se jí to dotklo, ale nedala to na sobě zdát.
"Nazdar Sirie. Nazdar Annyethe." vyrušila Catt pár, který se od sebe okamžitě odlepil.
"Em, ahoj Catt." pozdravila Annyethe zaraženě. "Já. On. No." Začala, ale ona ji přerušila.
"Klid, já s nim nechodím. Neznamená, že když s nim jdu na Sraz, že s nim chci něco mít. Užij si ho holka, dokuť můžeš. Jsem zvědavá, v kolik hodin si zítra domluví další rande. Nebude to třeba Lisa? Po ní kouká, nebo spíš do jejího výstřihu? Dávej si bacha Anny. Jo, já vlastně vyrušuju, tak si to užíjte." Ušklíbla se a pokračovala v cestě do Bradavic.
"Catt? Co to bylo za výstup? Takhle si ještě nikdy nevyjela. A vůbec ne, když se Sirius s někým líbal. Přiznej se, že se ti líbí?" zeptala se Lily, která ji dohnala a zkoukla celý představení.
"Ty si upadla? Já nejsem holubička, abych vrkala hned, jak potkám Sirius, nebo třeba Jamese." Vyletělo z ní dříve, než si uvědomila, co řekla.
"Tím si jako myslela co?" vyjela Lily na svoji kamarádku. "Že mám ráda Jamese? Ano to si myslela? Tak ti něco povím. Jamese mám ráda, ale nechápu, proč ty si nedokážeš přiznat, že tobě se líbí Sirius." sykla na ní Lily a odkráčela. Tohle jsem přece nechtěla. Postěžovala si Catt a koukala jak zrzavé vlasy zahnuly za roh.
Když dorazila na pokoj, Lily už byla vysprchovaná.
"Lily?" zeptala se nervózně.
"Ano?"
"Promiň. Nechtěla jsem na tebe vyjet." omluvila se a sedla si na postel vedle Lily.
"To je v pořádku," usmála se na ní "Vždyť já na tebe nejsem naštvaná. Jenom si potřebuješ uvědomit, co vlastně cítíš."
"To jsem ráda." Oddychla si hnědovláska a zvedla se. "Jdu se připravit." oznámila a zmizela v koupelně.
Po hodinové přípravě byly obě učesané, umyté, nalíčené a oblečené.
Šly chodbou na předem domluvené místo. Všichni by se měli sejít v hlavní chodbě. Studenti, kolem nichž procházely se za nimi otáčeli a nemálo kluků obdivně zapískalo. Obě zahly za roh a pokračovaly dolů po schodech. Když Catt uviděla Siriuse, málem spadla na zem. Musela se hrozně smát pohled na ně a Jamese stál za všechny prachy. Oba se na ně dívali jak na Svatý obrázek a spadlá čelist jim dodávala na vtipnosti.
"Em. Eh. Ahoj. C. C." začal koktat černovlasý kluk.
"Jsem Catt." dokončila za něj větu a málem se přitom udusila smíchem. Koukla se na Lily a Jamese, kteří byli k sobě přituleni a něco si špitali. Lily se spokojeně usmívala a James jak by smet. Snad to taky někdy zažiju. Povzdechla si pro sebe a znova se začala dusit smíchem pohledem na Siriuse. Ten si konečně uvědomil co je na něm tak vtipného a tak pusu na rychle zavřel. Hnědovlásku si přitáhl za boky k sobě.
"Co si myslíš, že děláš?" okřikla ho a odlepila se.
"Seš moje partnerka." Oznámil jí v klidu.
"Dobře, ale jenom pro dnešek." Odsouhlasila Catt.
"Jenom pro dnešek." zopakoval si Sirius a Catt si znova přitáhl k sobě. To tak. pomysl si. "Jo, Jarsenová?"
"Mmm?"
"No, jenomže jsme přihlášeni na soutěž. Proto tam smíme jít. Lily a Jamese tam jdou kvůli tomu taky."
"Na jakou?" vychrlila ze sebe Catt.
"Na taneční. Neboj se, povedu tě." utěšoval ji.
"Já teda rozhodně vézt nepotřebuju! Já tančit umím a stoprocentně líp, než ty!" okřikla ho.
"Fajn," zasmál se na ní "To uvidíme sami." To snad není možné. Taneční soutěž? Já ho asi zabiju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama