9.kapitola → Polibek a světlo

28. září 2008 v 15:47 | Catt |  Láska a nenávist
A je tu nová kapitolkaaa → 1/3
prosím přehlížejte případné chyby XD tak za pět minutek tu pokráčko...páá
Jinak, uprostřed je video, je to tam kvůli písničce, tak si to k tomu pusťte (XD)je to fakt kráná písnička :o)

9.kapitola
Polibek a světlo
Co s nimi? Jak mám tančit? Ptala se sama sebe hnědovláska a otočila se. Lili, James a Bellatrix už tančili.
Tak fajn. Zvládnu to. Koukla se na Luciuse.
Fantastický oči.
Tanči!!!!
No jo furt. ukončíila vnitřní boj. Mám to. Usmála se a přilepila se na Luciuse. Ten byl mírně zaskočen její taktikou, ale hned s ní začal tančit. Sirius, který stál opodál to nenechal jen tak a na Catt se začal lepit z druhé strany. Hnědovláska oba odstrčila a hodila vlasy do zadu.
Doufám, že to pochopí. Znova se na ní začali lepit. Tantokrát se natočila směrem k Siriusovi a zády k Luciusovi. Začali dělat přesně to, co chtěla. Tančili s ní vášnivě a chtivě. Catt házela svůdné obličeje a rytmicky kroutila boky tak, že na ní každý muž omáměně koukal. Když hudba skončila, zůstala zavěšená na Siriusovi. Jednou rukou měla přitáhlou jeho hlavu a nohu měla obmotanou kolem jeho těla, kterou on držel za odhalené stehno. Lucius měl levou ruku na jejím pod bříšku, kterou mu držela. Hlavu měl položenou na její nahé lopatce. "Tak a máme tady vítěze." začal hlasatel, který tak přerušil kouzlo okamžiku. Všichni se od sebe odlepili a koukli se na muže. "Toto kolo bylo jenom pro pobavení. Vítěze jsme vybrali už před tím. Takže našimi novými vítězi jsou" sál utichl a napjatě poslouchali. Hlasatel si přečetl jména na lístečku a koukl se směrem k Jamesovi, Lily a Bellatrix. A je to jasný, jestli nevyhraješ, nebreč. Utěšovala se Catt a usmála se. "Našimi novými vítězi jsou Catt Jarsenová a Sirius Black." usmál se a koukl se na pár, který šokovaně koukal směrem k němu.
Catt si to ještě stále neuvědomovala a tak stáe omáměně koukala na pořadatele. "Prosím, aby jste uvolnili parket pro vítěze. Tento tanec je věnován pouze jim." Sirius, který si to už uvědomil obmotal svoje ruce kolem jejího boku a přetočil si ji obličejem k sobě. Začala hrát pomalá hudba a oni začali tančit. Byli od sebe pár centimetrů a dívali se si sobě do očí.
"Catt?"
"Ano?"
"Děkuju za život." usměje se na ní.
"Není zač." odpověděla. "Já ti taky děkuju."
"Za co?" zeptal se zaskočeně.
"Za to kouzlo, co jsi nacvičoval v pro mě."
"Jo, no není zač." Oba byli zabráni sami sebou, že si neuvědomili, že strácí půdu od nohami. Catt to začalo být divné a tak se nenápadně podívala dolů.
"My se vznášíme." vydechla. Bylo to sice jenom pár centimetrů od země, ale bylo to kouzelné. Sirius nadzvedl ruku a ona se elegantně obtočila kolem něj. Jemě ji vzal za pas a ona se zaklonila.
"Seš překrásná." pošeptal ji do ucha a opatrně ji políbil. Uvnitř Catt to vybouchlo a v břiše ji začali poletovat motýlky. Cítila jenom jeho rty, jak se slastně vpíjeli do těch jejích. Když se od sebe odtrhli, zjistili, že hudba už skončila. Sálem se začal ozývat tleskání a obdivné zahvízdání. Hnědovláska se narovnala, znova ucítila půdu pod s sebou. Hlasatel se rozzářil, když viděl, jakou udělali "šou".
*
Od tance uběhlo kolem deseti minut a oba páry si šli sednout ke svému stolu. Sirius si sedl vedle své půvabné partnerky- Catt a James zas vedle krásné Lily. "Catt, jsi v pořádku?" zeptal se jí Sirius, když se uviděl jaký má pochmurný výraz, když viděl jak se tváří.
"Nic mi není." smutně se usmála. Lily, která je pozorovala neuniklo, že se s její nejlepší kamarádkou něco děje.
"Co kdybyste vy dva gentlemani došli pro pití." koukla se na Siriuse a Jamese, který pochopili a odešli. "Tak co se děje?" koukla se na nešťastnou hnědovlásku.
"Víš, nechápu to." začala. "Nejdřív ho z celého srdce nesnáším a teď se mi zarývá do paměti."
"Myslíš Siriuse?"
"Jo." vzlykla.
"Nejseš ty náhodou zamilovaná?"
"Tak to nehrozí, zvlášť ne u Blacka." Copak se tu všichni zcvokli?
"No, jak myslíš, sebe třeba oklameš, ale ostatní ne." pousmála se zrzka na kamarádku "Popřemýšlej nad tím. Ale teďko už si nebudeme kazit večer ano?"
"Ano." usmála se. "A hele, už nám jdou chalani." koukla směrem k blížícím se postavám. "Lily, nechci nic řikat, ale neřekla jsi jim náhodou, aby šli pro pití?"
"Jo."
"Dobrá. A kde mají teda skleničky?" obě dívky se na sebe zašklebiliy a začaly jim cukat koutky.
"Nesmíme se smát." zašeptala Lily na rudou hnědovlásku, která vypadala, jako kdyby každou chvíli měla explodovat.
"Teda, jestli si slečny myslí, že budeme služky, tak to teda ne." koukl se Sirius na Jamese.
"Klid, Catt není dobře. Copak jsi to sám neviděl? Chtěla si promluvit s Lily, ne s tebou nebo se mnou."
"A proč ne?" zašklebil se.
"Protože a jednoduše nejseš holka." mrkl na něj a začal se smát. Oba dva si to namířili k baru.
"Hele, nějak jsem si zapomněl prachy." začal Sirius, když došli k baru. "Zaplácneš to za mě?" James se na něj koukl a začal hledat peněženku.
"Sakra."
"Co? Neřikej mi, že si taky zapomněl prachy." lekl se Sirius.
"Jo, zapomněl. Lily mě zabije." zhrozil se dvanácterák.
"Klid brácho. Tam jdeme zase nazpátek." otočili se na podpatku a šli zase nazpátek.
"Hele Tichošlápku, co to bylo na parketě?" začal konverzaci James na spáteční cestě.
"To byl tanec." odpověděl mu.
"Aha jasně a proč jste se začali vznášet?"
"Nevím, nějakej efekt ne?"
" Hele, Lily šla za tím pořadatelm, který ji řekl, že to žádný efekt nebyl."
"A co to jako bylo?"
"Máte v tom prsty vy." ukázal na něj.
"A jak bychom to asi udělali?" zasmál se Sirius.
"Kámo, tohle bude láska víš?" Sirius se přestal smát.
,,Teda ty máš nápady. Já a láska? Haha." ruce strčil do kapes. "Kecy v peci." na důkaz svých slov mrkl na postávající blondýnku, kolem které prošli.
"Co?" vykulil na něj oči a začal se smát.
"Že je to kravina ty íqvoši. Copak by jsi mě snad někdy viděl zamilovaného?"
"Jo, viděl."
"A kdy prosím tě?"
"Na nádraží, když jsi šel pomoct Catt. Pak ještě před kočárem, když si vrazil Malfoyovi a vyvrcholilo to tím lítáním plus polibek k tomu." pousmál se.
"Blbost."
"Jak myslíš." pokrčil rameny dvanácterák a usmál se na Lily, které nápadně cukalo v koutcích. Když od nich byli pár centimetrů oznámíili jim, že jsou už u nich.
"To se nedá přehlídnout." řekla Lily a skoumavě se koukla na Jamese. "A kde máte skleničky?"
"No, em. Ono, to." začal se vykrucovat dvanácterák.
Mezitím, co vy se tu budete hádat." stoupil jim do rozhovoru Sirius. "Já si jdu něco zařídit." otočil se na sovji partnerku a ukolnil se. "Lady Jarsenová, nechtěla by jste se projít?,, podal ji ruku.
"Ale jistě sire Blacku." přistoupila na hru a položila svoji ruku na tu jeho.
*
"Jsme tady lady." pokračuje Sirius ve hře, když zastavili uprostřed parku.
"Tak tedy sire." usmála se. "Co jste ode mě potřeboval?" Sirius se ji podíval do očí. Vlna vzrušení mu prolétne tělem.
Co se to se mnou děje? Tohle jsem ještě nikdy nepocítil.
Láska?
BLBOST!!!! Pomyslel si. "Potřeboval jsem vás." přerušil zlomek ticha a naklonil se ke ní.
"To by nebylo dobré sire." argumentovala Catt, ale Sirius to naprosto ignoroval a začal ji líbat. Za chvíli se od ní odlepil a sjížděl ji rtema po krku. Byli na tolik zabráni, že si ani jeden nevšiml, že je z pod zdálí pozorovala dvojice.
"Ale ale. Takhle mě podvést kočičko." hnědovláska sebou trhla a podívala se směrem, od kuď se ozýval mrazící hlaz. Ze tmy vyšel blonďatý chlapec a vedle něho černovlasá dívka.
"Nejsem tvoje kočička Luciusi." sykla a odlepila se od Siriuse.
"Nazdar ty mudlovská šmejtko! Neřekla jsem ti, aby ses mi nepletla do cesty?" ozvala se černovláska.
"To ty se mi pleteš do cesty."pohrdavě se koukla na dívku naproti ní.
"Css. Co si to dovoluješ! Crucio!" Catt spadla na zem a začala se kroutit v křečích. Snažila se nevydat ani hlásku, nechtěla ji dovolit tu radost.
"Okamžitě toho nech Bellatrix." zakřičel na ní Sirius a vytáhl hůlku. Bellatrix přestala a koukla se na Luciuse.
"Ty se do toho nepleť,ty krvezdrádče!" odplivla si Trix. Sirius na ní namířil a začal vysílat různé kletby. Jeho sestřenice to začala odrážet a Lucius se přidal. ¨Catt se v křečích zvedla ze země.
"Sirius, přestaň, za to ti nestojí." zakřičela přes hluk letících kleteb.
"Ale stojí."
"Ne, nestojí." zašeptala a smutně se na něj koukla.
"Ty špíno!" začala křičet Belltarix na Catt a vyslovila kletbu, který dokážou vyslovit jenom smrtijedi. "Avada kadevra!" Sirius se vzděšením v očích koukal na zelenou zář, která plula vzduchem k dívce, kterou možná miloval.
"Néé!" zakřičel. Catt pozorovala zelený paprsek, který se k ní blížil. Nechci umřít, dnes ne. zkřížela ruce. Ucítila, jak jí polilo hřejivé teplo a ona v tu chvíli věděla, že všechno dopadne dobře. Kolem ní se objevila modrá zář, která pohltíila paprsek seslaný proti ní. Jakmile kletba nrazila do modréhos větla, Catt to jemně odstrčilo a ona spadla na zem. Všichni na ní upírali nevěřícný pohledy. To není možně. Ona je princezna? Ale to nemůže... Ptal se sám sebe nevěřícně Sirius.
"Jak to? Vždyť? Ne, to ne!" rozčilovala se Bellatrix a nevěřícně na ní zírala. "Cru." než dokončila kletbu, Lucius jí vrazil facku, kterou nevyvážela a skácela se na zem. Naštvaně se na něho podívala a přenesla se. Malfoy hned po ní.
"Catt? Jak jsi to?" černovlasý chlapec objal vyděšenou dívku.
"Já nevím." z očí jí vytryskly slzy a Siriusovi objetí vracela dvakrát tolik.
"To bude dobré, zítra půjdeme za Brumbálem." políbil jí na čelo.
"Děkuju." usmála se přes uslzený oči.
"Není zač. Ale teď, mi musíš slíbit, že už nebudeš plakat, nesluší ti to." jemně jí utřel slzy.
"Jsem unavená." Sirius pochopil a odešli do školy.
*
Díval se na spící hnědovlasou dívku, která spokojeně odřimovala. Mlčky stál a díval se ní. Je to opravdu čistokrevná princezna? Pročjsem měl ten divný pocit, když k ní byla seslána kletba? Nejvíce ho však tížila otázka, která se mu ronila v hlavě už od nástupiště. Mohl bych milovat?
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama