9.kapitola → Trinity je coura...Stejně jako ty Ciss

28. září 2008 v 13:55 | Catt |  Copak toho chci moc?
Juchůů!! NApsala jsem vám další kapitolečku!:o)Limit komentářů je tentokrát 18..tak se dobře bavte!:o)
Mimochodem, je trochu krátká, ale nic víc jsem pro zatím nevymyslela...XD

9.kapitola
Trinity je coura...Stejně jako ty Ciss
"Kam ho odhodili?" zeptala se blondýnka hospodského, který ukázal směrem k pánským toaletám. Namířila si to tedy na toalety, ale někdo ji chytil za ruku. Znuděně otočila hlavu a koukla se do nezajímavé tváře přibližně třicetiletého muže. "Okamžitě ze mě dejte ty pracky." Prskla a snažila se mu vyvléct. "Varuji vás, pusťte mě." Muž se ušklíbl a nahnul se nad ní. Jeho nechutný páchnoucí dech po alkoholu ji nazvedával žaludek.

"Co by mi mohla udělat takováhle vychrtlina jako ty?" zaškytal.
"Říká vám něco rod Blacků?" opilec se od ní mírně odtáhl.
"B-Blacků?" vykoktal a v očích mu plál strach, kterého si blondýnka šťastně všimla.
"Vidím, že ano." Vyškubla ruku z té jeho a pokračovala. "Dovolte, abych se vám představila. Jmenuji se Narcissa Blacková, brzy Malfoyová." Strach v opilcových očích se změnil v zoufalství, moc dobře věděl, co jsou tyto dva rody zač. Blondýna vytáhla hůlku a namířila na něj. "Vy se mi nepředstavíte?" pokračovala v konverzaci.
"Daniell Cooper." Vychrlil ze sebe a díval se na hůlku.
"Zajímavé jméno." Řekla a v očích se jí objevilo šílenství. "Ale na mé nemáš. Crucio!" z hůlky vytryskla červená vlna a žena se s potěšením dívala, jak se opilec válí v křečích na zemi. Když přestala, nahnula se k němu. "Ještě se uvidíme." Pošeptala mu. "Danielli." Zvedla se a odešla na pánské toalety. Jakmile otevřela dveře, naskytl se jí pohled na stojícího muže před zrcadlem, který si myl obličej celý od krve.
"Marcusi." Muž se otočil a podíval se na blondýnu.
"Ciss." Na jeho tváři se objevil potěšený výraz.
"Panebože, co ti to udělali." Zabědovala a přiblížila se k němu. Z blízka vypadal ještě hůř, než z dálky. " Pojď, přemístíme se." Ciss vzala Marcuse za ruku. "Kde bydlíš?"
*
Seděla na kraji posteli a jemně mu mazala obličej hojivou mastičkou.
"Musím už jít, Lucius mě bude hledat."řekla polohlasně. Marcus se na ní hladově podíval a přitáhl si ji blíž, ale Cissa ho zastavila. "Nebudu to riskovat, tentokrát by tě nechal zabít."

"Poslední polibek." Řekl a zajel jí do vlasů. Cissa protrhla malou mezeru mezi nimi a vtiskla své rty na jeho. Pomalu pusu pootevřela, tak aby jeho jazyk mohl prozkoumávat její vnitřek úst. Konečně se od sebe oddělili.
"Na plese." Pronesla a trhla hůlkou.
*
Přemístila se rovnou do pokoje, ve kterém poslední dny přespávala. Unaveně si sedla na postel a koukala na překrásný obraz, který dominoval v celém pokoji. Najednou uslyšela, jak jí zakručelo v břiše. S pobaveným výrazem se zvedla a šla do kuchyně.
"Pššt!" poručila Ciss svému břichu, když se už po několikáté ozvalo. "Tak co si dám? Mají tu vůbec zmrzlinu?"otevřela ledničku a nakoukla dovnitř. "Máslo, marmeláda a tady." Vytáhla obrovský box, na kterém byl nápis: ČOKOLÁDOVÁ ZMRZLINA. Do ruky vzala lžičku a otevřela víko. Mlsně si nabrala a lžičku ihned strčila do pusy. To jsem potřebovala. Pomyslela si a znova si nabrala. Hůlkou si vyčarovala uklidňující hudbu a zaposlouchala se do ní. Chvíli ji poslouchala, ale hudbu přerušil něčí pronikavě zvoniví smích. Cissa hudbu zrušila a šla se podívat, kdo je vlastníkem smíchu. Když vešla do hlavní síně, uviděla svého snoubence, jak se líbá s hnědovláskou. Okamžitě ji poznala a s odporem v hlase pronesla její jméno.
"Dobrý den Trinity." Dvojice se od sebe odlepila a mírně udiveně se podívala na blondýnku, která měla na tváři znechucený obličej. "Nenechte se rušit." Pronesla a popošla k Luciusovi a narychlo vymýšlela plán, čím by je zaručeně šokovala. "Pane jo, to je už tolik hodin?" koukla se na hodiny, které odbíjeli šest večer. "Musim už jít, mám schůzku s Marcusem." Pronesla a koukla se na Luciusovi reakci, ale z jeho kamenné tváře nic nepoznala. "No, to abych už šla." Vzala si plášť, který visel na starodávném věšáku. "Nečekej mě do oběda." Naposledy se na něj koukla. "Zlato." Dodala, nechala je být a přenesla se.
*
"To si děláš prdel?!" rozčilovala se tmavovlasá žena, když ji blondýnka vylíčila, co u Luciuse viděla. "Já ji zabiju!" zařvala a sklenici, kterou měla v ruce hodila na protější stranu pokoje.
"Klid Trix." Uklidňovala ji Cissa. "Do tváře jsem mu vmetla, že jdu za Marcusem a že se nevrátím dříve jak na oběd. A teď se podrž, řekla jsem mu zlato!" Oznámila ji a dívala se, jak se zabíjející pohled její sestry mění na pobavený.
"To jsi neudělala." Zavrtěla nevěřícně hlavou, až se jí její černé vlasy dostali před oči.
"Udělala." Potvrzovala Cissa a pobaveně si Trix prohlížela.

"Tak to je něco." Zasmála se. "Myslim si, že seš první v historii, co Luciuse nazvala zlato." Ciss se uchechtla a napila se vína. "Každopádně, buď teď hned půjdeš za Marcusem, nebo Luciusovi řekneš, že jsi lhala. Byl by schopný ho i zabít." Řekla vážně a podívala se skrz vlasy na blonďovlasou ženu před sebou.
"Máš pravdu, přespím tady a na oběd přijdu domu s tím, že jsem byla u tebe." Bella přikývla.
"Kdyžtak ti to odsouhlasim. Popřípadě ti to odsouhlasí i máti." Řekla a vydala se za jejich matkou.
*
"Dobré odpoledne." Pronesla blondýnka a ladně přišla ke stolu, kde seděl její budoucí manžel, který si četl noviny. Jakmile ji uviděl, noviny odhodil na stůl.
"Kde jsi byla?!" štěkl, ale ona se mu jenom vysmála.
"Mám dojem, že jsem ti to snad už řekla ne?" pronesla a na talíř si nabrala čerstvě uvařené maso. "Nebo si snad byl zabrán něčím jiným, zlato?" probodla ho pohledem. V Luciusovi to vřelo, ale na venek nedal nic znát.
"Ptám se, kde si byla?" napil se z šálku. "Tak odpověz!"
"Takže přece jen zabrán něčím jiným." Ušklíbla se Cissa. "Když ti tvá snoubenka nestojí ani za to, abys ji mezi muchlováním s lacinou courou poslouchal, to už bohužel není můj problém." Vyřkla.
"Takže ty jsi se vyspala s Marcusem?"
"Pokuď spaním myslíš milování se, tak ano." To už Lucius nevydržel a zvedl se ze židle. Rychlým krokem u ní byl a naklonil se nad ní.
"Jediný, kdo je tady coura seš ty." Pošeptal ji do ucha. Cissa na chvíli šokovaná tím, co jí právě řekl se zvedla a vrazila Luciusovi facku.
"Takhle o mě nebudeš mluvit jasný!" rozkřičela se. Lucius se zvedl a vytáhl hůlku.
" Budu si říkat co chci a tohle je pravda. Seš coura, když spíš s jinými muži, než se mnou." Odplivl si. "Mě podvádět nebudeš holčičko, na to zapomeň."
"Takže ty se milovat s jakou koliv cuchtou můžeš, ale já ne?"
"Ano, přesně takhle to je!" řekl a jedním prudkým pohybem hůlkou Cissu odhodil několik metrů od stolu. Ležela na studené zemi a doufala, že se jí Lucius nebude chtít pomstít jinak, než pouhou fyzickou bolestí. "Ještě jednou se tě dotkne a přísáhám, že ho zabiju." Přišel k ní a chytil ji za ruku. Tak aby ji to bolelo, ji vytáhl na nohy. "Crucio!" zahřměl hlas a jí připadalo, jako kdyby se do jejího těla zabodlo milionek stříkaček, který ji zevnitř rvaly na kousky. Bolestný křik a pláč v sobě dusila.
Díval se, jak se Cissa zmítá v křečích. Jednu chvilku ho z pohledu na její trpící tělo bodlo u srdce. Mučil jí asi ještě deset minut, když v tom konečně přestal. "Jdi do svého pokoje." Poručil ji. S neuvěřitelnými bolestmi se zvedla na nohy a popošla ke schodům.
"Jen jsem ti chtěla říct," Zachraptěla, ale Lucius se na ní nepodíval. "Že jsem nebyla s Marcusem, ale u Trix." Udiveně se na ní podíval, ale v jejích tak překrásně blankytných jindy radostných očích uviděl odpor. "Hnusíš se mi Luciusi, jsem s tebou jenom proto, že si to rodiče tak přáli." Sykla, Luciuse neustále udivovala. "A že s tebou dědice nikdy nebudu mít, to si piš." Otočila se na podpatku a odešla do svého pokoje. /* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ostruzina ostruzina | E-mail | Web | 2. října 2008 v 23:19 | Reagovat

je to nádherný, ale opět kousek na konci chybí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama